Tak widzę każde kolejne wybory
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Hobby dla faceta
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2019, 12:40
Dlatego ja nie będe głosował bo wszystkue pargie mają wady i wypie**ole do UK jak tylko zaoszczędze troche pieniędzy. Nie wiem jak wy, ale ja nie mam zamiaru dawać się r*chać i okradać
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:46
to glosuj na cos innego
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:47
Przez Brexit możesz mieć mocno utrudnione te plany wyjazdu do UK. Poza tym nie wiem czy czytałeś o brytyjskiej polityce, ale tamtejsza scena polityczna jest jeszcze gorsza niż u nas w Polsce.
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:59
Aha, bo UK to nie ma wad?
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:06
TYLKO KORWINA KU*WA TYLKO KORWIN AAAAA
Odpisz
2 czerwca 2019, 18:48
Tego nie powiedziałem
Odpisz
2 czerwca 2019, 18:49
@Nanook: Wciąż lepiej niż w Polsce + lepsze wynagrodzenie
Odpisz
3 czerwca 2019, 16:47
Ja tam Ci życzę powodzenia. :)
Odpisz
4 czerwca 2019, 17:11
Chciałbym powiedzieć, że jak byłem w Anglii to puszka Coli 420 ML kosztuje 5 Funtów (Ok. 25 zł) więc powodzenia.
Odpisz
4 czerwca 2019, 17:13
@Memeforteca: Ale ty wiesz, że ten hajs możesz wydawać w Polsce?
Odpisz
4 czerwca 2019, 17:14
To nie będziesz co tydzień latał samolotem aby zrobić jedne zakupy.
Odpisz
4 czerwca 2019, 18:07
@Memeforteca: XD Nawet nie będe zaczynał z toba konwersacji po takim tekście...
Odpisz
4 czerwca 2019, 19:47
Nie rozumiem. W sensie, chciałeś mi powiedzieć żę będziesz przez internet kupował zakupy z polski? Bo napisałeś że będziesz mieszkał w UK ale będziesz wydawał pieniądze w Polszy. To będzięsz tam mieszkał, czy przyjeżdżał do pracy?
Odpisz
27 maja 2019, 20:00
Weźmy takie ku*wa Podlasie. W mojej gminie, na 500 głosów oddanych na PiS, przypadło 30 głosów na resztę.
Odpisz
27 maja 2019, 20:07
@Polski_Ziemniok: Japie**ole jakie zj*** tam są
Współczuję
Odpisz
27 maja 2019, 20:30
@Polski_Ziemniok: no co zrobić
ale zawsze lepiej niż PO
Odpisz
27 maja 2019, 20:50
@Polski_Ziemniok: u mnie też ponad 500 na PIS a reszta to taz z 60 glosow na innych
Odpisz
2 czerwca 2019, 14:09
@Olafaugust: PiS to najgorsze co przytrafiło się Polsce od 30 lat. Wszystko jest lepsze od niego.
Odpisz
2 czerwca 2019, 14:38
@M_ateo_1: też tak uważam
Pjona
Odpisz
2 czerwca 2019, 17:02
@M_ateo_1: mi się wydaje że jednak PO było nieco gorsze
Odpisz
2 czerwca 2019, 17:34
@Olafaugust: PiS znacznie pogorszyło relacje międzynarodowe, wzrosły ceny, Bezsensowne inwestycje, 500+, upolitycznianie wymiaru sprawiedliwości, 8 klasy. Nie twierdzę że PO jest super duper lecz na pewno lepsze od pisu.
Odpisz
3 czerwca 2019, 07:17
@M_ateo_1: żadna z tych partii nie jest dobra
Odpisz
3 czerwca 2019, 15:35
przecież to samo napisałem
Odpisz
3 czerwca 2019, 16:32
@M_ateo_1: skróciłem bez pokazywania którą partię wolę
Odpisz
27 maja 2019, 21:07
Legitna ta mapka z prawej?
Odpisz
28 maja 2019, 00:18
@NwordPass: nie do końca chyba
Odpisz
2 czerwca 2019, 21:48
@baarts: W teorii nie bo z innych wyborów, ale w praktyce wyniki z obecnych takie same (nie licząc Warszawy).
Odpisz
27 maja 2019, 20:53
A gdyby tak...
Wszystkich lewaków wysłać do Polski zachodniej, a prawaków do wschodniej, a na granicy dzielącej Polskę wybudować mur? Nie byłoby już sporów politycznych'
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2019, 22:04
@rozwalgo: Niemcy coś podobnego przerabiali
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:49
@rozwalgo: stworzył byś kolejny konflikt upychając gdzieś 85% ludzi na zachodzie i jakieś 15% procent na wschodzie, chyba że jednak ludzie głosujący na pis są jednak prawicowi bo ta partia ową nie jest...
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:55
z założenia miała być
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:58
Niestety albo stety sprawa poglądów politycznych jest nieco bardziej złożona niż spektrum tak zwanej prawicy i lewicy.
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:58
Większość Polaków to prawicowcy
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:22
@Nanook: pis to prawica tylko z nazwy, z prawicą nie mają nic wspólnego
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:25
@orkwich: Prawo to nie prawica, więc nawet z nazwy nie.
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2019, 13:48
@orkwich: Konserwatyzm, przywiązanie do tradycji, silna rola religii, nacjonalizm. PiS ma z prawicą bardzo wiele wspólnego.
