Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2019, 16:47
POTĘŻNY FERDNOS
Odpisz
26 marca 2019, 19:26
P
Odpisz
26 marca 2019, 19:31
@TellingKolega: O
Odpisz
26 marca 2019, 19:54
@Kolofgen21: T
Odpisz
26 marca 2019, 19:55
@TeNowy: ;))
Odpisz
26 marca 2019, 20:01
@Jancu24: P
Odpisz
26 marca 2019, 20:03
@jacekpoz: O
Odpisz
26 marca 2019, 20:20
@Kolofgen21: T
Odpisz
26 marca 2019, 21:01
@conect12345: Taki ch*j
Odpisz
26 marca 2019, 21:28
@Jancu24: P
Odpisz
26 marca 2019, 21:34
@Kolofgen21: O
Odpisz
26 marca 2019, 21:36
@MEGR1M: T
Odpisz
26 marca 2019, 21:41
@Pan_Maslo: Ę
Odpisz
26 marca 2019, 21:43
@Dardanelle: Ż
Odpisz
26 marca 2019, 21:46
@SwiNuB: N
Odpisz
26 marca 2019, 21:47
@Dardanelle: Y
Odpisz
26 marca 2019, 22:33
@SwiNuB: T
Odpisz
27 marca 2019, 01:28
heh
Odpisz
29 marca 2019, 15:46
P
Odpisz
29 marca 2019, 15:46
@Ajgorak: nie
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:48
@SwiNuB: F
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:49
@OstatniSith2005: E
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:50
@OstatniSith2005: R
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:51
@OstatniSith2005: D
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:52
@OstatniSith2005: N
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:53
@OstatniSith2005: O
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:53
@OstatniSith2005: S
Odpisz
10 lipca 2019, 12:48
(I od początku)
P
O
T
Ę
Ż
N
Y
(spacja)
F
E
R
D
N
O
S
Odpisz
26 marca 2019, 20:06
Myślałem że to Macierewicz
Odpisz
26 marca 2019, 19:43
Ferdek, Szalony Polak
Odpisz
26 marca 2019, 19:22
grabowski jest potężniejszy niż thanos
change my mind
Odpisz
26 marca 2019, 19:23
@Xdejszyn: Nie wątpię, lecz najpotężniejszy jest Pan Spawalski.
Odpisz
16 marca 2019, 19:02
kiepsko
Odpisz
16 marca 2019, 16:06
Wypije połowę mocnych fuli jednym łykiem
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2019, 15:58
Halynka jak ja zbiorę te wszystkie puszki mocmy full, to ten menda pazdioch będzie jeszcze żałował.
Odpisz