Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KiwiorekMC

14 maja 2024, 13:52

Rel

Avatar Rafixior

23 lutego 2021, 06:36

@Konto usunięte: Nie no nie przesadzajmy, nic nie jest gorsze od utraty Jerozolimy

Avatar
Trucizna

1 stycznia 2021, 01:49

trochę irytująco kiedy cokolwiek jest nieparzyste

Avatar Gaiaphage

18 marca 2019, 05:01

U mnie w szkole takie schody były. Jednak przepisowo schody powinny mieć nieparzystą liczbę stopni

Avatar pawlik5556

18 marca 2019, 19:06

@Gaiaphage: a dlaczego jeśli mogę wiedzieć? Ciekawe nawet

Avatar Gaiaphage

18 marca 2019, 19:36

@pawlik5556: Bo powinieneś kończyć tą samą nogą co zacząłeś. Siostra mi to tłumaczyła, ale dokładnie nie wiem chyba chodzi o jakieś urazy lub coś

Avatar pawlik5556

19 marca 2019, 09:54

@Gaiaphage: dziękuję

Avatar
Meme_guy

18 marca 2019, 08:37

#nbc
Zwykle w takich sytuacjach przeskakuję te 3 stopnie

Avatar Dark_Games

18 marca 2019, 09:05

suabo ja po 4 mam 200cm wzrostu nbc x2

Avatar
Meme_guy

18 marca 2019, 09:16

@Dark_Games: Ja czasem też

Avatar Mejzurian

10 marca 2019, 18:05

To jest gorszy ból niż przy porodzie

Avatar Pikachu_fan_Subaru

10 marca 2019, 18:21

@Mejzurian: Gorszy niż przy sikaniu podzczas wzwodu

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 14:01

@Pikachu_fan_Subaru: gorszy niż te obie rzeczy naraz (kolega mi mówił)

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 20:43

Gorszy niz utrata Jerozolimy

Avatar Mr_Oguras

17 marca 2019, 16:23

To ja mieszkam właśnie w budynku w którym jest nieparzysta liczba schodów i zawsze muszę wejść najpierw na 1 a dopiero potem mogę co 2 wchodzić. Nawet nie wiecie jakie to utrapienie

Avatar PiotrZ21

17 marca 2019, 18:58

@Mr_Oguras: u mnie jeszcze gorzej. Na każdym piętrze inna liczba schodów.

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 17:13

To z rozpędu pierwszy krok 3 a potem po 2

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 16:51

Ja chodzę co 5

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 16:10

No to ja to jestem nudna, wchodzę normalnie, po jednym stopniu -.-

Avatar ShadowNorman

17 marca 2019, 17:34

No jesteś nudna. Wszyscy wiedza ze ciekawi ludzie wchodzą po 2 stopnie. /s

Avatar Grzechoooo

17 marca 2019, 15:43

Wtedy wybijasz się z pierwszego, wiem, bo sam tak robię.

Avatar PowerfulCat

17 marca 2019, 15:16

Zgodnie z wytycznymi projektowania budynków to schody muszą być nieparzyste, także istne piekło na ziemi dla perfekcjonistów xd

Avatar Astrall

17 marca 2019, 15:13

Ja zawsze wtedy wchodziłem na pierwszy stopień normalnie a potem już co dwa... W sumie nadal tak robię

Avatar ThunderBoi

Edytowano - 17 marca 2019, 14:45

Za każdym razem

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 14:44

Czyli te w moim bloku :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Znak czasów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka