Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Trzeba brać osobną torbę
Drewniany kominek
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2019, 20:20
Ja nie mówię
Odpisz
17 września 2019, 20:32
@TheNoobBetterYou: czemu macie avatar tego_kolesia
Odpisz
17 września 2019, 20:37
@NesquikBoi: jest bug który robi wszystkie awatary na ten
Odpisz
17 września 2019, 20:37
@NesquikBoi: tak było
Odpisz
17 września 2019, 20:39
@NesquikBoi: nie zmyślam
Odpisz
17 września 2019, 20:40
@Misiuuu: nie zmyśla
Odpisz
17 września 2019, 20:41
@TheNoobBetterYou: a jak to wykonać
Odpisz
17 września 2019, 20:41
@NesquikBoi: wejdź do poczekalni
Odpisz
17 września 2019, 20:41
@NesquikBoi: wchodzisz w poczekalne i szukasz pogadajmy
Odpisz
17 września 2019, 20:43
@NesquikBoi: jak wejdziesz w tego to będziesz wiedział jak powstał świat
Odpisz
17 września 2019, 20:44
@NesquikBoi: i odkryjesz prawdę
Odpisz
17 września 2019, 20:45
@NesquikBoi: masz tak w skrócie
Odpisz
17 września 2019, 21:57
@aJmThEbEsT: my mind hurts
Odpisz
17 września 2019, 21:58
@wilsonXcuddyXhouse: za mao sayori?
Odpisz
18 września 2019, 07:45
@Misiuuu: wyślij mi ten avatar to tez ustawię
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 08:04
@NesquikBoi: Maasz
Odpisz
18 września 2019, 00:39
Jezu jak mi ten tekst z szablonu zarył się w bani, używam go z kilkanaście razy dziennie xd
Odpisz
13 sierpnia 2019, 20:43
Nauczyciel, kiedy tego nie zrobisz:
Odpisz
13 sierpnia 2019, 20:44
osioł jak zawsze zjarany w ch*j
Odpisz
17 września 2019, 21:58
no niezbyt.
Odpisz
17 września 2019, 20:51
Ja nigdy nie mówię
Odpisz
17 września 2019, 20:16
Zróbcie pogadajmy
Odpisz
17 września 2019, 20:12
Ja Mam teraz trochę surowego nauczyciela ale jest spoko i jak bym ģo spotkał to bym mu powiedział dzień dobry
Odpisz
13 sierpnia 2019, 22:24
Ja, jeśli kiedykolwiek znajdę jej konto na messangerze (bo wiem że ma, pamiętam) to wyślę jej to zdjęcie:
Odpisz
17 września 2019, 20:07
@Iphonix: Wiem, że nie powinienem tego pisać w komach na jeja, ale XD
Odpisz
13 sierpnia 2019, 22:23
Ja to miałem jedną fajną wychowawczynię tylko jedną .
Ale fart
Odpisz
13 sierpnia 2019, 21:40
-a dzień dobry
-zostaw mnie, ja tu nie jestem służbowo tylko normalnie
-a to w takim razie siema Ewka
Odpisz
13 sierpnia 2019, 21:13
Miałem nie mówić, ale gdy przechodziłem obok niej przypomniały mi się wszystkie dramy i jakoś nie mogłem się powstrzymać.
Odpisz
13 sierpnia 2019, 20:37
No ale noo nie wszyscy nauczyciele som źli :<
Ja tam miałem farta i dużo nauczycieli będę wspominać
Odpisz
13 sierpnia 2019, 20:36
Ja zawsze mówię, nawet się ciesze jak znajduję jakiegoś mojego byłego nauczyciela
Odpisz