Memem być, niełatwa rzecz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to skrzynia biegów do wymiany
Fajnie że odpowiedzieli
Typowy NPC
Cel namierzony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2013, 16:04
Ja pamiętam! :D
"A posiadasz jakąś super..."
"Czytanie w myślach"
Odpisz
17 lipca 2013, 16:17
@Lalina: Zminusowali cię za mówienie prawdy, lol.
Odpisz
17 lipca 2013, 16:20
@shark2199: Bywa
Odpisz
17 lipca 2013, 16:26
@shark2199: Tak jak to pisałem , szajka gimbusów minusujących wszystko czego nie rozumieją ;)
Odpisz
18 lipca 2013, 11:53
@TheNelsonPL: Albo ludzie którzy minusują bo się nie zgadzają...myślenie nie boli.
Odpisz
18 lipca 2013, 14:33
@diablo_piekla: No niestety to prawda :C
Odpisz
15 września 2015, 14:07
@TheNelsonPL: Albo hejterzy
Odpisz
25 listopada 2015, 22:16
@Lalina: Ja też pamiętam ale nie pamiętam jak ten film się nazywa.
Odpisz
7 czerwca 2017, 19:12
@Lalina: odpowiedź po 4 latach łołołoło
Odpisz
29 czerwca 2017, 23:14
@patolek111: Hej kolego. Jesteś tu nowy?
~Wrzód z Gothic 1
Odpisz
29 czerwca 2017, 23:17
@JaJestemZWami: Nie, wyprany w perwollu.
Odpisz
24 września 2020, 09:13
@JaJestemZWami: cześć panie Adrianie
Odpisz
24 września 2020, 14:20
@Par00fka: Cześć Panie Zygmuncie.
Odpisz
3 lipca 2021, 23:45
@patolek111: odpowiedź po 4 latach łołołoło
Odpisz
18 lipca 2013, 12:07
ach.. pamiętam ten film... Niedawno leciał na disney XD :d Zobaczyłem w tele tygodniu...
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2013, 19:36
epickie. DAWAC MI TU TYTUL aktorzy mi wskazuja na "gora czarownic" czy cos w ten desen
Odpisz
17 lipca 2013, 14:48
ja pamiętam film i chyba go nie zapomne bo byłem jedyne w sali a w połowie seansu do sali wszedł pan młody i pani młoda XD
Odpisz
17 lipca 2013, 14:55
@fil341: jaki to film i co powiedzieli
Odpisz
17 lipca 2013, 17:12
@fil341: To w połowie seansu wpuszczają na salę?
Odpisz
17 lipca 2013, 14:06
Ba... ja nawet nie pamiętam co to za film
Odpisz
17 lipca 2013, 14:06
@Galex: góra czarownic
Odpisz
17 lipca 2013, 16:08
@Mika444: Wyścig do góry czarownic :P
Odpisz
17 lipca 2013, 14:07
jestem nikim? ;.;
Odpisz
17 lipca 2013, 14:01
Prawda
Odpisz