Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
A, okej
Co za przypadek
Powodzenia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2013, 16:06
ja nie miałem telefonu i do dzisiaj nie mam a tak to reszta jak po lewej tyle że dostałem zegarek a nie rower
Odpisz
28 stycznia 2023, 20:40
@bylejakbylegdzie: Masz już telefon?
Odpisz
29 sierpnia 2021, 11:50
W momencie kiedy powstał ten mem ja jeszcze przeżywałem swoje dzieciństwo
Odpisz
19 lutego 2020, 22:50
Ok boomer
Odpisz
8 maja 2021, 09:51
@Qgamer: ok normik. Boli cię dobry, fajny i prawdziwy mem?
Odpisz
29 czerwca 2020, 13:44
kToŚ uRoDzIł SiĘ w InNyM rOkU nIż Ja CzYlI jEgO dZiEcIńStWo MuSiAłO bYć ZjE**nE
Odpisz
23 lipca 2019, 22:38
Dlaczego widzę to po raz trzeci w losowych?
Odpisz
10 stycznia 2020, 17:58
nie wiem kolego
Odpisz
10 stycznia 2020, 19:01
@Anonim7362616: Dziękuję i pozdrawiam
Odpisz
28 marca 2020, 08:59
kojarzysz "mój pies paradoks"?
Odpisz
28 marca 2020, 09:03
@mr2005vc: no znam
Odpisz
28 marca 2020, 09:04
@Anonim7362616: na losowych pojawił mi się 5 razy
Odpisz
20 czerwca 2019, 11:40
Jeśli mam tutaj pół na pół to jak jest?
Odpisz
12 maja 2019, 22:31
A co jeśli na komunię dostałem lethermana i krzesiwo? Oglądałem reksia, grałem na Xboxie Noki i konsolce dobtetrisa kojarzé pou nie bawiłem się samochodzikami i klockami?
Odpisz
4 czerwca 2018, 23:32
To się nazywa postęp technologiczny
Odpisz
31 marca 2018, 08:18
Ale Bakuganów to ty nie obrażaj.
Odpisz
19 grudnia 2013, 16:34
wszyscy mamy wspaniałe dzieciństwo... ale szkoła nam je zrujnowała...
Odpisz
19 lipca 2015, 16:26
DOKŁADNIE!
Odpisz
6 kwietnia 2017, 15:05
PRAWDA!
Odpisz
6 stycznia 2016, 10:23
Jeśli na Komun(i)ę dostałeś to:
Odpisz
29 listopada 2015, 11:00
ja nie miałem ani tego ani tego :)
Odpisz
19 lipca 2015, 16:24
Jest raczej na odwrót (oprócz monster sraj i tej lalki na przedostatnim).
Odpisz
16 sierpnia 2014, 10:57
moja mama mówiła że jak byłam mała nie lubiłam się bawić lalkami tylko bawiłam się samochodzikami [jestem dziewczyną]
Odpisz
4 czerwca 2014, 12:58
Dostałem na komunie quada...do czego to się zalicza ?
Odpisz
11 sierpnia 2014, 16:54
@Sniper02: Że osoba która Ci go dała jest nieodpowiedzialna.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 22:03
@drzewiec: Tyle że ja już umiem nawet samochód prowadzić...A ty się jarasz że nie masz jaj do quada i auta xd
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:01
@Sniper02: A masz prawo jazdy?
Odpisz
13 sierpnia 2014, 14:39
@drzewiec: Nie, xd
Odpisz