Takich to trzeba szanować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Zdeklasowani znowu
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2021, 13:20
Bo tak robią bohaterowie
Odpisz
28 lipca 2019, 18:31
Mógł je zainwestować i strumień pieniędzy który by przez to powstał, bardziej pomógłby charytatywnie niż jeden zastrzyk większej gotówki 🤔
Odpisz
29 lipca 2019, 08:01
Opinia bardzo słuszna. Jednak ten ostatni, zapisany runicznym językiem symbol...
Odpisz
30 lipca 2019, 16:03
@TheKotlet: Nick fajny, ale łączenie polskiego i angielskiego to le homosexualité
Odpisz
30 lipca 2019, 16:10
Tyle, że inwestowanie uzależnia i to by się mogło skończyć tak, że koleś by pokochał pieniądze i zamiast większej pomocy zatracił by się.
Odpisz
30 lipca 2019, 16:14
@erykhim44: stwierdzenie zgodne z prawdą, aczkolwiek łączenie polskiego z francuskim jest yIntagh
Odpisz
30 lipca 2019, 17:58
@TheKotlet: ale mi smaka zrobiłeś
Odpisz
31 lipca 2019, 01:30
@Verdion: ok
Odpisz
31 lipca 2019, 09:06
@Verdion: aa ty mi na Październik :<
Odpisz
31 lipca 2019, 06:23
[Happy asian John Wick noises]
Odpisz
30 lipca 2019, 22:42
Odpisz
30 lipca 2019, 22:37
Azjaci to debile najwięksi min. aanime mangi itd boże...
Odpisz
31 lipca 2019, 00:35
@bulazpasztetem: co
Odpisz
31 lipca 2019, 01:06
@bulazpasztetem: po 1 azjaci to wszystkie kraje azjatyckie razem wzięte ( czyli Chiny, Korea, Japonia itd. itd.)
A anime i cała reszta jest z Japonii także coś nie pykło.
Po 2 STATYSTYCZNIE azjaci ( zwłaszcza japończycy właśnie) mają największy iloraz inteligencji.
Dziękuję pozdrawiam.
Odpisz
31 lipca 2019, 09:05
@marianx12: dziekuję, że bronisz Azję, gdyż niedawno "kłóciłam" się o tolerancję wobec tych którzy m.in. ogladają jakieś anime (wspomniane tam było Jojo), więc masz ode zmnie propsy i cukierka
Odpisz
31 lipca 2019, 11:00
@TheKotlet: dziękuję cykierek się przyda bo cherbaty nie słodzę
Odpisz
2 sierpnia 2019, 12:51
@bulazpasztetem: dla ciebie to może być głupie ale to że nie bierzesz pod uwagę różnic kulturowych sprawia że ciebie uważam za głupiego.
Odpisz
30 lipca 2019, 17:44
Może oddać mi, ja na pewno znajdę sens dla takiej ilości pieniędzy
Odpisz
30 lipca 2019, 17:39
Myślałem, że będzie żart z jego imienia.
Odpisz
30 lipca 2019, 16:15
Czyli to nie prawda, że biedny da ci więcej niż bogaty
Odpisz
30 lipca 2019, 16:34
@ALKATRAZ: Czasem słowa zmieniają więcej niż czyny.
Odpisz
30 lipca 2019, 16:20
Niby Fat, a jednak nie
Odpisz
30 lipca 2019, 16:15
chiny wszystko podrobią
Odpisz
30 lipca 2019, 16:12
Jeżeli można kupić bilet do nieba to ten ziomek właśnie zamierza to zrobić
Odpisz
30 lipca 2019, 16:01
Tak samo jak Bill Gates wydał prawie 40 mld $ na cele charytatywne
Odpisz
28 lipca 2019, 22:58
Nieważne co zrobisz jakiś Azjata zrobi to lepiej (tego więcej)
Odpisz
28 lipca 2019, 18:31
あなたは息をのむようです
(You are breathtaking)
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2019, 19:12
日本語は話せますか?
Odpisz
28 lipca 2019, 19:46
nie
Odpisz
28 lipca 2019, 19:53
ok
Odpisz
28 lipca 2019, 18:58
mi wygląda na skrybę
Odpisz