Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 września 2019, 00:39

Kiedyś na obozie wprowadziliśmy gejowski komunizm w 8 osobowym pokoju

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar kolop99

7 lutego 2020, 18:24

i jak

Avatar sekacz

7 lutego 2020, 20:33

@kolop99: tak jak widzisz

Avatar Rakiczan

1 września 2019, 23:54

Fajna historia z wycieczki bieszczady-ukraina wersja bardzo skrócona. Ogólnie prawie każdy na tej wycieczce codziennie był naje**ny albo zjarany, wódy było tyle żeby balować z miesiąc. Przyjaciel miał urodziny następnego dnia wycieczki więc załatwiłem 20 osób które wbiły nam do 5 osobowego pokoju po 24 wszyscy śpiewali sto lat sto lat itd, w między czasie 5 kolejnych osób wbiło przez okno, każdy wziął po łyku piwa albo wódki nawet osoby które nie piją, costaliśmy w 8 chyba, zaczęliśmy pić wóde chyba mieliśmy wtedy z 0.7 ale przy okazji kupiłem jeszcze ziomkowi grama żeby zajarać z nim z bonga na te urodzinki, zjaraliśmy to wchodzimy do pokoju na chillu zostaliśmy w 4. Jeden z nas (maciuś metr 50 w kapeluszu) był ostro naje**ny już przed urodzinkami i jak otworzyłem 0.2 cytrynówki i wypiłem tak że zostało tylko do korka to sie obudził i powiedział żebym mu dał to mu powiedziałem że jak zapłaci, dał mi za to 7zł (ja dałem 10 xD) wypił to i zasnął. Siedzimy tak z pół godziny i kumpel który nie pił do nas że maciuś rzyga my sie śmiejemy i mówimy jak niby, zapala światło a maciuś rzyga...

Avatar Dark_Dante

1 września 2019, 23:13

Kiedyś miałem zieloną szkołę...

Chłopaki się zrobili w ciągu dwóch godziny, nawet nie mam pojęcia czym, i potem z sześciu, dwóch nie było w stanie usnąć, jeden się nagle obudził, stwierdził, że ktoś mu ukradł kolana i znowu usnął.
Kolejny przez całą noc macał się przez sen ze ścianą i mamrotał coś o ogórku.
Następny się obudził, zaczął czegoś szukać na podłodze, a jak go zapytali, o co chodzi, to było tylko "Spadła mi klapka od kalkulatora, pomóżcie szukać".
Ostatni gość spał w takim korytarzy, pokój był oddzielony od łazienki takim przejściem. Pamiętał, że zasypia w łóżku, a obudził się w wannie.

Do dzisiaj gnoi nienawidzę. Nie zaprosili mnie na bibę.

Avatar stefus

26 sierpnia 2019, 10:12

bylismy raz w Mielnie, na dwa tygodnie

była tam jedna droga, i 3 km do centrum gdzie była biedronka i kilka restauracji

Avatar BloodyEyes

1 września 2019, 20:24

@stefus: zamiast "Mielnie" przeczytałam "melinie"

Avatar stefus

1 września 2019, 20:38

@BloodyEyes: różnicy nie widać

Avatar BloodyEyes

1 września 2019, 21:10

@stefus: w sumie to to samo

Avatar DeXxu

1 września 2019, 22:31

@stefus: Mielno od dłuższego czasu jest taką wakacyjną stolicą patusów

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

1 września 2019, 21:52

Nigdy nie byłam w zielonej szkole.
Nigdy nie miałam 2 dniowej wycieczki.

Kto ma podobnie?

Avatar sliwak2001

1 września 2019, 19:51

Pamiętam, jak byłem na zielonce w maju w Zakopanem. Miałem takich ludzi w pokoju, że mogłem puszczać metal cały dzień

Avatar BloodyEyes

1 września 2019, 20:23

@sliwak2001: zazdroszczę

Avatar Ruski_Gandalf

1 września 2019, 20:36

@sliwak2001: u mnie to tylko metan było czuć od grubasa

Avatar wilsonXcuddyXhouse

1 września 2019, 19:51

Czemu ludzie nazywają to zieloną szkołą A nie po polsku wycieczka szkolna

Avatar
Commonwealth

1 września 2019, 19:30

Jakie zielone szkoły?

Avatar Macioslaw_

1 września 2019, 20:38

kilkudniowe wycieczki

Avatar WampirZZielonki

1 września 2019, 19:18

Przypomniała mi się moja ostatnia wycieczka klasowa, kiedy nauczyciele dostawali dokładki i desery, ale my już nie.

Avatar Memeforteca

26 sierpnia 2019, 10:01

Zawsze o 23 siedzimy z chłopakami oni piją energole i se gadamy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2019, 11:56

@NesquikBoi: a legalny?

Avatar NesquikBoi

26 sierpnia 2019, 15:18

nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Północne Węgry

Nigdy na to nie wpadną

Szybki jak błyskawica

Totalnie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka