Podobno ktoś kiedyś kliknął TAK
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2018, 10:12
Patrzę te komentarze, rok 2013...
Odpisz
6 maja 2018, 09:42
@Slithey: dziwaczne uczucie
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2018, 15:48
@Dolores_Umbridge: :D
Odpisz
8 marca 2015, 21:06
ja kliknąłem!!! Tak to ja ten jedyny !!!
Odpisz
20 października 2014, 19:44
to był mój 4 letni brat... ;_;
Odpisz
7 sierpnia 2013, 17:07
Słyszałem tą legendę, ale ponoć jest nieprawdziwa.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2013, 17:27
@Sakitta: Moja koleżanka z klasy uważa, że to jest najlepsza przeglądarka. Jak u niej byłam to wcisnęła "tak". A może to mi się śniło? Możliwe, że tak. Te latające jednorożce były mało realistyczne...
Odpisz
7 sierpnia 2013, 18:36
@Akira2002: To były tylko halucynacje z niedożywienia.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 21:34
@diablo_piekla: I śmierć.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 09:22
@diablo_piekla: bo nie ma zimnioka
Odpisz
8 sierpnia 2013, 11:19
@diablo_piekla: I jest łotewska zima .
Odpisz
22 lutego 2014, 09:40
@Sakitta: jaestem tą osobą jestem legendą ☆
Odpisz
8 sierpnia 2013, 00:02
Ja nie widziałem na dole tych gości śmiejących się i myślałem że mi taki komunikat wyskoczył to go przeczytałem i kliknąłem "nie" ;D
Odpisz
7 sierpnia 2013, 20:22
mój kumpel ma tak ustawione ale ja mam chrome
CHROME jest git ;)
Odpisz
7 sierpnia 2013, 18:02
Ta legenda to prawda.... Kliknąłem tak i na dodatek do dzisiaj z niego korzystam XD
Odpisz
7 sierpnia 2013, 18:13
@sebastan: Proponuję iść do egzorcysty.
Odpisz
7 sierpnia 2013, 18:24
@sebastan: na stos z nim
Odpisz
7 sierpnia 2013, 19:39
@sebastan: Proszę wyjść z internetu
Odpisz
7 sierpnia 2013, 20:18
@sebastan: Nie jestes z naszych !
Odpisz