Populacja pączków zwiększa się
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Ch-chesz wyparować...?
Jeszcze jak
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2021, 09:27
Fajne te memy na tłusty czwartek.
Odpisz
10 lutego 2021, 15:48
bardzo fajnie, ale co to ma do pączków?
Odpisz
10 lutego 2021, 16:42
a ...j go wie, ze świętami też tak było że pojawiały się "świąteczne" memy które były z sierpnia i nawiązywały do czegoś zupełnie innego
Odpisz
28 lutego 2019, 20:52
To mega kochane, że mój brat pamiętał o urodzinach gry, a o moich dwa dni wcześniej już nie...
Odpisz
28 lutego 2019, 17:05
3 Heroes 3 najlepszy
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 07:58
aż se popykam nekropolią jak wrócę ze szkoły
Odpisz
28 lutego 2019, 08:06
@antekk5: tylko bastion
Odpisz
28 lutego 2019, 08:08
@siemak: j*bać bastion elo
Odpisz
28 lutego 2019, 08:30
@antekk5: nekropolia the best
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 09:08
@siemak: no i prawilnie
Ja szanuję i nekropolię i bastion
Za to je**ć inferno
Odpisz
28 lutego 2019, 09:42
@Olafaugust: no cóż inferno jest słabe i tyle
a nekro to ból dupy dla wroga
Odpisz
28 lutego 2019, 09:56
@siemak: co prawda
Jeśli dobiorę się do płaszcza nieumarłego króla to nic nie przeżyje
Odpisz
28 lutego 2019, 12:36
@siemak: inferno chyba najgorsze i najsłabsze ze wszystkich, słabe początkowe jednostki i wgl
Odpisz
28 lutego 2019, 12:41
@Hyjak: nobo czym jest ich budowla pd gralla
Pie**olneli wielki pomnik starego szatana któy daje im od zaje**nia bezużytecznych chochlików
Odpisz
28 lutego 2019, 12:52
@Olafaugust: Nie no inferno jest op ( choć sam go nie lubię ) szczególnie na dużych mapach, wiadomo że nikt nie dorówna Nekro ale inf to chyba drugi tier
Odpisz
28 lutego 2019, 15:47
@Olafaugust: chochlik to pół produkt do robienia demonów
Odpisz
28 lutego 2019, 15:10
Dziękujmy Bogu za tą grę i za to że kiedyś jej złota edycja została dodana do CD-Action.
Odpisz
28 lutego 2019, 14:33
Nadal w to gram xd
Odpisz
28 lutego 2019, 13:54
*Populacja pączków zmniejsza się z powodu rzezi.
Odpisz
28 lutego 2019, 08:48
Nie umiem w Heroesów dostaje wpie**ol nawet na easy
Odpisz
28 lutego 2019, 13:49
@kacper5656: go poradniki u Ignacego
Odpisz
28 lutego 2019, 08:09
Czy tylko ja nigdy w to nie grałemm
Odpisz
28 lutego 2019, 08:17
@stalamed: ja też nie
Odpisz
28 lutego 2019, 08:54
@stalamed: Ja grałem tylko w 5 herosy
Odpisz
28 lutego 2019, 09:20
@UZMAjejownik: 5 to ja mam jeszcze z dodatkiem dzikie hordy i raz na kiedy sobie zagram potyczke
Odpisz
28 lutego 2019, 09:46
@stalamed: 3 złota edycja, 5 z wszystkimi dodatkami, 6 i 7. Zrobię sobie dziś maraton Heroesów.
Odpisz
28 lutego 2019, 10:40
@stalamed: akurat hordy to moja ulubiona "część"
Odpisz
28 lutego 2019, 12:07
@stalamed: Polecam. Jak dla mnie najlepsza część. Może to z sentymentu, bo to gra mojego dzieciństwa. Jak dla mnie od 4 części seria się popsuła.
Odpisz
28 lutego 2019, 12:25
@UZMAjejownik: Hordy to była pierwsza część w którą grałem, dzięki nim zakochałem się w hirołsach V
Odpisz
28 lutego 2019, 12:50
@Sputnik: a masz coś co nie podoba ci się w 5 czy tak po prostu nie lubisz?
Odpisz
28 lutego 2019, 13:48
@stalamed: Szczerze mówiąc to świat i ubajkowienie grafiki. Stworki z 3 wyglądały groźniej.
Odpisz
28 lutego 2019, 15:54
@Sputnik: Dla mnie to w którą strone poszła grafika całkowicie psuje ten klimat który był w poprzednich częściach dlatego Heroes 3 <3
Ewentualnie 2, w 1 nie grałem nigdy
Odpisz
28 lutego 2019, 12:26
Kiedy ktoś wybuduję grotę cyklopów przed legowiskiem behemotów
Odpisz
28 lutego 2019, 12:33
@Arxerios: ch*j k**wa robimy behemoty
Odpisz
28 lutego 2019, 13:00
@antekk5:
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 12:42
cytadela i nekropolia oraz wrota żywiołów są najbardziej OP w Konikach 3
Odpisz
28 lutego 2019, 11:35
można świętować i urodziny i pączki
Odpisz
28 lutego 2019, 07:54
*bohaterów
Odpisz
28 lutego 2019, 07:56
@Kaczor3: Je**na Autokorekta, raz zje*ie się i je*iesz do końca życia >: V
Odpisz
28 lutego 2019, 08:15
zawsze i wszędzie, autokorekta je**na będzie
Odpisz
28 lutego 2019, 08:14
jak ja ku*wa kocham Heroski
Odpisz