memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 sierpnia 2020, 06:21
Tyle czasu a to dalej się zgadza.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 20:58
2k17 i znowu się sprawdza...
17 sierpnia 2013, 12:41
Nie chcę do gimbazy:(
17 sierpnia 2013, 15:01
Łączymy się z tobą i mną w bólu.
17 sierpnia 2013, 15:04
@Rav239: Dziękuje za wsparcie:) ale nawet to nie zasłodzi goryczy mego serca:(
17 sierpnia 2013, 19:23
Da się przyzwyczaić :P Może na początku denerwują ci co palą jak żebrają złotówkę na fajkę ale jak raz jednemu przy***isz to masz spokój ;)
17 sierpnia 2013, 19:24
@Error_404: No ale będą jakieś gimbusiary które noszą koszulki firmy nirvana:P
17 sierpnia 2013, 19:50
Ja już po roku chodzenia do gimbazy przywykłem do tego, do plastików też idzie przywyknąć ;x
17 sierpnia 2013, 19:53
@Error_404: obyś miał racje.
17 sierpnia 2013, 19:56
mi też się tam nie śpieszy
17 sierpnia 2013, 19:59
@Patryk933: W grupie damy rade:P
17 sierpnia 2013, 20:00
jakoś trza
17 sierpnia 2013, 20:03
W gimnazjum jest super. :P
17 sierpnia 2013, 20:05
@rakso132: yh ty gimbusie:P
17 sierpnia 2013, 20:12
Fajnie jest. Dużo lepiej niż w podstawówce, bo nie biegają tam po korytarzach jakieś maluchy. Wszyscy spokojnie siedzą, albo chodzą sobie na zewnątrz.
17 sierpnia 2013, 20:14
@rakso132: gimbus:P
17 sierpnia 2013, 20:16
Gimbus to stan umysłu, a nie wiek.
17 sierpnia 2013, 20:18
@rakso132: i tak gimbus gimbowniku:P
17 sierpnia 2013, 20:22
chciałbym ci przypomnieć że ty też nim będziesz :P
17 sierpnia 2013, 20:24
cicho
17 sierpnia 2013, 20:57
Ja też nie chcę, chociaż już opracowałam plan, będę chodziła na czarno, jak któryś się dowali to przywalę i będzie spokój ;3
17 sierpnia 2013, 21:00
@wiki123412345: hah
17 sierpnia 2013, 21:10
No co?
@wiki123412345: nic nic
17 sierpnia 2013, 21:14
ja też tego nie chcę wolę do podstawówki:(
17 sierpnia 2013, 22:00
@wiki123412345: Taa.. "Przywalisz" komuś.. Prawdopodobnie nawet nie zabili, ale że jesteś kobietą odpuści.. Znam to.. ;_;
Hy Hy gimbusss
17 sierpnia 2013, 23:15
Lub jakieś głupie "księżniczki" które uważają się za niewiadomo kogo i wszystkich wyzywają a sam nie możesz im przyłożyc bo dziewczyn się nie bije
Ja ide za rok do gimbazium ; _;
17 sierpnia 2013, 23:28
@Bartik08: wymawiaj "Hipsterki"
18 sierpnia 2013, 10:34
Ależ oczywiście
5 stycznia 2014, 18:34
@Error_404: POTWIERDZAM
19 sierpnia 2013, 21:51
tylko 2 tyg 0 0 __
19 sierpnia 2013, 13:49
Jeszcze 10 miesięcy i my znowu będziemy mieć wakacje ! A ty nie pracujący s***ysynie ! ...::: CZŁOWIEK ANTY S***IEL :::...
18 sierpnia 2013, 11:29
Teraz jęczą że nie chcą do szkoły, a później jęczą że pracują w McDonaldzie.
18 sierpnia 2013, 11:23
nie! jeszcze dwa lata!
18 sierpnia 2013, 09:29
fuck you ludziu s***ielu
18 sierpnia 2013, 00:18
Gimbaza była fajna :P Teraz liceum...
