Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nie po oczach
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2019, 21:32
Ja mam tak zajebisty rodziców, że nie pozwalają wychodzić mi gdziekolwiek. Nawet spotkać się ze znajomymi, nie mówiąc już o rozwijaniu pasji (lubię boks). Nie i koniec. Nigdy też nie dostawałem kieszonkowego :v
Nie jestem zamknięty w sobie, tylko w domu...
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:45
@venomman: No to daj im porządny wpi***ol.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:50
@DinoSummer: Ty no słuchaj, już mi grozili, że mnie z domu wy******. W sumie ucieszyłem się, zawsze mogę znaleźć jakiś przytulny most
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:51
@venomman: I tak daj im wpie**ol.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 22:48
@venomman: gadałeś o tym z babcią, ciocią czy kimś bliskim?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 22:54
@Sekutar: ta, babcia jest zdania, że należy być bezwzględnie posłusznym rodzicom, siostra niewiele jest w stanie pomóc a ciotkom nie ufam. koniec historii
Odpisz
23 kwietnia 2019, 22:59
@venomman: Nigdy nie miałem odwagi zapisać się na sztuki walki czy właśnie boks. Jak to wygląda w praktyce?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:44
@Smuteczek: W sensie co?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:48
@venomman: Gdzie się idzie, co się mówi, jak się dobiera sprzęt, czy dostajesz jakiegoś trenera itp.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 06:51
@Smuteczek: Raczej powinna być taka opcja na MOSiRze, jak nie to do klubu. Mówisz, że chciałbyś się zapisać na boks i ile to będzie kosztować miesięcznie. Trenera dostaniesz odgórnie, który Ci powie jak i na czym masz ćwiczyć
Odpisz
24 kwietnia 2019, 08:43
@venomman: Brzmi słodko, dziękuję ❤
Odpisz
24 kwietnia 2019, 08:59
@venomman: skąd ty to wiesz jak cię z domu nigdy nie wypuszczają
Odpisz
24 kwietnia 2019, 09:46
@Smuteczek: spoczko
Odpisz
24 kwietnia 2019, 09:47
@verbart: Będąc na internecie somsiada sprawdziłem na stronie internetowej
Odpisz
24 kwietnia 2019, 09:59
@venomman: Izolują cię jak Dr. Wakeman Jenny.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:37
@DinoSummer: pewnie tak
Odpisz
24 kwietnia 2019, 17:07
@venomman: ja to bym na twoim miejscu (np. po szkole) przychodził do domu może o 20, aż się ogarną, co Ci zrobią zabronią wychodzić z domu? xD
Odpisz
24 kwietnia 2019, 19:10
@SowingSeason: Robiłem tak, raz nawet spie**oliłem i trzy dni spałem u ziomka XD
Problem w tym, że jak wróciłem, to dostałem taki opie**ol, że z pokoju bałem się wyjść :v
Odpisz
22 kwietnia 2019, 22:55
Ja tam nawet dobrowolnie bym nie chciał iść.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:06
@Polski_Ziemniok: Ja tylko w małym gronie bliskich przyjaciół dałbym radę.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 12:37
@sliwak2001: O ile masz przyjaciół.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 08:26
Wszyscy widzę nie mogą nigdzie wychodzić, a ja mam zupełnie nia odwrót: mogę i bym chciał, ale nie mam zupełnie gdzie
Odpisz
24 kwietnia 2019, 09:05
@Kacprrr: pjona, ja to samo
Odpisz
24 kwietnia 2019, 08:59
Przed 20 to ok
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:05
-Mamo, mogę pójść na sylwester do kolegi? Obiecuję, że wrócę przed północą.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 22:37
@BardzoOryginalnaNazwa: No, tylko którą
Odpisz