Ile już pączków pożarłeś?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2019, 03:36
Jak było po angielsku to miało więcej sensu ehhhh
Odpisz
28 lutego 2019, 12:49
Mam zagrożenie cukrzycą i nie mogę jeść prawie nic słodkiego. :(((
Odpisz
28 lutego 2019, 13:30
[*]
Odpisz
28 lutego 2019, 14:51
F
Odpisz
28 lutego 2019, 16:22
Odpisz
28 lutego 2019, 15:50
lukier do gazu
tylko puder
Odpisz
28 lutego 2019, 16:20
@KoalaStefan: lukier ftw
puder dla plebsu
Odpisz
28 lutego 2019, 16:20
Dużo
Odpisz
28 lutego 2019, 16:06
W sumie to dzisiaj zezre 23 a tak to juz 7
Odpisz
28 lutego 2019, 15:59
2 z marmoladą czy innym dżemem
1 różany
i później jeszcze 2 z marmoladą czy innym dżemem
Odpisz
28 lutego 2019, 12:22
Otóż babcia popsuła mi plany i zrobiła kilkanaście pączków, co razem z tymi kupionymi przez rodziców będzie stanowić idealną drogę do nadwagi.
Odpisz
28 lutego 2019, 14:11
Lol, jak Ty tyjesz od jednego, dwóch dni jedzenia pączków, to jest coś nie tak.
Ja dzisiaj zjadłem już 6, chyba powiem rodzicom żeby pojechali do biedry po pracy i kupili więcej.
Założę się że nie przytyję nawet pół kilograma.
Odpisz
28 lutego 2019, 14:37
@XStuntManiac1: Tak jak ja
Odpisz
28 lutego 2019, 15:10
@XStuntManiac1: Figurą przypominam Kudłatego, więc efekt jest co najmniej zauważalny.
Odpisz
28 lutego 2019, 15:53
Ja też, ale nawet te pączki, oraz kolejne które dzisiaj pewnie zjem, nie wpłyną wcale na mój wygląd.
Albo mam strasznie dobrą przemianę materii i nie tyję wcale, albo Ty masz słabą.
Odpisz
28 lutego 2019, 15:10
14,raz na rok nie zaszkodzi
Odpisz
28 lutego 2019, 14:13
Nie lubię pączków... ale zjadłem jednego honorowego :3
Odpisz
28 lutego 2019, 12:32
WTF MEM MI WYSZEDŁ Z POCZEKLANI STF
Odpisz
28 lipca 2019, 03:35
...
Odpisz
28 lutego 2019, 12:24
Jak na razie tylko cztery.
Odpisz
28 lutego 2019, 12:17
W tłusty czwartek do dentysty, po czym dowiaduje sie, że nie mogę jeść przez dwie godziny
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 07:43
Rodzice proszą mnie o 7:40 żebym poszedł po pączki - mówię nie.
2 dni wcześniej proszę o coś rodziców - mówią nie.
W drugim przypadku dostałem odpie**ol, że przeszkadzam, w pierwszym dostałem odpie**ol za to, że jestem bezużyteczny. Jak ja ku**a kocham patologię.
Edit. A po pączki nie poszedłem, bo uczę się na kartkówkę z matmy. I nie lubię pączków.
Odpisz
28 lutego 2019, 09:22
@Michalo6969: no słuchaj przykro mi
Odpisz
28 lutego 2019, 09:08
Odpisz
28 lutego 2019, 08:06
Ja to nie obchodzę bo to bezsensowne święto.
Odpisz
28 lutego 2019, 12:45
@Mejzurian: Większość świąt jest bez sensu.
Odpisz