Przecież ze słabszych leci mniej expa. Leć odrazu na bossa (ordynator), ale uwaga. Jeśli masz za niski lvl i nie masz odporności na szczepionki to bardzo łatwo cię zabije.
@InfiniteTheJackal: Jeśli ma się słabą postać, lepiej ćwiczyć na słabych. Jak trochę podniesie się doświadczenie, wtedy uderzać na coś silniejszego.
Jeśli za śmierć będą odejmowane punkty doświadczenia, to nie ma co próbować.
Komentarze
Odśwież26 marca 2019, 20:10
Pfff... jak byłam w psychiatryku to takie akcje mieliśmy po kilka razy dziennie #nicnowego
Odpisz
27 marca 2019, 09:10
@Kyoko1278: co
Odpisz
12 października 2020, 19:03
@Tobix: jajco
Odpisz
27 marca 2019, 09:44
Do dupy mem, przecież w szpitalu się jest przywiązanym
Odpisz
20 marca 2019, 06:27
Jak byłem mały to robiłem z kolegą nowe postacie i biegliśmy na chama do ostatniej lokacji. Jakby co to Drakensang online
Odpisz
20 marca 2019, 01:11
Przecież ze słabszych leci mniej expa. Leć odrazu na bossa (ordynator), ale uwaga. Jeśli masz za niski lvl i nie masz odporności na szczepionki to bardzo łatwo cię zabije.
Odpisz
20 marca 2019, 02:14
@InfiniteTheJackal: Jeśli ma się słabą postać, lepiej ćwiczyć na słabych. Jak trochę podniesie się doświadczenie, wtedy uderzać na coś silniejszego.
Jeśli za śmierć będą odejmowane punkty doświadczenia, to nie ma co próbować.
Odpisz