Mamo, szykuj papiery, idę na Harvard!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie znoszę kleszczy
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2019, 19:13
Babka od Chemi, dzisiaj powiedział co musze umieć, żeby mieć trzy szkoda tylko że tego ku*wa nie umiem.
Odpisz
5 września 2019, 22:57
@WampirZZielonki: to się ku*wa naucz
Odpisz
6 września 2019, 00:41
@WampirZZielonki: zmień szkołę
Odpisz
8 września 2019, 13:45
@WampirZZielonki: też mam problemy z chemią, niby coś umiem ale naprawdę ciężko się tego uczy
Odpisz
8 września 2019, 14:31
@Rozyv: To jest niby logiczne, ale jak zaczne logicznie myśleć to się okazuje że robie to źle.
Odpisz
5 września 2019, 22:14
Jaranie się trójkami w liceum to taki trochę wstyd według mnie...
\_________________/
Odpisz
5 września 2019, 22:29
@Mimikkyu: Trójka nie jest złą oceną biorąc pod uwagę fakt, że jest określana jako dostateczna. Opanowanie dostatecznie danego tematu jest lepsze niż opanowanie go na poziomie dopuszczającym. I raczej nikt się nie jara trójkami bo to chyba najpopularniejsza ocena w szkołach ponadgimnazjalnych
Odpisz
5 września 2019, 22:34
@Lacoste: liceum jest tak proste, że aż boli
W technikum rozumiem, że trójka jest ok, bo jest trudniejsze, ale liceum? Xdddd
Odpisz
5 września 2019, 23:01
@Mimikkyu: Nie każdy jest dobrym uczniem i jednocześnie nie każdy chce iść do zawodówki więc próbuje swych sił w liceum. Poza tym miałbym wielką prośbę byś nie używał/używała tego "Xdddd" gdyby nie wielka litera X na początku nie było by tak źle ale pisanie "xd" w taki sposób to na prawdę gw**** na emotce
Odpisz
5 września 2019, 23:18
@Lacoste: Potrafię uczyć się 2h i ledwo wyciągać 3 ze psrawdzianu
Odpisz
Edytowano - 6 września 2019, 05:50
@Lacoste: właściwe znaki stworzone ze znaków interpunkcyjnych to emotikony np ( (‘◉⌓◉’) :) ;_; d-_-b) a emotki to te małe gówniane obrazki (np, 💁💦😂💯🖕🍑🍆)
Odpisz
6 września 2019, 06:41
@Mimikkyu: Japie**ole XDDDDD
Ale wiesz że licea i technika mają w większości te same podręczniki, a stopień trudności testu zależy głównie od nauczyciela? XD
Odpisz
6 września 2019, 06:51
weź pod uwagę to że w technikum dochodzą przedmioty zawodowe
Odpisz
6 września 2019, 07:21
No i najsik
Odpisz
6 września 2019, 08:16
@Juzek_PL: Ale nie wszystkie wtf
Odpisz
6 września 2019, 11:35
zamiast siedzieć na jeja po prostu więcej się uczcie, to może już trójek nie będzie :v
Odpisz
Edytowano - 8 września 2019, 13:04
@Mimikkyu: wyje**ne?
byle na 2 i byle do piątku
obieranie se za punkt honoru dostania dobrej oceny z sprawdzianu z wiedzy którą i tak się najprawdopodobniej zapomni (tak samo zresztą jak o fakcie zdobycia z tego piątki) jest usseles
ale wiadomo są tacy co nie zdzierżą złej oceny no bo jak to? przecież zawsze na minimum czwórkach latali?!
Odpisz
5 września 2019, 21:41
W technikum 50% to Dopuszczający.
Dyrektor powiedział, żeby nauczyciele nie stawiali ocen negatywnych ( czyli 1 ). Ale 2 już pożna...
Odpisz
5 września 2019, 19:31
Nie strasz ja cie plz
Odpisz
5 września 2019, 21:12
@Bobsom: w 1 klasie będzie ok, taka powtórka tego co było może trochę podwyższenie poziomu i że 2 nowe tematy. Nie jest źle
W 2klasie 1 semestr podwyższenie tematu ale w sumie nie jest tak źle - 2 semestr nowe tematy i nowe tematy, znowu a jak już cos było to wyższy poziom - w sumie standard
W 3 klasie już się przyzwyczaiłes
Odpisz
5 września 2019, 20:43
dostanie trójki na studiach
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:09
3 na teście alkoholowym:
T W Ó J S T A R Y
Odpisz
5 września 2019, 19:31
@Grandsoniusz: 3 na tescie ciazowym
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:08
U mnie patusy ( nadal podstawówka) mają gdzieś oceny i dla nich dostanie dobrej jest powodem do wstydu
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:11
@kazdan480: są po prostu debilami
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:22
@kazdan480: Możesz mi nie wierzyć albo wierzyć ale moja dawna klasa miała pierwszego semestru już ze 100 jedynek,bynajmniej tak nam wychowawczyni mówiła patrząc w dziennik
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:25
@niebieskie_kartofle: Pani pewnie przedzała, bo myślę,że tego nie liczyła, ale myślę, że 50 jest możliwe
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:27
@kazdan480: Najwyraźniej,ale po mojej klasie można się było wszystkiego spodziewać
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:02
@niebieskie_kartofle: jest różnica między bynajmniej i przynajmniej
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 14:10
a faktycznie,dzięki będę bardziej zwracać na to uwagę
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:14
Dostanie trójki na studiach: Jak dla mnie, zwycięstwo absolutne!
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:11
Challenge accepted
Odpisz
5 września 2019, 19:06
@SongMan: ee?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:11
w podstawówce patusy też sie 3 jarają
Odpisz