A my narzekamy na komary...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2019, 19:53
Australia???
Odpisz
23 lutego 2017, 09:54
chrząszć!
Odpisz
22 listopada 2015, 11:46
;_______________________________________________;
Odpisz
2 lipca 2013, 11:27
Wezwijcie egzorcyste :)
Odpisz
18 sierpnia 2015, 01:13
@ExileV15:
Odpisz
16 lutego 2014, 22:07
kończy mi się paliwo do miotacza ognia bo tak wszystko pale, ale to też mogę spalić ;)
Odpisz
30 czerwca 2013, 11:59
CO TO ***A JEST ????????????? o_0
Odpisz
29 lipca 2013, 11:44
@Patryk933: na h*ja to nie wygląda
Odpisz
29 lipca 2013, 16:24
@jankos123: no nie xD
Odpisz
4 sierpnia 2013, 16:17
@Patryk933: no właśnie
Odpisz
5 lipca 2013, 16:35
racja
Odpisz
2 lipca 2013, 08:52
Boże co to jest ?! Le!
Odpisz
1 lipca 2013, 13:29
a może on jest przyjazny i ma na imię Przemek
Odpisz
1 lipca 2013, 07:54
Czy mi sie wydaje czy tego nie da zabić kapciem? ._.
Odpisz
30 czerwca 2013, 21:24
Matko kochana,co to ma być?!
Odpisz
30 czerwca 2013, 10:33
Spalić.
Odpisz
30 czerwca 2013, 12:26
...zalegalizować
Odpisz
30 czerwca 2013, 15:43
@Piotr99: Zapomnieliście o SADZIĆ!
Odpisz
30 czerwca 2013, 21:19
@kolkav5: On był pierwszy.
Odpisz
30 czerwca 2013, 19:45
Mniam, mniam! Będzie chińszczyzna! ;33
Odpisz
30 czerwca 2013, 17:00
Co to za jakiś mutant! Może i mały ale później urośnie i będzie kaszana(mniam kaszanka)
Odpisz
30 czerwca 2013, 15:42
HollyMolly!
5/5
Odpisz