I co teraz, adminie? / Arghh! Zostałem pokonany! Dobro znowu zwyciężyło!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Cóż za brak szacunku
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2019, 21:54
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2019, 21:31
Gorzej jak otrzymasz wiadomość że przejdzie jak go przetłumaczysz, lecz po wysłaniu im przetłumaczonej wersji i tak nie przechodzi
Odpisz
3 lipca 2019, 23:39
@Boberek00: miałem tak raz
Odpisz
4 lipca 2019, 00:01
@benben7: też
Odpisz
13 lipca 2019, 21:41
@Boberek00: Jeśli tak jest to to jest skandal
Odpisz
13 lipca 2019, 12:26
To na jeja są jakies punkty?? /czy chodzi o odznaki. Jestem na jeja dosyć długo i jesli nie wiem o jakiś punktach to przypał
Odpisz
13 lipca 2019, 12:36
@koksov6: punkty do poziomów
Odpisz
13 lipca 2019, 23:58
@Superkometa: Teraz się o poziomy zapyta :p
Odpisz
13 lipca 2019, 12:02
PS: to po / dodał admin
Odpisz
13 lipca 2019, 12:02
nwm czm ale to wsm fajne że admin odpowiada tytułowi tytułem
Odpisz
4 lipca 2019, 19:07
Halo admini Czemu to jeszcze jest w poczekalni
Odpisz