Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jastrzab874

10 maja 2019, 20:53

To jest takie niezręczne jezuuu XD

Avatar Shadow_years

5 maja 2019, 03:55

Jak bbyłam kiedyś w sklepie to postanowiłam robię takiego dużego misia padnę kupić. Ustawiam się w kolejce i taki zaśliniony dzieciok nachyla się żeby dotknąć. Ja rozumiem wszystko ale obce zaślinione dziecko :/ no i madka na mnie patrzy i trajkocze :ooo prezent dla rodzeństwa? A Ja takie deadly serious : nie, to dla mnie. Ona tak na mnie patrzy, takie aha,: no czasem trzeba samemu inicjatywę przejdź, prawda? Haha

Avatar Shadow_years

5 maja 2019, 12:40

@Shadow_years: moja korekta mnie kocha,mam nadzieję że jakoś rozumiecie o co mi chodzixD

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2019, 16:17

@Shadow_years: Jak miałem 13 lat to wywróciłem całe pudło prezerwatyw i nie wiedziałem czy to sprzątać czy nie bo widok 13 latka z prezerwatywami w ręku jest dziwny.

Avatar Shadow_years

10 maja 2019, 16:36

ayyyyxD

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2019, 16:09

Takie gówniaki to by sobie kark złamały (i dobrze) patrząc na takiego 2. metrowego typa jakim jestem ja

Avatar Legolas9988

10 maja 2019, 16:16

170 cm nie znaczy 2 m ;)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 maja 2019, 16:26

@Legolas9988: chciałeś napisać 198cm
Ale nie szkodzi, zdarza się

Avatar Legolas9988

10 maja 2019, 17:17

Nie, tak żartowałem, ale kawał chłopa jesteś XD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 maja 2019, 17:19

@Legolas9988: teraz nie wiem czy to był sarkazm czy srakazm

Avatar Legolas9988

10 maja 2019, 21:27

co

Avatar
Legutko

5 maja 2019, 08:02

Kiedy byłem młodszy wszystkie bawiące się na mnie dzieci się uśmiechały, teraz mają skrajną powagę a raz jedno się rozpłakało XD

Avatar
Legutko

5 maja 2019, 08:35

gapiące* autokorekta a za puźno na edycję komentarza.

Avatar AdamPLz

5 maja 2019, 09:17

Późno* xD

Avatar
Legutko

5 maja 2019, 09:21

Avatar rozwalgo

5 maja 2019, 02:54

Boże, jakie true

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gumiadultv4
Dodane przez: gumiadultv4

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Szybki jak błyskawica

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ikony

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka