Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2019, 20:30
Czy tylko ja nie byłam na żadnej koloni?
Odpisz
2 września 2019, 19:43
W podstawówce na kilkudniowych wycieczkach byłam w pokoju zawsze z tymi samymi dziewczynami i zawsze się czegoś bałyśmy więc spałyśmy przynajmniej 2 w jednym łóżku w gimnazjum już nie jeździłam na dłuższe wycieczki bo nie chciałam
Odpisz
1 września 2019, 16:20
Dlatego lepiej spać pod prysznicem
Odpisz
1 września 2019, 16:21
ja zawsze spałem pod łóżkiem i jak ktoś się pytał gdzie jestem to wyskakiwałem i mówiłem
tutaj jestem je**ny ch*ju
Odpisz
1 września 2019, 16:55
Dlatego lepiej nie jechać na kolonie
Odpisz
2 września 2019, 17:07
Ja na kolonii spałem w wannie. I tak trafiłem najlepiej, bo trzech kumpli spało na jednym łóżku ze sobą (jeden miał problemy z brzuchem i co minutę siarczyście pierdział), a inni na podłodze pod pokojem nauczycielskim....
Odpisz
2 września 2019, 18:23
ja na ziemi, w łazience lub na balkonie
Odpisz
2 września 2019, 18:27
@BloodyEyes: amatorzy, ja spałem w śmietniku i na wycieraczce
Odpisz
2 września 2019, 18:29
@AurelionSol: spałeś w szafie?
Odpisz
2 września 2019, 16:03
Dlatego ja raz spałem w szafie.
Odpisz
2 września 2019, 16:03
@krzysiulka10: i jak przeżycia?
Odpisz
2 września 2019, 16:06
No fajnie, cisza większa była, nawet wygodnie o dziwo było.
Odpisz
2 września 2019, 16:30
@krzysiulka10: a żadnych potworów z Narnii?
Odpisz
2 września 2019, 18:24
ja właśnie siedzę a szafie
Odpisz
2 września 2019, 17:54
Ja tam na kanadyjce spałem i nie narzekam
Odpisz
2 września 2019, 17:43
Raz ziomek poszedł na r u c h a n i e to wzięliśmy poluzowaliśmy te szczebelki ale tak dla niepoznaki. Wraca jakoś o 1 w nocy a my udajemy że śpimy, tylko jeden ziomeczek, jeszcze w łazience siedział żeby kolega z góry się na niego nie spie**olił. No więc nasz Ivan czy jak go tam chcecie nazwać (byle nie Ma*cin bo to nie ładnie), włazi zblazowany na to łóżko i nagle jak coś nie pie**olnie, patrzę a tu Ivan na podłodze. Ku*wa, ten grubas wytworzył taką siłę przy upadku że połamał te szczebelki na dole co poskutkowało masowym spie**oleniem się łóżka, które z dwóch materaców stworzyło tak zwaną kanapkę, której elementem składowym był Ivan. Potem rano był opieprz mocno, ale warto było dla śmieszków.
Odpisz
2 września 2019, 17:26
U nas na obozie militarnym było coś na wzór "kontroli" pokojów. Najpierw nasz wychowawca włączał na głośniku Thunderstruck, po czym się przechodził po pokojach. Jak było źle pościelone łóżko - jeb materacem przez okno. Jeśli była chociaż kępka piasku na pościeli - jeb kołdra za okno. Jeśli w łazience był wilgotny ręcznik - domyślcie się sami.
Odpisz
2 września 2019, 17:38
@Kangurur28: jeb łazienka za okno
Odpisz
2 września 2019, 17:42
@axis551: jeb cały domek przez okno
Odpisz
1 września 2019, 16:26
Chyba dobrze, że nigdy nie byłem na koloniach
Odpisz
2 września 2019, 17:03
To źle. Jedź póki możesz. Akcje jakie tam się odpi***alają mogą się nigdy nie powtórzyć.
Odpisz
2 września 2019, 16:35
True
Odpisz
2 września 2019, 16:28
U nas na kolonii to łóżko z góry spadło na dziewczynę, która siedziała pod spodem, ale przeżyła. Więcej na kolonię nie pojechała.
Odpisz
1 września 2019, 16:34
kiedys kolege z łóżkiem wynieślismy na korytasz gdy spał
Odpisz
1 września 2019, 16:34
@stefus: A ja po tym spałem na podłodze.
9 nocy
Odpisz
1 września 2019, 16:38
@stefus: albo pierwszy tydzień spałem na rozkładanej sofcie która myśleliśmy że się nie rozkłada, a w drugim tygodniu udało się ją otworzyć ale kawałek ściany odpadał gdy była otwarta
Odpisz
1 września 2019, 16:29
My je przecieliśmy na pół więc co tam wiesz
Odpisz