Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2019, 16:38
Aż mi szkoda tego Boeinga 757-300.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 23:25
@Simciakk: (głosem Tadeusza sznuka) wykazał się pan znajomością samotów
Odpisz
24 lipca 2019, 23:06
Co east
Odpisz
24 lipca 2019, 15:04
Idealny sequel nie ist...
Smoleńsk 2: Następca brzozy
Odpisz
20 czerwca 2019, 00:39
Ciągłe przełączenie się telefonów na inne te wieże z antenami psuło je. W prawie nie ma nic o konieczności włączenia tego trybu.
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:31
A tak z ciekawości i niewiedzy spytam, co się stanie jak wyłączę tryb samolotowy w telefonie lecąc samolotem?
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:32
stworzysz czarną dziurę, która wessie twój telefon i samolot, a pasażerowie, piloci oraz stewardessy zaczną spadać na ziemię.
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:33
Nie polecam.
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2019, 20:34
@Avcio01: a jak wejdę do tej czarnej dziury to wtedy samolot jest mój?
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2019, 20:35
Nie wiem.
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:36
@Avcio01:
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:36
chodzi o to, że samolot odbija fale radiowe wysyłane przez radary, co daje obraz na radarach. A jeśli nie masz samolotowego, to telefon też wysyła i otrzymuje fale, co może zburzyć pracę radarów
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:37
@MonioMonio: czyli nie wyje*ie nagle samolotu w ziemię?
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:51
Samolot na pewno przez to nie spadnie ani nie spowodujesz jakiejś awarii. Jedynym powodem, dla którego powinno się włączyć ten tryb, jest komfort pilotów i ich komunikacji radiowej. Kiedy telefon ma włączoną jakąkolwiek łączność bezprzewodową, wysyła fale elektromagnetyczne i powoduje zakłócenia, skutkiem czego piloci słyszą cały czas w słuchawkach irytujące piszczenie, przez co mogą być rozproszeni albo nie usłyszeć jakiegoś ważnego komunikatu.
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:52
dziękuję
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:54
nie bezpośrednio, ale może to zrobić efektem motyla- traci widok radaru, nie wiadomo gdzie lecieć, wlatujesz w jaką górę
Odpisz
19 czerwca 2019, 21:33
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:30
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:31
@Avcio01: Ban na awatar?
Odpisz
19 czerwca 2019, 20:34
@Szortek: ta, chyba już 3ci dzień jest, nie pamięam.
Odpisz