Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2019, 14:16
Bagietka czosnkowa lepsza
Odpisz
13 lipca 2019, 14:54
@Drag_on: Potwierdzam
Odpisz
27 lipca 2019, 19:56
@Drag_on: POLAĆ MU
Odpisz
27 lipca 2019, 19:55
ja tam wolę bagietkę
Odpisz
6 lipca 2019, 10:55
Fajnie jak sie nie ma cycków bo można spać na brzuchu i nic cię nie uwiera i faceci się za tobą nie oglądają
Odpisz
6 lipca 2019, 11:02
@Koscioglow: co do ostatniego punktu można się nie zgodzić
Odpisz
6 lipca 2019, 11:07
@Koscioglow: Rzeczywiście życie w samotności i śmierć w niej musi być przyjemna.
A no tak, bo teraz jest moda na emo i zabijanie się, zapomniałem
Odpisz
6 lipca 2019, 11:10
przez tą je**ną modę i pieprzonych atencjuszy osoby które naprawdę mają różne choroby, lub fobie są traktowani jak podludzie
Odpisz
6 lipca 2019, 12:28
@Koscioglow: hola hola
ja się oglądam
mmm płaskunie
Odpisz
6 lipca 2019, 12:29
@DiKarpio: płaskie laski urocze są uwu
Odpisz
6 lipca 2019, 12:48
@Tymek590: od kiedy tak sądzisz?
Odpisz
6 lipca 2019, 12:48
@Kacprrr: od zawsze
Odpisz
13 lipca 2019, 12:51
@Koscioglow: Ja bym się oglądnął za
Tobą....
Serio jestem z tych, co nie patrzą na cycki.
Odpisz
13 lipca 2019, 12:52
@Mikrus19: płaskie są uroczeeee uwu
Odpisz
13 lipca 2019, 13:00
@Mikrus19: czemu akurat za mną
Odpisz
13 lipca 2019, 15:50
@Koscioglow: no menzczyzni powinni czasem sie odpi*****ic od bab bo niektore maja juz ich dosc a oni dalej na sile chca je do siebie przyciagac
Odpisz
13 lipca 2019, 15:54
@gumiadultv4: płaskie są uroczeeee uwu
Odpisz
13 lipca 2019, 15:57
@Tymek590: ok
Odpisz
13 lipca 2019, 17:30
@Mimikkyu: najlepiej bo państwowy psycholog stwierdził że jestem po prostu atencjuszką a prywatny nagle mi przypisał leki o prawie wszystko przeszło
Odpisz
13 lipca 2019, 17:51
@Koscioglow: Przy płaskich dziewczynach bliżej do ich serduszka....
Odpisz
13 lipca 2019, 20:09
@Mikrus19: powiedział pedo
Odpisz
14 lipca 2019, 00:01
@BloodyEyes: Jak mi zapłacisz, to też na internecie znajdę leki. (Nie atakuję tego czy masz czy nie, tylko to, że prywatny nie musi oznaczać dobry)
Odpisz
14 lipca 2019, 15:29
@Towarzysz777: ale wiesz jak zapłacisz to masz chociaż odrobinę szans ,że lepszy niż państwowy bo państwowy to ci powie "nic ci nie jest jesteś tylko atencjuszką" ewentualnie powie ci na ku*wa bezsenność i schizofrenie "idź spać w tedy przestaniesz widzieć i słyszeć rzeczy których nie ma"
Odpisz
13 lipca 2019, 12:45
Znam kilka osób z bułkami na profilowym.
Odpisz
13 lipca 2019, 15:33
@Legolas9988: jak to jest przyjaźnić się z bułkami?
Odpisz
13 lipca 2019, 17:24
@Czuofiek_chyba: Myślę, że to oznacza chorobę psychiczną.
Odpisz
13 lipca 2019, 15:44
O CO CHODZI Z BULKOM
Odpisz
13 lipca 2019, 15:51
@xMacius: boto takie smieszne ze bulka haha bulka cnie???? bez sensu LOL!!! (laughing out loud ) (smieszne)
Odpisz
13 lipca 2019, 16:33
@gumiadultv4: ze takie bez sensu i normy w smiech?
Odpisz
13 lipca 2019, 16:52
@xMacius: chodzi o to że wczoraj był dzień bułki i część nie zmieniła profilowego
A czemu na profilowym ma to nie wiem bo mem dodany był tak z 2 tygodnie temu
Odpisz
13 lipca 2019, 17:01
@Anteq1231: dzieki
Odpisz
13 lipca 2019, 15:48
to mialo byc smieszne? oh! kiedy mam sie zasmiac?
Odpisz
13 lipca 2019, 15:39
Ja lubie rozmiarowo takie źeby w ręlu moźna było co czuć takie dwie więkzze pomarańcze ale mniejsze teź lubie bo kto nie lubi cycków a jeśli są małe albo ich nie ma to co moźesz przynajmniej dziewczynie masaź całego ciała zrobić bez przeszkód
Odpisz
6 lipca 2019, 18:22
Lubie kajzerki
Odpisz
13 lipca 2019, 15:18
@kola3492: kajzerki są zajebiste
Odpisz
13 lipca 2019, 14:37
Odpisz
13 lipca 2019, 13:45
Ja wolę małe.
Odpisz
13 lipca 2019, 13:53
@bxwgmd: Czemu masz ku*wa bułke na profilowym
Odpisz
13 lipca 2019, 14:07
@maze505pl: co cie to ku*wa obchodzi
Odpisz
6 lipca 2019, 15:59
A czemu on ma szkielet
Odpisz
13 lipca 2019, 12:03
ejja tez mam ma fb... (fun fact.nie zmienilem profilowego od pazdziernika)
Odpisz
6 lipca 2019, 12:27
taki typek z klasy, który na WoK zrobił prezentacje 'dlaczego jestem za monarchią' ma na profilówce hydrant.
nie ma innych zdjęć, ani w tle, ani z ludźmi. hydrant.
Odpisz
6 lipca 2019, 11:09
Ta cenzura to gej-propaganda
Odpisz