Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szymekra11

19 sierpnia 2020, 06:21

Tyle czasu a to dalej się zgadza.

Avatar Macio720

18 sierpnia 2017, 20:58

2k17 i znowu się sprawdza...

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2013, 12:41

Nie chcę do gimbazy:(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar Bartik08

18 sierpnia 2013, 10:34

Ależ oczywiście

Avatar Kapitan_Oczywisty

5 stycznia 2014, 18:34

@Error_404: POTWIERDZAM

Avatar bart3002

19 sierpnia 2013, 21:51

tylko 2 tyg 0 0
__

Avatar dolares97

19 sierpnia 2013, 13:49

Jeszcze 10 miesięcy i my znowu będziemy mieć wakacje !
A ty nie pracujący s***ysynie !

...::: CZŁOWIEK ANTY S***IEL :::...

Avatar mati90

18 sierpnia 2013, 11:29

Teraz jęczą że nie chcą do szkoły, a później jęczą że pracują w McDonaldzie.

Avatar Epickiodkrywca

18 sierpnia 2013, 11:23

nie!
jeszcze dwa lata!

Avatar olek654

18 sierpnia 2013, 09:29

fuck you ludziu s***ielu

Avatar mariowitki

18 sierpnia 2013, 00:18

Gimbaza była fajna :P Teraz liceum...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 sierpnia 2013, 23:29

FUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUU
UUUUUUUUUU-

Avatar saskacz

17 sierpnia 2013, 22:42

a ja już mam szkołe ;___;

Avatar Bartik08

17 sierpnia 2013, 22:36

Czy wszyscy muszą mi przypominać o tym że ide do gimbazy (pewnie trafie do klasy z debilami znając moje szczęście)

Avatar Terminus223

17 sierpnia 2013, 21:00

A spier*alać

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2013, 13:37

Gdybym więdzała gdzie ten ***ie syn mieszka to bym go zamordowała za pomocą 100 granatów i śmierdzących skarpert mojego dziadka -.-

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2013, 20:15

orgasm

Avatar PokemonxD1

17 sierpnia 2013, 22:01

Nie masz oni jednego zielonego
REKORD 0:15!

Avatar LubieKartofle

18 sierpnia 2013, 02:38

41-943 Piekary Śląskie
ul. ofiar katynia 10/1/11

czekam xD

Avatar Patryk933

17 sierpnia 2013, 12:42

Po co ten napis na dole? Przecież wiadomo że to CZŁOWIEK S***IEL ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Totalnie

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

Powodzenia

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka