Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wladimir_Putin

26 lutego 2017, 15:46

W końcu!

Avatar polandball1

22 sierpnia 2015, 17:27

Avatar minecraft007

29 grudnia 2014, 15:44

Słaby Photoshop...

Avatar aneczka27

21 lipca 2013, 15:55

Kompletnie nie rozumiem o co chodzi, byłby ktoś tak miły, by mi wytłumaczyć? :)
PS. Jeżeli nie masz nic innego do napisania, oprócz wytknięcia mi mojej niewiedzy to wyręczę cię; tak jestem idiotą, nieogarem, dzieckiem wojny czy jakie są teraz określenia na ludzi. Gratulacje, możesz spać spokojnie.

Avatar jeja767

21 lipca 2013, 17:28

@aneczka27: ehh Rosjanie wysłali swoją agentkę by ożeniła się z nim i go wyeleminowała za zdradzenie tajemnicy kraju xD

Avatar Tardis

22 lipca 2013, 15:08

@jeja767: On chyba zdradził tajemnicę USA (?), o nie jestem pewna...ale na pewno nei Rosji, no bo po co starałby się tam o azyl?

Avatar krzyczek

7 grudnia 2013, 11:17

@jeja767: Raczej nie wyelminowała ponieważ to była tajemnica USA, więc ożeni się z nim po to żeby dowiedzieć się czegoś więcej.

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2013, 17:32

Problem w tym, że jeśli była czynnym agentem a nie pracownikiem biurowym to dla ciebie nie ma takiego etapu jak były agent. Albo jesteś agenetem, albo jesteś zimny.

Avatar Shauni

20 lipca 2013, 19:03

Nie wiem czemu, ale moje pierwsze skojarzenie z nią - Czarna Wdowa...

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2013, 21:06

@Shauni: Tsa,w końcu też rosjanka.

Avatar kretu

21 lipca 2013, 12:05

@Shauni: moje też

Avatar balbinoss

21 lipca 2013, 12:12

ekchem... cycata rosjanka która jest ruda i jest szpiegiem , ale jedyna różnica że ona nie chodzi w lateksie ;/

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2013, 23:31

FATALITY

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2013, 19:25

O qrde!!! Snowden w 3D :O
Przedostatnie zdjęcie

Avatar Baca_online

20 lipca 2013, 19:20

uśpi go i sprzeda amerykanom. taa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Dwa oblicza

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tacy to pożyją

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka