Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Znak czasów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2024, 13:52
Rel
Odpisz
23 lutego 2021, 06:36
@Konto usunięte: Nie no nie przesadzajmy, nic nie jest gorsze od utraty Jerozolimy
Odpisz
1 stycznia 2021, 01:49
trochę irytująco kiedy cokolwiek jest nieparzyste
Odpisz
18 marca 2019, 05:01
U mnie w szkole takie schody były. Jednak przepisowo schody powinny mieć nieparzystą liczbę stopni
Odpisz
18 marca 2019, 19:06
@Gaiaphage: a dlaczego jeśli mogę wiedzieć? Ciekawe nawet
Odpisz
18 marca 2019, 19:36
@pawlik5556: Bo powinieneś kończyć tą samą nogą co zacząłeś. Siostra mi to tłumaczyła, ale dokładnie nie wiem chyba chodzi o jakieś urazy lub coś
Odpisz
19 marca 2019, 09:54
@Gaiaphage: dziękuję
Odpisz
18 marca 2019, 08:37
#nbc
Zwykle w takich sytuacjach przeskakuję te 3 stopnie
Odpisz
18 marca 2019, 09:05
suabo ja po 4 mam 200cm wzrostu nbc x2
Odpisz
18 marca 2019, 09:16
@Dark_Games: Ja czasem też
Odpisz
10 marca 2019, 18:05
To jest gorszy ból niż przy porodzie
Odpisz
10 marca 2019, 18:21
@Mejzurian: Gorszy niż przy sikaniu podzczas wzwodu
Odpisz
17 marca 2019, 14:01
@Pikachu_fan_Subaru: gorszy niż te obie rzeczy naraz (kolega mi mówił)
Odpisz
17 marca 2019, 20:43
Gorszy niz utrata Jerozolimy
Odpisz
17 marca 2019, 16:23
To ja mieszkam właśnie w budynku w którym jest nieparzysta liczba schodów i zawsze muszę wejść najpierw na 1 a dopiero potem mogę co 2 wchodzić. Nawet nie wiecie jakie to utrapienie
Odpisz
17 marca 2019, 18:58
@Mr_Oguras: u mnie jeszcze gorzej. Na każdym piętrze inna liczba schodów.
Odpisz
17 marca 2019, 17:13
To z rozpędu pierwszy krok 3 a potem po 2
Odpisz
17 marca 2019, 16:51
Ja chodzę co 5
Odpisz
17 marca 2019, 16:10
No to ja to jestem nudna, wchodzę normalnie, po jednym stopniu -.-
Odpisz
17 marca 2019, 17:34
No jesteś nudna. Wszyscy wiedza ze ciekawi ludzie wchodzą po 2 stopnie. /s
Odpisz
17 marca 2019, 15:43
Wtedy wybijasz się z pierwszego, wiem, bo sam tak robię.
Odpisz
17 marca 2019, 15:16
Zgodnie z wytycznymi projektowania budynków to schody muszą być nieparzyste, także istne piekło na ziemi dla perfekcjonistów xd
Odpisz
17 marca 2019, 15:13
Ja zawsze wtedy wchodziłem na pierwszy stopień normalnie a potem już co dwa... W sumie nadal tak robię
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2019, 14:45
Za każdym razem
Odpisz
17 marca 2019, 14:44
Czyli te w moim bloku :(
Odpisz