Pora rozstrzygnąć wszelkie spory na polu bitwy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Żartownisie
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2019, 06:29
Gra fajna.
Odpisz
20 maja 2019, 22:23
Zastanawiam się nad zakupem przedstawionej tutaj gry. Uważacie, że warto?
Odpisz
20 maja 2019, 22:49
@jacekpoz: Well yes, but actually no. Gra fajna, ale dalej jest w Early Access'ie, a ostatni update był... nawet nie wiem kiedy.
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2019, 23:49
@Ambassador: dzisiaj, dodali 4 nowe jednostki i możliwość sterowania nimi
Odpisz
2 czerwca 2019, 14:03
@jacekpoz: jak dla mnie fajna na pierwsze kilka godzin. Potem się nudzi.
Odpisz
3 czerwca 2019, 07:46
@jacekpoz: a w nastepnym updacie mają dodać frakcję piratów
Odpisz
3 czerwca 2019, 00:21
Pamiętam początki tej gry była fajna ale teraz mi się che ją rzygać
Odpisz
2 czerwca 2019, 14:11
Fajna gierka.
Odpisz
20 maja 2019, 21:53
Co to za gra?
Odpisz
20 maja 2019, 22:00
@JakePies: totally accurate battle simulator
Odpisz
20 maja 2019, 22:11
@SharpNeedle: serio?
Odpisz
20 maja 2019, 22:11
@JakePies: tak
Odpisz
20 maja 2019, 22:13
@SharpNeedle: bo mapy nie kojarzę
Odpisz
21 maja 2019, 16:25
@JakePies: mapa z pre-alpha
Odpisz
21 maja 2019, 16:32
@FilipC4: a ok
Odpisz
20 maja 2019, 21:14
kuewrw ale staey mwmes
Odpisz
20 maja 2019, 21:24
@SharpNeedle: teraz jest prxód i tył autobusu
Odpisz
20 maja 2019, 21:24
@Tymek590: co
Odpisz
20 maja 2019, 21:28
@SharpNeedle: co
Odpisz
20 maja 2019, 21:36
@Tymek590: co
Odpisz
20 maja 2019, 21:36
@SharpNeedle: gówno
1:0
Odpisz
20 maja 2019, 21:37
@Tymek590: co
Odpisz
20 maja 2019, 21:40
@SharpNeedle: misiów sto
2:0
Odpisz
20 maja 2019, 21:41
@Tymek590: ja ci silverka dałem a ty takie coś uuu
Odpisz
20 maja 2019, 21:42
@SharpNeedle: mówiłem ze dziękuję ku*wa
Odpisz
20 maja 2019, 21:43
@Tymek590: niewdzięcznik uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpisz
20 maja 2019, 21:44
@SharpNeedle: mozna to samo o tb powiedzieć
Odpisz
20 maja 2019, 21:45
@Tymek590: czemu
Odpisz
20 maja 2019, 21:45
@SharpNeedle: bo powiedziałem dziękuję a ty tego nie doceniasz
Odpisz
20 maja 2019, 21:47
@Tymek590: bo dziekuje za silverka to za malo
Odpisz
20 maja 2019, 21:48
@SharpNeedle: ja jestem spłukany więc tb nie mam jak dać
Odpisz
20 maja 2019, 21:49
@Tymek590: ale przynajmniej nyc milym :(
Odpisz
20 maja 2019, 21:09
ryj
Odpisz
20 maja 2019, 21:12
@lulul: jyr
Odpisz