Mam 16 lat. Wyglądam na 13. Wszyscy do mnie mówią ,,proszę pani ". Szczerze nie wiem gdzie można zobaczyć plaską kobietę w męskich ciuchach i krótkich włosach ale nie wnikam
Tak jest. A najlepsze jak moja młodsza siostra ma takich koleszkuf z którymi czasem zbijam piątkę i oni tacy dumni potem chodzą jakby samego papieża przywitali
Komentarze
Odśwież21 listopada 2025, 06:42
Mam 15 i mam tak od prawie 2 lat
Odpisz
7 maja 2021, 19:53
ja mam 14 i też tak mam
Odpisz
4 kwietnia 2019, 14:31
Mam 13 lat i mi też czasem mówią na pani
Odpisz
4 kwietnia 2019, 14:33
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: mi też, gorzej że jestem chłopakiem
Odpisz
8 kwietnia 2019, 08:01
@Ten_Leniacz_Netu24: To może zacznij się ubierać i chodzić jak przystało na mężczyznę.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:28
@gelo1238: ja mam tak samo. Tyle ze to wina mojej mordy
Odpisz
8 kwietnia 2019, 13:11
@gelo1238: pomyślmy... nie
Odpisz
9 kwietnia 2019, 14:28
@Ten_Leniacz_Netu24: ile glosowwdolxd
Odpisz
9 kwietnia 2019, 21:02
@gelo1238: bywa xD
Odpisz
9 kwietnia 2019, 23:55
@Ten_Leniacz_Netu24: przynajmniej nikt mnie nie zwyzywał od prostaków ograniczonych stereotypami
Odpisz
4 maja 2021, 21:45
@gelo1238: ja tak miałem w wieku 8 lat
Odpisz
8 kwietnia 2019, 10:27
Mam 16 lat. Wyglądam na 13. Wszyscy do mnie mówią ,,proszę pani ". Szczerze nie wiem gdzie można zobaczyć plaską kobietę w męskich ciuchach i krótkich włosach ale nie wnikam
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:37
Szeregowiec Ryan, dobry film.
Odpisz
8 kwietnia 2019, 09:30
Do mnie pani w przychodnii się zwróciła per pan
Odpisz
4 kwietnia 2019, 12:13
true
Odpisz
4 kwietnia 2019, 11:17
Jak byłam w Gdyni jakiś chłopczyk podbiegł i powiedział "pani ma fajny kapelusz" a miałam 10-11 lat
Odpisz
4 kwietnia 2019, 11:27
Cóż, wyglądasz staro xD
Odpisz
4 kwietnia 2019, 11:47
wyglądasz jak 14. Ja miałem podobną sytuację raz w autobusie. Jakiś dzieciak zapytał ,,czy mogę usiąść obok pana?" .
Odpisz
4 kwietnia 2019, 11:14
Tak jest. A najlepsze jak moja młodsza siostra ma takich koleszkuf z którymi czasem zbijam piątkę i oni tacy dumni potem chodzą jakby samego papieża przywitali
Odpisz