Odpisz
2 czerwca 2019, 14:11
@Nanook: Konserwatyzm-chyba względem poprzedniego rządu(rządzą tak samo nie udolnie).
Przywiązanie do tradycji-wszystkie partie w Polsce żeby dotrzeć do większego elektoratu nie mogą ganić tradycji i tego nie robią.
Silna rola religii- nie wiem gdzie Ty to widzisz, ja widzę tylko pozory religijności aby trafić do elektoratu, PO też robiło to samo w swoim czasie, ale nie jest prawicowe.
Nacjonalizm-""Nacjonalizm przedkłada interes własnego narodu nad interesami innych narodów"" ta maksyma jednoznacznie świadczy o tym że Pis nie jest prawicowy
Odpisz
2 czerwca 2019, 14:24
Naprawdę nie widzisz konserwatyzmu ani przywiązania do religii w rządzie PiSu? To już trochę zakłamywanie rzeczywistości, ale jak chcesz
Odpisz
2 czerwca 2019, 14:43
@Nanook: przepraszam ale drażni mnie twoja ignorancja, nie patrzy się na pozory ale na faktyczne działania, rząd Pis jest bardziej lewicowy w pewnych względach niż PO, rząd który ma większość nie jest w stanie przeciw działać organizacją lgbt (bardzo konserwatywny pogląd nieprawdaż), wręcz przeciwnie podpisuje różne umowy międzynarodowe które im pomagają, jest to nie zgodne z nauką kościoła przynajmniej aktualnie, a przywiązania do religii to nie widzę, może pokażesz gdzie ono jest...
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:42
Dlatego trzeba głosować na Polskę Fair Play lub jeśli powstanie partię liberalno-kapitalistyczną bo tylko liberalny kapitalizm może uratować ten kraj przed losem Wenezueli. Przy okazji polecam książkę Ludwika von Misesa "Liberalizm w tradycji klasycznej"
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:13
W sumie to jest taki wybór między dżumą, a cholerą jeśli chodzi o te dwie partie
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:15
czy dzielisz z kimś avatar czy może chcesz zrobić "me and the boys" awatarami?
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:19
say no more
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:22
Już mamy grupę, jest DeadShoot jako Electro, Sonarcha jako Goblin, General_Kebabi jako Noso, ja jako Vulture i ostatnio doszedł Horrifyng_Hero hero jako Scorpion, więc jak chcesz możesz wybrać jakiegoś vilaina, ale koniecznie ze Spider-Mana z lat 60-tych
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:22
@RedText: Gobby zajęty
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:23
summon benben7
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:24
To wchodzisz?
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:31
to ch*j,
Nie wchodzę
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:32
wchodze
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:28
JAK JA MAM JUZ TEGO DOSYYC...
Odpisz
27 maja 2019, 19:50
w sumie to by było śmiesznie jakby się polska podzieliła na dwa kraje
Odpisz
27 maja 2019, 19:52
@MadziowiecMalinowy: kurde nie, bo jak zrobić aneksjię Ukrainy kiedy kraj podzielony?
Odpisz
27 maja 2019, 19:53
@MadziowiecMalinowy: Tylko po ch*j rozdzielać jedno gówno na dwa?
Odpisz
27 maja 2019, 19:54
@InfiniteTheJackal: żeby szybciej uległo rozkładowi
Odpisz
27 maja 2019, 19:56
@MadziowiecMalinowy: Ewentualnie rosja i niemcy (znowu) wszystko wpie**olą do siebie tylko że teraz powstanie zrobia matki że hurr durr nie ma 500+.
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:46
@InfiniteTheJackal: Zrobią powstanie jak tylko przestaną dawać się r*chać, zajmować bombelkami i jak schudną
Odpisz
27 maja 2019, 19:36
??? sorry ale nie rozumiem
Odpisz
27 maja 2019, 19:37
ze obie strony są tak samo złe
Odpisz
27 maja 2019, 19:38
a można wiedzieć co takiego zlego robią??
Odpisz
27 maja 2019, 19:40
są politykami
Odpisz
27 maja 2019, 19:42
Słabo rządzą krajem.
Odpisz
27 maja 2019, 19:54
Ty tak na poważnie?
Odpisz
27 maja 2019, 19:55
@InfiniteTheJackal: no niestety nie wiem o co chodzi pszepraszam
Odpisz
27 maja 2019, 19:58
Rozpi***alają ten kraj. Np PiS je**ął nam przez te wszystkie 500+, 300 na wyprawkę itd, doje**ł nam takie podatki żeby na to wszystko mieć że ceny w całym kraju się popie**oliły.
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:16
To jest takie prawdziwe 😂😂😂
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:52
@R1CO_V12: 😂😂😂😂👌👌👌🤣🤣🤣🤣😂😂😂👌👌👌👌🤣🤣🤣🤣👌👌👌😂😂😂😂
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:09
Polska A Polsce B
Każe się całować w D
~Jan Sztaudynger
Odpisz
2 czerwca 2019, 12:02
Odpisz
27 maja 2019, 21:49
Partie typu Wiosna to można powiedzieć taka malaria
Odpisz
28 maja 2019, 02:03
@seba27113: tak jak konfederacja
Odpisz
27 maja 2019, 20:52
tak jak ktoś już napisał
Polacy powinni mieć wpisane w konstytucje że co kilka lat muszą rozpie**oloć państwo
Odpisz
27 maja 2019, 19:48
Halo a gdzie na mapie berlin zachodni
Odpisz