Osobniku, chcę Ci przekazać, że to nie dotyczy każdego. Ja zostałem urodzony po 2005, lecz nic z tego nie jest prawdą ( może ta część jeśli chodzi o szkołę. J...ć Czarnka)
jestem z 2002 oglądam kreskówki jak i anime (częściej anime)
nie bawię się zabawkami, ale nigdy nie odmówię układania lego (no po prostu je uwielbiam)
nawet jeśli jestem ateistą to nadal go podziwiam
nie interesuję się zbytnio tymi nowymi boys bandami idt.
kiedy nie ma internetu albo nie mam dostępu do elektroniki strasznie mi się nudzi ponieważ nie jestem kreatywną osobą i nie mogę znaleźć sobie czegoś do robienia. (więc nie powiedział bym że nie mogę żyć bez internetu, ale jest mi ciężko bo nienawidzę nudy ;/ )
Komentarze
Odśwież23 kwietnia, 15:49
Nie jest tak źle (jestem 2010 rocznik)
Odpisz
12 czerwca 2023, 20:10
Osobniku, chcę Ci przekazać, że to nie dotyczy każdego. Ja zostałem urodzony po 2005, lecz nic z tego nie jest prawdą ( może ta część jeśli chodzi o szkołę. J...ć Czarnka)
Odpisz
17 czerwca 2022, 06:18
Ale jak to ktoś ma lepsze dzieciństwo ode mnie? Muszę zwyzywać te roczniki!
Odpisz
6 sierpnia 2022, 12:20
@wiedeni: A ty jaki jesteś rocznik?
Odpisz
6 sierpnia 2022, 12:59
@Shiroyasha: 2007
Odpisz
7 sierpnia 2022, 14:30
@wiedeni: Czyli ten co ja, zawsze myślałem że jesteś starszy
Odpisz
7 sierpnia 2022, 14:32
@Shiroyasha: rocznik 07 ma takie samo prawo strzelać do cywili jak starsze roczniki
Odpisz
7 sierpnia 2022, 15:15
@wiedeni: dokładnie
Odpisz
29 marca 2022, 16:33
Ja jestem 2009
Odpisz
18 kwietnia 2022, 09:22
@Elrond: Ja 2007, I tak, on pie....i głupoty.
Odpisz
3 sierpnia 2022, 12:04
@Shiroyasha: 2009 i właściwie tylko pierwszy punkt jest choć trochę prawdziwy
Odpisz
23 marca 2022, 18:33
Co tym pie....isz?
Odpisz
26 grudnia 2021, 21:40
Ok boomer
Odpisz
17 lipca 2021, 13:49
Ok boomer
Odpisz
4 listopada 2020, 11:49
Ale to jest w opór boomerskie XD
Odpisz
3 lipca 2020, 19:24
Ok boomer
Odpisz
3 lipca 2020, 19:24
@Jadczukov: Brawo, ktoś urodził się rok wcześniej niż kto inny, więc z automatu jest lepszy bo żył w tych czasach co papaj
Odpisz
28 czerwca 2020, 13:52
Ekhem, jetem 06 i zdecydowanie ZAPRZECZAM
Odpisz
8 listopada 2019, 18:29
OK BOOMER
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2019, 11:22
Z tą muzyką się nie zgodzę( w niektórych przypadkach )
Odpisz
9 sierpnia 2019, 02:07
Kuuuuuuuurła kidyś to było, kurła Halynaaa! podej mnie piwko
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:16
jestem z 2002 oglądam kreskówki jak i anime (częściej anime)
nie bawię się zabawkami, ale nigdy nie odmówię układania lego (no po prostu je uwielbiam)
nawet jeśli jestem ateistą to nadal go podziwiam
nie interesuję się zbytnio tymi nowymi boys bandami idt.
kiedy nie ma internetu albo nie mam dostępu do elektroniki strasznie mi się nudzi ponieważ nie jestem kreatywną osobą i nie mogę znaleźć sobie czegoś do robienia. (więc nie powiedział bym że nie mogę żyć bez internetu, ale jest mi ciężko bo nienawidzę nudy ;/ )
Odpisz
18 października 2018, 23:24
@Fenix12: Jakbyś opisywał mnie. Tylko z tą różnicą, że jak nie mam elektroniki, to czytam książki
Odpisz
14 sierpnia 2018, 11:05
Hehe, kogoś dopadło tu "starcze pie**olenie"
Odpisz