Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2019, 15:11
Dobrze dla ciebie.
Wgl z jakimi filmami tak macie?
Odpisz
2 sierpnia 2019, 15:21
obie części strażników galaktyki i 19 film Pokemon
Odpisz
2 sierpnia 2019, 15:47
Z żadnym, lol
Nie potrawie obejrzeć czegoś dwa razy
Odpisz
2 sierpnia 2019, 16:00
kiler
Odpisz
2 sierpnia 2019, 16:18
@ten_koles: Dziwne. Dla mnie film 19 nie był wcale taki super. I nie, nie uważam 20 za jakieś objawienie...
Odpisz
2 sierpnia 2019, 16:30
znaczy nie pamiętam dokładnie która to część wiem że ta o vulcanionie
Odpisz
2 sierpnia 2019, 16:38
@ten_koles: No to jest 19.
Odpisz
2 sierpnia 2019, 16:39
ok to Dobrze
Odpisz
2 sierpnia 2019, 16:44
@ten_koles: A co ci się w nim takiego podobało?
Odpisz
2 sierpnia 2019, 16:56
mój jedyny film jaki mam nagrany na dekoderze
Odpisz
2 sierpnia 2019, 17:27
@ten_koles: aha.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 18:05
Powrót do Przyszłości, Heathers, Król Rozrywki i Coco
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2019, 18:06
Jak wytresować smoka 1 i 2 (z naciskiem na pierwszą część) i Giganci ze Stali.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:04
Interstellar, Marsjanin, Life
Odpisz
10 sierpnia 2019, 20:19
harry potter wszystkie części
Odpisz
10 sierpnia 2019, 20:22
@GetHyperGAW: J atak kiedyś miałem z królem Lwem.
Obecnie najbliżej do tego stanu jest Zamkowi Cagliostro.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 21:43
Trylogia Władcy Pierścieni, Hobbit i Święty Graal Monty'ego Pythona
Odpisz
10 sierpnia 2019, 21:50
Mam tak z oryginalną Teksańską Masakrą Piłą Mechaniczną, to jest horror jedyny w swoim rodzaju, serio, nigdy żaden inny nie będzie tak dobry jak ten, po prostu nie da się tego klimatu gorącego teksańskiego lata lepiej niż w tym filmie. Nie jest mocno brutalny, jego jakość jest okropna, niektóre wątki są dziwne w cholerę, ale to wszystko składa się w perfekcyjny film.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 22:51
@BardzoOryginalnaNazwa: Jeszcze To z 2017 (ogólnie to powinnam zrobić re-watch, bo niedługo 2 część.)
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2019, 23:12
Pacific rim, trylogia Hobbita i Władcy Pierścieni, Avengers i Avengers: Age of Ultron, obie części Iluzji, każda część Star Wars i Piratów z Karaibów, Na skraju jutra, Man of steel, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, Strażnicy galaktyki, Jurrasic World, Terminator: Genisys, Kiler, Kiler-ów dwóch ,Real Steel, Hancock i jeszcze kilka, których sobie teraz nie przypomnę.
Odpisz
26 grudnia 2020, 23:26
Ja mam tak z Ekspresem polarnym
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:30
Poleć ktoś jakiś fajny film :c
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:41
@nata127: Koe no Katachi
Chłopaki nie płaczą
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:48
@nata127:
Shrek 1
Shrek 2
Shrek 3
Shrek 4
I jak wyjdzie to koniecznie obejrzyj film animowany stulecia aka Shrek 5
Odpisz
10 sierpnia 2019, 20:19
@nata127: jestem legendą
Odpisz
10 sierpnia 2019, 21:52
@nata127: "Scott Pilgrim kontra świat" jeżeli jesteś takim nerdem jak ja to ci się spodoba
Odpisz
10 sierpnia 2019, 22:33
@nata127: the dirt :)
Odpisz
10 sierpnia 2019, 22:46
@nightcube: kurde chciałabym 5 część Shreka zobaczyć :D pierwsze 4 mam na dvd xD
Odpisz
10 sierpnia 2019, 19:14
Thor: Ragnarok
Odpisz
10 sierpnia 2019, 18:47
Poznaj moich spartan <3
Odpisz
10 sierpnia 2019, 18:17
Shrek 1 <3
Odpisz
2 sierpnia 2019, 15:07
ja lubię sobie przypominać filmy które oglądałem dawno temu i polecać je innym
podobno mam dobry gust ale nie wiem
Odpisz
10 sierpnia 2019, 18:06
@Koscioglow: to poleć mi coś
Odpisz
2 sierpnia 2019, 15:17
ja tego nie rozumiem mnie własnie zniecheca ogladanie czegos co juz widzialem
ale wiem kogo nie
@miata @miata @miata @miata @miata @miata @miata
Odpisz
2 sierpnia 2019, 15:07
czyli dla mojej siostry Koralina
Odpisz
2 sierpnia 2019, 15:12
@Tymek590: Koralina na swój upiorny sposób była fajnym filmem. Tak jak książka.
Odpisz