Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Holandia

15 maja 2019, 22:08

Nie najfartowniejszy był to związek, ale jeśli chcemy tu szukać jakichkolwiek pozytywów to zawsze mogła trafić gorzej, choćby jak Nina Gegeczkori. Z tym, że w odróżnieniu od żony Berii, jej nikt do małżeństwa nie zmuszał i krzywdy w dniu poznania nie zrobił. Jakby trzeba było pewnie tak by się stało w pierwszym przypadku, ale ona sama była na tyle nierozsądna, że chciała wyjść za Stalina. W porównaniu do Niny to ona i tak miała życie jak w Madrycie, bo mimo kłótni zdarzały się i naprawdę miłe chwile, a i chamstwa aż do tego stopnia nie doświadczała, bo szef NKWD to się naprawdę ,,cudownie" potrafił odnosić do tej żony. Chruszczow w swoich wspomnieniach przyznał się, że nawet początkowo polubił Berię, jednak to jego pozytywne podejście szybko odeszło, kiedy zobaczył co to za człowiek, bo żeby do własnej małżonki, która woła cię na obiad, wyskoczyć z czymś w stylu ,,Morda tam ku*wo, nie przeszkadzaj mi teraz!" i to jeszcze przy gościu, to mu się nie mieściło w głowie. Zresztą Nina miała też od Nadii o tyle trudniej, że aby tam przeżyć, musiała błyskawicznie dostosować się do warunków i... jakoś to sobie umilić? Trudno to w ogóle określić. W każdym razie stwierdziła, że skoro już ma być tym ptaszkiem uwięzionym w słynnej złotej klatce, to dobrze byłoby się chociaż lepiej poznać, niekoniecznie dosłownie od dupy strony, no i się nasłuchała dziesiątek historyjek, które podobno przypominały te Jokera zmiksowane ze wspomnieniami Dundersztyca. Trudno było, nawet bardzo ale jakoś wytrzymała. Tak jej ten przymusowy związek zrył beret, że na koniec to jej się nawet na współczucie dla niego zebrało. Syndrom sztokholmski jak nic.

Avatar rumcajschr

Edytowano - 15 maja 2019, 22:49

@Holandia: ****A za długie

Avatar Flashpoint

25 maja 2019, 12:44

@Holandia: Tą historię też można było by dać w formacie memowym wedlug mnie bo nie każdy czyta komentarze, albo nie pod każdym memem. Wiem z własnego przykładu. No chyba że siedzi w poczekalni albo jest w trakcie tworzenia ( mem nie historia xD) to sorki.

Avatar
Rudy_Kruliczek

24 maja 2019, 14:42

Częste kłótnie zdarzają się w najbardziej dobranych związkach, tylko ludzie sprawnie je rozwiązują, a nie rzucają w siebie zapalonymi papierosami i strzelają się z pistoletu.

Avatar erykhim44

24 maja 2019, 16:50

Wątpię.
Skąd takie pogłoski?

Avatar aafehrstherg

15 maja 2019, 22:05

Co się jej stało?
Zamrła na wyrostek robaczkowy
To po co jej ten pistolet?
Zawsze go nosiła
A kula w głowie?

Avatar MsCrazyAlex

16 maja 2019, 00:19

@aafehrstherg: wiesz te baby mają naprawdę coraz to wymyślniejsze spinki

Avatar Meme_guy

15 maja 2019, 22:11

To była ta kobieta wraz z którą nasz towarzysz "stracił wszystkie ciepłe uczucia dla ludzkości"?

Avatar Holandia

Edytowano - 15 maja 2019, 22:14

@Meme_guy: Nie. Ta, o której mówisz to Jekatierina Swanidze, jego pierwsza żona. Tam to była wyjątkowo szczera miłość, bo płakał po niej strasznie i kiedy opuścili jej trumnę na dół, wskoczył tam za nią i musieli go na siłę wyciągać. Też sam nie mogłem uwierzyć w to, co czytam, bo to ostatnie czego bym się wtedy spodziewał po Stalinie, ale poczytaj książkę Simona Montefiora, a też spojrzysz na sprawę trochę inaczej.

Avatar Hejter_

15 maja 2019, 21:57

No no, Stalin uważał się za Komunistę, a miał P R Y W A T N Ą służbę.

Avatar Mysz_Komputerowa

15 maja 2019, 21:47

ciarki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Holandia
Dodane przez: Holandia

Kultowe powiadomienie

Pieski są fajne

Magia istnieje

Kupiony

Cieszę się, że to zobaczyłem

Uśmiechnięta zupka

Lody lub pizza po zerwaniu to najlepsze antydepresanty

Żaden tani romans nie sprosta potędze ciuchci

Matrix 2020

Niezły, co?

Tylko nie pieski!

Skuteczność 100%

Taka prawda

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Nadieżda i Józef byli wyjątkowo niedobranym małżeństwem, toteż kłótnie zdarzały się dość często.
Jedna z nich zakończyła się wyjątkowo tragicznie. Podczas uroczystego bankietu na Kremlu z okazji 15-lecia rewolucji, kiedy małżonka odmówiła wzniesienia toastu, tłumacząc że zawsze koszmarnie się czuje gdy wypije za dużo, wściekły Stalin rzucił w nią zapalonym papierosem, a po chwili marynarką. Rozwścieczona Nadia zerwała się i ruszyła do drzwi, odprowadzana stekiem przekleństw, które gruziński akcent jeszcze wzmacniał.
"Zamknij się!" odkrzyknęła, trzaskając drzwiami. Następnego ranka służąca znalazła swoją panią leżącą na dywanie w kałuży krwi, a obok niej malutki pistolet i różę. Oficjalna propaganda podała, że Nadia umarła na zapalenie wyrostka robaczkowego, które przerodziło się w zapalenie otrzewnej. Do dzisiaj nie jest pewne czy tej nocy popełniła samobójstwo czy może zabił ją sam Stalin