Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
No to posłuchane
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2021, 15:14
Ale ratowanie świata jest git akurat
Odpisz
8 listopada 2019, 19:50
Rozumiem ludzi którzy nie lubią fajnych gier nawet minecrafta ale nie rozumiem ludzi którzy lubią fortnajta
Odpisz
3 lutego 2021, 10:03
@minom321: hAhA Fortnajt złY iNnE gRy DoBrE
Odpisz
3 lutego 2021, 10:42
tak
Odpisz
10 marca 2019, 20:24
Wyobraźcie sobie gothica 4 bethesdy. Tylko tryb online
Odpisz
17 marca 2019, 16:57
1 quest od losowego npc za 30 euro, po wyjściu z gry ekwipunek i doświadczenie się nie zapisuje, możliwość niszczenia griefowania instancji
Odpisz
17 marca 2019, 19:00
po prostu skyrim, tylko inna okładka
Odpisz
17 marca 2019, 16:24
Dokładnie tylko Minecraft
Odpisz
17 marca 2019, 16:11
A ja tam i tak nie lubię pubga
Odpisz
17 marca 2019, 15:45
Druga próba
Co macie do fortnite jako gry? Chce komentarze nie strzałki.
Odpisz
17 marca 2019, 15:51
@xMacius: jest nudna po prostu i dla rb zabito stw które było o wiele fajniejsze
Odpisz
17 marca 2019, 15:52
Oba tryby są tak samo rozwijane a to że ludzie wolą inny tryb gry to już nie problem gry.
Odpisz
20 marca 2019, 19:05
@xMacius: Ogólne skupienie się na tanich chwytach dla dzieci i próby pozostania Cool.
Odpisz
20 marca 2019, 19:18
@Skleroza: Dzieci nie wymagają dużo a fortnite jest grą dla dzieci, więc korzystniej dla dewelopera będzie jak doda coś sztampowego i prostego a dzieciom się to spodoba
Odpisz
17 marca 2019, 15:15
*fallout 76
Odpisz
17 marca 2019, 15:40
@michaolekYT: Why not both?
Odpisz
17 marca 2019, 15:20
A ja tam sie wole nie wypowiadać bo nie grałem
Odpisz
10 marca 2019, 20:26
da ktoś oryginał?
Odpisz
10 marca 2019, 20:32
@SharpNeedle:
Odpisz
17 marca 2019, 15:05
@Kriger: ja kom ?????
Odpisz
17 marca 2019, 14:17
lepsze było "ru**** ci matke"
Odpisz
10 marca 2019, 20:16
Jakoś tak dziwnie serce mi zaczyna bić. Chyba pora umierać. Nareszcie.
Odpisz
10 marca 2019, 20:17
Ej ja też chce
Odpisz
10 marca 2019, 20:20
Weźcie mnie ze sobą
Odpisz
10 marca 2019, 20:21
@xmrocznax: Ech... Fałszywy alarm. Nadal, ku*wa, żyję. Okazało się, że to niestety miłość.
Odpisz
10 marca 2019, 20:22
do fortnite?
Odpisz
10 marca 2019, 20:25
@McMocarz: Nie. Do niego:
Odpisz
10 marca 2019, 20:26
o jezus maria, orgazm
Odpisz
10 marca 2019, 20:26
@McMocarz: Ta broda. Mmmm
Odpisz
10 marca 2019, 20:27
eeej, to gejowe!
Odpisz
10 marca 2019, 20:28
bzdury
Odpisz
10 marca 2019, 20:29
Cara się po prostu kocha.
Odpisz
10 marca 2019, 20:43
Zaraz. Kiedy widzę Jenny Wakeman, to też dziwnie mi serce bije. Czy to znaczy miłość?
Odpisz
10 marca 2019, 20:46
@DinoSummer: Ta, ja jak widze Buckiego Barnesa też tak mam, wszystko pod kontrolą.
Odpisz
10 marca 2019, 20:49
Jak się tego pozbyć?
Odpisz
10 marca 2019, 20:50
@DinoSummer: Zapić wódką.
Odpisz
10 marca 2019, 20:51
Na poważnie. -_-
Odpisz
10 marca 2019, 20:53
@DinoSummer: Zapić wódką. Ja tak na serio rozwiązuję problemy miłosne.
Odpisz
11 marca 2019, 15:49
@DinoSummer: Po co?
Odpisz
11 marca 2019, 16:01
Bo to mi przeszkadza i czuję się wystraszony.
Odpisz
11 marca 2019, 20:50
@DinoSummer: Przyzwyczaisz się, na początku tak jest, ale potem to maaagiaaaaa~~
Odpisz
11 marca 2019, 21:19
Miałem tak też dawno temu. Tylko że z Eve z Wallego i Penny z Gumballa.
Odpisz
10 marca 2019, 20:32
AL3 BEEKA BO WIECIE
FORTNAJT XDDD
DZIECIAKI XDDD
APEX LEGENDS LEPSZY FORTNITE TO GÓWNO XDDDD
Serio to nie jest już śmieszne
Odpisz
10 marca 2019, 21:01
@TheNoobBetterYou: Tak zwane nienawidzenie czegoś bo inni tego nienawidzą
Odpisz
10 marca 2019, 21:13
@TheNoobBetterYou: Czyli nie mogę zwyczajnie nie lubić Fortnite?
Odpisz
10 marca 2019, 21:36
@Jejak1: Możesz, ale główną część hejtu działa w taki sposób
Odpisz
10 marca 2019, 20:34
Papcio dobrze go wychował. :)
Odpisz
10 marca 2019, 20:19
Czym sie różni fortnite od wiadra z gównem?
Wiadrem
Odpisz
10 marca 2019, 20:16
Przez chwilę myślałem że to faktyczna reklama Ale życie nie jest aż tak piękne
Odpisz