Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To by wystarczyło
Tacy to pożyją
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2019, 17:42
Dokładnie tak sie czułam po obejrzeniu ostatniego odcinka 4 sezonu Sherlocka
Odpisz
16 września 2019, 05:19
@Kaoili: amazing.
Odpisz
15 września 2019, 16:15
Przeklęte kucyki pony
Odpisz
15 września 2019, 12:24
Ostatnio skazanego na śmierć skończyłam (nigdy nie oglądałam, chyba że jakieś pojedyncze odcinki z sezonu 1) teraz muszę znaleźć coś co mi zakryję tę pustkę.
Odpisz
15 września 2019, 10:09
Bedzie drugi sezon darling in the franxx ?
Odpisz
15 września 2019, 10:11
@Hansdasgas: Raczej nie sądzę.
Pojawiały się takie plotki, ale historia Hiro i 002 jest zamknięta, więc jak już to z innymi bohaterami.
Odpisz
15 września 2019, 10:14
@mateo9630: Mogli by zrobić coś z tymi odrodzonymi hiro i 002
Aktualnie cierpie na depresje bo wczoraj zakończyłem serie masz może coś podobngo do polecenia ?
Odpisz
15 września 2019, 10:18
@Hansdasgas: Ja wczoraj zacząłem oglądać drugi raz. Niestety nie znam nic podobnego.
Odpisz
15 września 2019, 10:18
@Hansdasgas: może by coś było ale do czytania :)
Odpisz
15 września 2019, 10:21
@mateo9630: No tak też to zrobie bo coś mnie powstrzymuje przed oglądaniem innych serii
Już coś takiego miałem po zakończeniu overlorda ale trwało to krótko.
A po Darling in the franxx dalej mnie męczy
Odpisz
15 września 2019, 10:32
@mateo9630: Dobrze że overlord będzie miał 4 sezon
Odpisz
15 września 2019, 10:49
@Hansdasgas: w 2021 z tego co pamiętam?
Odpisz
15 września 2019, 10:57
@marianx12: Zaczynają produkcje na początku 2020 więc pewnie tak
Odpisz
15 września 2019, 10:41
Ja jak kończę jakąś mega serię to zawsze oglądam ją od nowa
Odpisz
15 września 2019, 10:07
Ktoś się orientuje jak będzie w końcu z tym 3 sezonem Gravity Falls?
Odpisz
15 września 2019, 10:34
@Revant42: ma być serial animowany na netflixie chyba
Odpisz
15 września 2019, 10:40
@Revant42: Może znajdziesz jakieś informacje w strefie 51
Odpisz
16 sierpnia 2019, 22:02
obejrzyj jeszcze raz
Odpisz
15 września 2019, 10:20
@bandit_the_drug_lord: niektórzy(w tym ja) jak oglądają drugi raz to przewijam to ciekawy momentów no chyba że był dobry odcinek to leci normalnie cały :)
Odpisz
15 września 2019, 10:08
Typowy ja po skończeniu dosłownie jakiejkolwiek serii, a jak jeszcze zakończenie było przygnębiające to już całkiem.
Odpisz
15 września 2019, 10:07
Ale albo zakończyli serial, albo anulowali 2 sezon.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 21:25
ja tak mam z ash kontra martwe zło, bo na netflixie nie ma jeszcze trzeciego sezonu
Odpisz
15 września 2019, 10:05
Obejrzałem niedawno trzeci właśnie i żal dupę ściska przez najbardziej dodygany cliffhanger ever
Odpisz
17 sierpnia 2019, 01:54
To ja z niedawno skończonym death note :/
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2019, 21:24
Obejrzyj Shrek'a
Odpisz
16 sierpnia 2019, 22:50
@MasterPlayerPL: k'a
Odpisz
16 sierpnia 2019, 22:14
Ktoś szablonik?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 21:24
Sprawdzić, czy nie jest na podstawie książki.
Przeczytać książkę.
Ponownie mieć dylemat: "co teraz?".
Odpisz