Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar saneSboy

31 sierpnia 2021, 15:14

Ale ratowanie świata jest git akurat

Avatar minom321

8 listopada 2019, 19:50

Rozumiem ludzi którzy nie lubią fajnych gier nawet minecrafta ale nie rozumiem ludzi którzy lubią fortnajta

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2021, 10:03

@minom321: hAhA Fortnajt złY iNnE gRy DoBrE

Avatar minom321

3 lutego 2021, 10:42

tak

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2019, 20:24

Wyobraźcie sobie gothica 4 bethesdy. Tylko tryb online

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 16:57

1 quest od losowego npc za 30 euro, po wyjściu z gry ekwipunek i doświadczenie się nie zapisuje, możliwość niszczenia griefowania instancji

Avatar Dardanelle

17 marca 2019, 19:00

po prostu skyrim, tylko inna okładka

Avatar Mr_Oguras

17 marca 2019, 16:24

Dokładnie tylko Minecraft

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 16:11

A ja tam i tak nie lubię pubga

Avatar xMacius

17 marca 2019, 15:45

Druga próba

Co macie do fortnite jako gry? Chce komentarze nie strzałki.

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 15:51

@xMacius: jest nudna po prostu i dla rb zabito stw które było o wiele fajniejsze

Avatar xMacius

17 marca 2019, 15:52

Oba tryby są tak samo rozwijane a to że ludzie wolą inny tryb gry to już nie problem gry.

Avatar Skleroza

20 marca 2019, 19:05

@xMacius: Ogólne skupienie się na tanich chwytach dla dzieci i próby pozostania Cool.

Avatar xMacius

20 marca 2019, 19:18

@Skleroza: Dzieci nie wymagają dużo a fortnite jest grą dla dzieci, więc korzystniej dla dewelopera będzie jak doda coś sztampowego i prostego a dzieciom się to spodoba

Avatar michaolekYT

17 marca 2019, 15:15

*fallout 76

Avatar gobo333

17 marca 2019, 15:40

@michaolekYT: Why not both?

Avatar lolkowski

17 marca 2019, 15:20

A ja tam sie wole nie wypowiadać bo nie grałem

Avatar SharpNeedle

10 marca 2019, 20:26

da ktoś oryginał?

Avatar Kriger

10 marca 2019, 20:32

Avatar WiktorT1

17 marca 2019, 15:05

@Kriger: ja kom ?????

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2019, 14:17

lepsze było "ru**** ci matke"

Avatar
CarskiMonarchista

10 marca 2019, 20:16

Jakoś tak dziwnie serce mi zaczyna bić. Chyba pora umierać. Nareszcie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar
ShinySylveon

11 marca 2019, 20:50

@DinoSummer: Przyzwyczaisz się, na początku tak jest, ale potem to maaagiaaaaa~~

Avatar DinoSummer

11 marca 2019, 21:19

Miałem tak też dawno temu. Tylko że z Eve z Wallego i Penny z Gumballa.

Avatar TheNoobBetterYou

10 marca 2019, 20:32

AL3 BEEKA BO WIECIE

FORTNAJT XDDD
DZIECIAKI XDDD
APEX LEGENDS LEPSZY FORTNITE TO GÓWNO XDDDD

Serio to nie jest już śmieszne

Avatar PanSowa12

10 marca 2019, 21:01

@TheNoobBetterYou: Tak zwane nienawidzenie czegoś bo inni tego nienawidzą

Avatar Jejak1

10 marca 2019, 21:13

@TheNoobBetterYou: Czyli nie mogę zwyczajnie nie lubić Fortnite?

Avatar PanSowa12

10 marca 2019, 21:36

@Jejak1: Możesz, ale główną część hejtu działa w taki sposób

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2019, 20:34

Papcio dobrze go wychował. :)

Avatar McMocarz

10 marca 2019, 20:19

Czym sie różni fortnite od wiadra z gównem?

Wiadrem

Avatar Gekonnen

10 marca 2019, 20:16

Przez chwilę myślałem że to faktyczna reklama Ale życie nie jest aż tak piękne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pararos
Dodane przez: Pararos

To się nie może nie udać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka