Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GldFx

23 czerwca 2019, 13:21

Ja z -300 pkt z zachowania dobilem do +50 i dostałem poprawne zachowanie w ciągu tygodnia

Avatar Normie

22 czerwca 2019, 17:51

>bądź mną lvl 15
>taki trochę kujon
>nigdy nie miej zagrożenia i szanuj osoby, które je mają, a nie szanuj tych, którzy muszą wszystkim wszech i wobec oznajmić jakie oni mają świetne oceny

Avatar mkus29

22 czerwca 2019, 12:49

Niestety, mój kolega nie dał rady
F

Avatar Sushinator

Edytowano - 22 czerwca 2019, 16:41

@mkus29: selekcja (prawie)naturalna

Avatar rumcajschr

6 czerwca 2019, 15:40

>bądź mną
>taki trochę kujon lvl 13
>nigdy nie miej zagrożenia i uważaj, że 3 i 2 to to samo co 1

Avatar Sushinator

22 czerwca 2019, 10:33

@rumcajschr: wow, 13 lat, 6 klasa, to na prawdę wielki trud

Avatar d0wek

22 czerwca 2019, 10:34

@rumcajschr: Albo jesteś babą, albo pi**ą, jeżeli dla ciebie 3 i 2 jest jak 1.

Avatar Dosek

22 czerwca 2019, 10:44

@d0wek: ja mam 14 i idę do technikum w tym roku A w sprawie ocen mam podobnie dobre zaczynają się od 4

Avatar d0wek

22 czerwca 2019, 11:11

@Dosek: Nie mówię, że mam 3 lub 2. Idę do liceum i mam większość ocen 4, 5 i kilka 6, ale trzy to nie jest taka masakra w szóstej klasie.

Avatar dkx12341

22 czerwca 2019, 15:32

@rumcajschr: nom, tak bywa

Avatar rumcajschr

22 czerwca 2019, 18:15

@d0wek: Jestem w 7 klasie

Avatar d0wek

22 czerwca 2019, 18:57

@rumcajschr: Ocenami możesz się martwić od 8 klasy.

Avatar PolskiHetzer

22 czerwca 2019, 10:27

Anime: Overlord (sezon 3)

Avatar KolejnyFurryNaJeja

6 czerwca 2019, 14:57

Mi się udało naprawić 4 zagrożenia w tydzień

Avatar KolejnyFurryNaJeja

6 czerwca 2019, 14:58

@KolejnyFurryNaJeja: ale i tak lecę na samych 2 i 3

Avatar Typciok

6 czerwca 2019, 15:11

@KolejnyFurryNaJeja: No to jest nas dwóch

Avatar kola3492

6 czerwca 2019, 13:39

Kowalski NKL zadowolony ?

Avatar Kriger

6 czerwca 2019, 13:31

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Ikony

Nigdy na to nie wpadną

Niezniszczalne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka