Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Przypałowo
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie są aż takie pyszne
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2020, 16:25
Mi raz sznurówki się wplątały ale buty przeżyły
Odpisz
18 września 2019, 15:28
Ktoś oglądał ten filmik, na którym schody wciągają kobietę z dzieckiem?
Dziecko udało się uratować, ale kobietę zmiażdżyło....
Odpisz
18 września 2019, 15:31
@Mikrus19: dasz linka?
Odpisz
18 września 2019, 15:36
@NesquikBoi: też chcę
Odpisz
18 września 2019, 15:41
@Mikrus19: interesujące
Odpisz
18 września 2019, 15:43
@RedText: dobra, widziałem
Szkoda kobiety
Odpisz
18 września 2019, 15:45
Był na YT, ale został usunięty. Potem widziałem go na tylko 4chanie....
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 15:46
@Mikrus19: ja na wykopie znalazłem
Odpisz
18 września 2019, 16:20
@RedText: Proszę o link.
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 16:33
@abc123def: ku*wa se wyszukaj proste słowa "kobieta zmiażdżona przez schody" i
se wejdź w link ze strony "wykop"
Odpisz
18 września 2019, 19:45
@RedText: o kurde, nie sądziłem że to będzie wyglądać tak
Odpisz
18 września 2019, 20:40
@NesquikBoi: no ja też, ale jak sobie pomyślisz, co się z nią stało, to też jest bardzo źle
Odpisz
18 września 2019, 21:44
@RedText: Wyobrażam sobie ten ból odcinanych nóg, bioder i jednocześnie odgłosy łamanych własnych kości....
Odpisz
18 września 2019, 21:47
@Mikrus19: Cóż, miejmy nadzieję, że chociaż rodzina dostanie dobre odszkodowanie, chociaż to było w Chinach, więc nie wiem, jak z tym, bo się nie znam.
Odpisz
18 września 2019, 22:00
@RedText: Dam ci 20 tysięcy (więcej nie dostaniesz), jeśli dasz mi swoją matkę i pozwolisz mi ją zmiażdżyć. Żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić śmierci najbliższej ci osoby.
Odpisz
19 września 2019, 06:03
@Mikrus19: Zgadzam się w 100%, ale mi chodziło o to, że już jest po fakcie i lepiej, aby cokolwiek dostali, niż aby zostali opluci i pozostawieni bez członka rodziny.
Odpisz
19 września 2019, 09:39
@RedText: To co dostaną starczy im na sam pogrzeb....
Odpisz
19 września 2019, 00:58
Ciekawe jak się nazywa fobia przed ruchomymi schodami?...
Odpisz
18 września 2019, 19:03
Ja jak mam do wyboru windę lub ruchome schody to biorę windę bo się tych schodów boję tak jak jacuzzi bo mi raz nogę wessało
Odpisz
18 września 2019, 17:55
Mi raz wciągnęło sznurówkę, ale na szczęście szybko wyciągnąłem
Odpisz
18 września 2019, 17:54
Mi kiedyś zjadło sznurówkę
Odpisz
18 września 2019, 17:54
Tak ! zawsze muszę to przeskakiwać
Odpisz
19 sierpnia 2019, 23:49
Ja mam tak, że jak mam jechać w dół to nie mogę jakoś wejść na te schody bo się boję.
Odpisz
20 sierpnia 2019, 12:19
Też tak mam
Odpisz
18 września 2019, 14:02
co
Odpisz
18 września 2019, 14:38
jednak nie jestem jedyny
Odpisz
18 września 2019, 15:32
ja się strasznię boję zjeżdżać z ruchomych schodów, ale z wjeżdżaniem już problemu nie mam
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2019, 20:07
Ostatnio jak jechałam po tych schodach to miałam buta rozwiązanego, ale niestety przeżyłam
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:09
@Kosa_W_Nosa: edgy
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:14
@Kosa_W_Nosa: aż mnie to zabolało
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:54
@axis551: Śmierć mnie jednak nie kocha
Odpisz
19 sierpnia 2019, 21:13
@Kosa_W_Nosa:
przecież ty sama jesteś śmiercią
masz problemy z samoakceptacją?
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:35
@Martix_Love: Tak, bo nie pozwoliłam sobie umrzeć, lecz kolejna próba obiecuję wam będzie udana
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:36
@Kosa_W_Nosa:
;-;
Odpisz
18 września 2019, 15:21
@Kosa_W_Nosa: eeeee czyj to obraz ?
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 15:17
Dlatego wolalam wchodzić po paru dziesięciu schodkach na góre.....no wsumie nie dokonica bo jak weszlam to było szybciej no ale też dla tego więć RELATABLE
Odpisz
18 września 2019, 14:53
Znam to. Chociaż minęło dość dawno temu.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:18
Mojemu koledze wciągnęło sznurówki i musieli wyłączyć schody żebg mógł je wyciągnąć
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:44
@Henzej: raz w centrum handlowym znajomi z klasy ścigali się kto pierwszy wejdzie pod prad, w końcu po tym jak już znajoma wygrała to czekaliśmy aż drugi wejdzie, po półtorej minuty został mu ostatni schodek na którym się wywalił A następnie zjechał na dół, taką mieliśmy bękę że przypadkiem zwróciłem całego szejka spowrotem do kubka i to przez słomkę.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 23:14
@natanpl: F dla szejka
Odpisz
19 sierpnia 2019, 20:24
Też bym tak chciał
Odpisz