Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
No to posłuchane
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2019, 14:55
O mnie nie memów bo się nie udzielam 🙃
Odpisz
2 lipca 2019, 21:48
plz we ktoś zrobi o mnie mema
Odpisz
7 sierpnia 2019, 18:01
zrób coś memicznego
Odpisz
7 sierpnia 2019, 21:40
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odpisz
8 sierpnia 2019, 00:09
21 + ty - oskipl =
Odpisz
8 sierpnia 2019, 00:15
mema mi sie nie chcialo robic ale masz rebus
Odpisz
7 sierpnia 2019, 22:58
A jaa bardzo bym chciała żeby ktoś zrobił ze mną pogadajca :<
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:36
Były o mnie już 3 memy *intensywny daby*
Odpisz
7 sierpnia 2019, 19:10
Aaah, ta sława, naprawdę ma się jej dosyć przez ten przesyt fanów
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2019, 18:50
Raz byłem na memie( być może dwa), ale mam to gdzieś.
Odpisz
3 lipca 2019, 01:39
raz zrobili o mnie mema jak robilem z typem reaction meme fight
Odpisz
2 lipca 2019, 21:40
Boje się memów o mnie bo mam nie swoje profilowe
Odpisz
2 lipca 2019, 21:10
Za każdym razem kiedy ktoś o mnie mema, ten trafił do archiwum
I w sumie dobrze
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2019, 20:38
o mnie nikt nigdy nie zrobił mema :(
Odpisz
2 lipca 2019, 20:39
@Ambassador: już jesteś sławy z punktami CZEGO JESZCZE CHCESZ ?!
Odpisz
2 lipca 2019, 20:42
@LOKO30: memów o mnie
Odpisz
2 lipca 2019, 20:42
@Ambassador:
Odpisz
2 lipca 2019, 20:43
@Ambassador: ja raz stałem się przez własną głupotę
Odpisz
2 lipca 2019, 20:43
@LOKO30:
Odpisz
2 lipca 2019, 20:44
współczuję
Odpisz
2 lipca 2019, 20:45
@Ambassador: nie uda się wiesz czemu ?!
Odpisz
2 lipca 2019, 20:46
@Ambassador: a omnie bylo już duzo, plebejuszu
Odpisz
2 lipca 2019, 20:46
@LOKO30:
Odpisz
2 lipca 2019, 20:47
@LOKO30:
Odpisz
2 lipca 2019, 20:47
@ReptilianJan: nie kłam
Odpisz
2 lipca 2019, 20:48
@Ambassador: czyli przegrałeś . Dziękuję miłej nocy
Odpisz
2 lipca 2019, 20:49
@LOKO30:
Odpisz
2 lipca 2019, 20:49
@Ambassador: tak poddaj się !
Odpisz
2 lipca 2019, 20:53
@LOKO30:
Odpisz
2 lipca 2019, 20:54
@Ambassador: oh ah uh AGH..
Odpisz
2 lipca 2019, 20:54
@Ambassador: Jeżeli dobrze pamiętam był o panu jeden mem, wtedy wytłumaczyłem pańską robotę, a poza tym jestem wdzięczny za wystąpienie w jednym z "screenów z komentarzy" które wytworzyliście ,może nie dostał dobrych ocen, ale poczułem się dobrze występując w tym memie.
Odpisz
2 lipca 2019, 20:54
@LOKO30:
Odpisz
2 lipca 2019, 20:55
(tak, pamiętam to, ale mówię że nigdy nikt nie zrobił, żeby ktoś się zlitował i zrobił)
Odpisz