Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
ddawdad

11 lutego 2021, 09:27

Fajne te memy na tłusty czwartek.

Avatar
getstickbuggedlol

10 lutego 2021, 15:48

bardzo fajnie, ale co to ma do pączków?

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2021, 16:42

a ...j go wie, ze świętami też tak było że pojawiały się "świąteczne" memy które były z sierpnia i nawiązywały do czegoś zupełnie innego

Avatar amazonka4321

28 lutego 2019, 20:52

To mega kochane, że mój brat pamiętał o urodzinach gry, a o moich dwa dni wcześniej już nie...

Avatar UZMAjejownik

28 lutego 2019, 17:05

3 Heroes 3 najlepszy

Avatar antekk5

Edytowano - 28 lutego 2019, 07:58

aż se popykam nekropolią jak wrócę ze szkoły

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar gotigwolf

28 lutego 2019, 12:52

@Olafaugust: Nie no inferno jest op ( choć sam go nie lubię ) szczególnie na dużych mapach, wiadomo że nikt nie dorówna Nekro ale inf to chyba drugi tier

Avatar siemak

28 lutego 2019, 15:47

@Olafaugust: chochlik to pół produkt do robienia demonów

Avatar sans_skeleton

28 lutego 2019, 15:10

Dziękujmy Bogu za tą grę i za to że kiedyś jej złota edycja została dodana do CD-Action.

Avatar jagodnik

28 lutego 2019, 14:33

Nadal w to gram xd

Avatar Internetowymedrzec

28 lutego 2019, 13:54

*Populacja pączków zmniejsza się z powodu rzezi.

Avatar kacper5656

28 lutego 2019, 08:48

Nie umiem w Heroesów dostaje wpie**ol nawet na easy

Avatar ptasznik5

28 lutego 2019, 13:49

@kacper5656: go poradniki u Ignacego

Avatar stalamed

28 lutego 2019, 08:09

Czy tylko ja nigdy w to nie grałemm

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Sputnik

28 lutego 2019, 13:48

@stalamed: Szczerze mówiąc to świat i ubajkowienie grafiki. Stworki z 3 wyglądały groźniej.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2019, 15:54

@Sputnik: Dla mnie to w którą strone poszła grafika całkowicie psuje ten klimat który był w poprzednich częściach dlatego Heroes 3 <3
Ewentualnie 2, w 1 nie grałem nigdy

Avatar Arxerios

28 lutego 2019, 12:26

Kiedy ktoś wybuduję grotę cyklopów przed legowiskiem behemotów

Avatar antekk5

28 lutego 2019, 12:33

@Arxerios: ch*j k**wa robimy behemoty

Avatar Arxerios

28 lutego 2019, 13:00

Avatar hawaje22

Edytowano - 28 lutego 2019, 12:42

cytadela i nekropolia oraz wrota żywiołów są najbardziej OP w Konikach 3

Avatar Mimikkyu

28 lutego 2019, 11:35

można świętować i urodziny i pączki

Avatar Kaczor3

28 lutego 2019, 07:54

*bohaterów

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2019, 07:56

@Kaczor3: Je**na Autokorekta, raz zje*ie się i je*iesz do końca życia >: V

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2019, 08:15

zawsze i wszędzie, autokorekta je**na będzie

Avatar Tymek590

28 lutego 2019, 08:14

jak ja ku*wa kocham Heroski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Ch-chesz wyparować...?

Jeszcze jak

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka