Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
zielonydom

19 kwietnia 2021, 09:16

1067 wgóręgłosów mówi samo za siebie.

Avatar WielkiMoffPoppns

23 lipca 2020, 14:55

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2019, 00:03

Kiedyś dla jaj zgłosili mnie do wyborów
Dla jaj się zgodziłem
Dla jaj na mnie głosowali
Wygrałem
I potem totalnie nie dla jaj musiałem ten pie**olnik zwany samorządem ogarniać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar
Konto usunięte

22 września 2019, 22:01

Też tak miałem tylko olałem temat i tyle

Avatar UnSoundedWorld

18 maja 2020, 17:34

ziom,jest już pasta o szkolnym samorządzie?

Avatar Hank1212

4 września 2019, 13:54

to chyba najlepszy mem jaki widziałem na tej stronie XD

Avatar bulazpasztetem

3 września 2019, 23:33

Avatar
Konto usunięte

2 września 2019, 22:25

Dlatego moja klasa właśnie mnie mię wybiera

Avatar WampirZZielonki

2 września 2019, 14:48

U nas cicha, nerwowa dziewczyna wygrała, bardzo mnie to ucieszyło bo niestety typowany był cichy gość czyli jam

Avatar NesquikBoi

2 września 2019, 14:36

Nie wiem jak u was, ale u mnie nie ma przewodniczącego samorządu szkoły

jest DEMOKRACJA

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2019, 00:34

Mnie wybrali dla jaj na zastępczynie przewodniczącego w klasie, w zasadzie to i tak gówno co robiłam, bo nie było potrzeby

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2019, 01:01

najlepsze stanowisko to łącznik z biblioteką, raz w roku nauczyciel cię wysyła po jakiś słownik, i najczęściej akurat wtedy biblioteka jest zamknięta

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2019, 14:23

U mnie takiego stanowiska nie było

Avatar xXkuba22Xx

2 września 2019, 11:30

no ja byłem "dla jaj" przewodniczącym klasy

Avatar Burger2004_09

2 września 2019, 08:16

A na boisku szkolnym odbywa się defilada wojskowa

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2019, 00:58

Top 10 Krajów z Dyktatorami
Numer 2: Północna Korea
Numer 1.... Szkoła Podstawowa Nr.7 na Podlasiu

Avatar
darkisz

21 sierpnia 2019, 09:02

numer 3 Rosja

Avatar emilian02

20 sierpnia 2019, 23:59

Jak dla mnie zwycięstwo absolutne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Plastikowy_Krokodyl

Edytowano - 21 sierpnia 2019, 00:19

@Oloest: Gdyby to było tak proste, to waluty by zniknęły a ludzie pracowaliby za darmo dla dobra świata

Z tym jest jak z komunizmem - koncept dobry, ale niemożliwy przez realia

Avatar emilian02

21 sierpnia 2019, 00:22

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Rel

Nieuczciwa ocena

Mało znany szczegół

To będzie bolało

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka