Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

18 września 2019, 15:27

nie mylcie odwagi z głupotą! Ostatni obrazek to próba samobójcza

Avatar Smerfastycznie_

12 grudnia 2023, 21:01

@FluttershyIsNOTaDoormat: zgadzam się
to nie znak odwagi tylko brawury i szaleństwa

Avatar Jestem_fajny

12 maja 2021, 13:08

robię ostatnie

Avatar Jestem_fajny

11 października 2021, 19:22

@Jestem_fajny: Bardzo często

Avatar FajnaOrka1234

19 września 2019, 01:00

Ja się kiedyś masakrycznie bałam pająków, nie mogłam nawet patrzeć na żadnego bo chcialo mi się żygać a na te włochate już w ogóle mnie przerażały. Teraz nie lubię pająków i tak e już się ich ach tak nie boję.

Avatar Piket

Edytowano - 19 września 2019, 00:53

Ostatni obrazek przedstawia skrajnie niebezpieczną czynność prosimy o Nie powtarzanie jej w domu... Inaczej Demon spod twojego łóżka ci ją upie**oli zębami i nie będzie to naszą winą...

Avatar Piket

19 września 2019, 00:51

Mi adrenalina skakała jak bujałem się wysoko na huśtawce i miałem z niej wyskoczyć...

Avatar LubieJescKoty

18 września 2019, 21:20

Akurat ten pająk by nic nie zrobił, są one bardzo spokojne i mało agresywne, jakby się go dłużej podtrzymało na ręce to by się w ogóle nie ruszał.

Avatar Aramil1993

18 września 2019, 17:18

Mi tam łatwiej byłoby skoczyć niż trzymać pająka.

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 00:53

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo boję się pająków

Avatar
Konto usunięte

18 września 2019, 14:32

ja się bardzo boje pająków i balonów

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

18 września 2019, 15:28

pająki są supcio

Avatar
Konto usunięte

18 września 2019, 16:22

@FluttershyIsNOTaDoormat: nieeeeeeeeeee

Avatar Homo_Gofer

3 sierpnia 2019, 23:56

Ja tam z jedną odkrytą nóżką śpię zawsze xD

Avatar awazan

4 sierpnia 2019, 00:14

@Homo_Gofer: chłodniej a jednocześnie można się dobrze przykryć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trzeba brać osobną torbę

Lekko nie będzie

Niegrzeczny Oskarek

Północne Węgry

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka