Przecież nie może się zmarnować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2019, 23:36
Myślałem że po prawej są lody
Odpisz
7 lipca 2019, 01:32
@DeXxu: A co to jest? Pasztet? Bo też myślałam, że lody
Odpisz
7 lipca 2019, 09:49
@sano110: Wędlina
Odpisz
8 lipca 2019, 13:18
@Uruchamiacz: A nie za miękka jak na wędlinę? Wygląda jakby można było to łatwo rozsmarować
Odpisz
8 lipca 2019, 22:37
@DeXxu: tort weselny
Odpisz
8 lipca 2019, 23:45
@sano110: Wydaje mi się że nie wygląda na miękką tylko cienko pokrojoną i kruchą
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:29
Dlaczego tam jest szynka
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:30
@koksov6: czy to lody
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:49
@koksov6: to szynka lol
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:47
@koksov6: Bardziej jakieś mięso niż szynka.
Odpisz
30 czerwca 2019, 21:21
@koksov6: Co region to obyczaj, w stronach twórcy mema pewnie dają minso. Może to jakieś regionalne minso, niektórzy podają dzika na weselu czy coś
Odpisz
30 czerwca 2019, 23:09
@Myszkapl: a pasztet?
To może być pasztet?
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2019, 09:21
@Myszkapl: kiedyś była taka jejaczka o podobnym nicku która śpiewała na yt, pamiętam że bardzo spodobała mi się jej która piosenka z nightcore jeśli dobrze pisze ale nie pamiętam jak się nazywała. To ty?/kieruje to do MyszkaPL
Odpisz
1 lipca 2019, 09:43
@koksov6: Aaaaaaaaaaa *wieje w popłochu*
Odpisz
1 lipca 2019, 10:38
@GryzonKomputerowy: to szynka
była można było sobie ukroić trochę wziąłem
Odpisz
7 lipca 2019, 18:50
@koksov6: To była ewelkapl, a nie pamiętam nazwy na yt.
Odpisz
7 lipca 2019, 23:30
@Myszkapl: podaj mi nazwę tego kanału proszę cię, tyle męczyła mnie ta piosenka
Odpisz
8 lipca 2019, 08:49
@koksov6: Absolutna Ewelina
Odpisz
8 lipca 2019, 09:39
@Myszkapl: o boziuuuuuuuu dziekujeeee
Odpisz
8 lipca 2019, 09:40
@Myszkapl: spadam w górę i pne się w dół, siadam przy śniadaniu i jem stół
Odpisz
7 lipca 2019, 18:48
Ja nigdy nie dostałem mięsa. Zawsze ciasto i ewentualnie jakieś owocki.
Odpisz
7 lipca 2019, 14:14
STONKS
Odpisz
7 lipca 2019, 14:55
@KozoPL:
Odpisz
30 czerwca 2019, 19:20
Albo reszta wódki weselnej, kiedyś po znajomości cały karton dostałem
Odpisz
7 lipca 2019, 00:00
@dawcaAiDS: Skoro cały karton to była resztka, to chce mieć takie wesele
Odpisz
7 lipca 2019, 00:20
@Cotosiestanelo: było ciekawie, to na pewno xD
Odpisz
6 lipca 2019, 23:11
Bądźmy szczerzy, na wesele chłodzimy tylko dlatego aby się napić i nażreć za darmo...
Odpisz
6 lipca 2019, 23:51
@Piket: Nie do końca za darmo. W pewnym wieku sam będziesz musiał za siebie zapłacić....
Odpisz
1 lipca 2019, 12:19
Jedno skojarzenie,Daenerys Targaryen i Khal Drogo
Odpisz
30 czerwca 2019, 20:08
Chyba weselu
Odpisz
30 czerwca 2019, 18:55
W moim przypadku to rodzicielka zawsze brała ciasto, stary pijany portfele
Odpisz