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 23:29
FUUUUUUUUUU UUUUUUUUUU UUUUUUUUUU-
17 sierpnia 2013, 22:42
a ja już mam szkołe ;___;
17 sierpnia 2013, 22:36
Czy wszyscy muszą mi przypominać o tym że ide do gimbazy (pewnie trafie do klasy z debilami znając moje szczęście)
A spier*alać
17 sierpnia 2013, 13:37
Gdybym więdzała gdzie ten ***ie syn mieszka to bym go zamordowała za pomocą 100 granatów i śmierdzących skarpert mojego dziadka -.-
17 sierpnia 2013, 20:15
orgasm
17 sierpnia 2013, 22:01
Nie masz oni jednego zielonego REKORD 0:15!
18 sierpnia 2013, 02:38
41-943 Piekary Śląskie ul. ofiar katynia 10/1/11 czekam xD
17 sierpnia 2013, 12:42
Po co ten napis na dole? Przecież wiadomo że to CZŁOWIEK S***IEL ^^
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2020, 06:21
Tyle czasu a to dalej się zgadza.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 20:58
2k17 i znowu się sprawdza...
Odpisz
17 sierpnia 2013, 12:41
Nie chcę do gimbazy:(
Odpisz
17 sierpnia 2013, 15:01
Łączymy się z tobą i mną w bólu.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 15:04
@Rav239: Dziękuje za wsparcie:) ale nawet to nie zasłodzi goryczy mego serca:(
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:23
Da się przyzwyczaić :P Może na początku denerwują ci co palą jak żebrają złotówkę na fajkę ale jak raz jednemu przy***isz to masz spokój ;)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:24
@Error_404: No ale będą jakieś gimbusiary które noszą koszulki firmy nirvana:P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:50
Ja już po roku chodzenia do gimbazy przywykłem do tego, do plastików też idzie przywyknąć ;x
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:53
@Error_404: obyś miał racje.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:56
mi też się tam nie śpieszy
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:59
@Patryk933: W grupie damy rade:P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:00
jakoś trza
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:03
W gimnazjum jest super. :P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:05
@rakso132: yh ty gimbusie:P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:12
Fajnie jest. Dużo lepiej niż w podstawówce, bo nie biegają tam po korytarzach jakieś maluchy. Wszyscy spokojnie siedzą, albo chodzą sobie na zewnątrz.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:14
@rakso132: gimbus:P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:16
Gimbus to stan umysłu, a nie wiek.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:18
@rakso132: i tak gimbus gimbowniku:P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:22
chciałbym ci przypomnieć że ty też nim będziesz :P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:24
cicho
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:57
Ja też nie chcę, chociaż już opracowałam plan, będę chodziła na czarno, jak któryś się dowali to przywalę i będzie spokój ;3
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:00
@wiki123412345: hah
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:10
No co?
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:10
@wiki123412345: nic nic
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:14
ja też tego nie chcę wolę do podstawówki:(
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:00
@wiki123412345: Taa.. "Przywalisz" komuś.. Prawdopodobnie nawet nie zabili, ale że jesteś kobietą odpuści.. Znam to.. ;_;
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:00
Hy Hy gimbusss
Odpisz
17 sierpnia 2013, 23:15
Lub jakieś głupie "księżniczki" które uważają się za niewiadomo kogo i wszystkich wyzywają a sam nie możesz im przyłożyc bo dziewczyn się nie bije
Odpisz
17 sierpnia 2013, 23:15
Ja ide za rok do gimbazium ; _;
Odpisz
17 sierpnia 2013, 23:28
@Bartik08: wymawiaj "Hipsterki"
Odpisz
18 sierpnia 2013, 10:34
Ależ oczywiście
Odpisz
5 stycznia 2014, 18:34
@Error_404: POTWIERDZAM
Odpisz
19 sierpnia 2013, 21:51
tylko 2 tyg 0 0
__
Odpisz
19 sierpnia 2013, 13:49
Jeszcze 10 miesięcy i my znowu będziemy mieć wakacje !
A ty nie pracujący s***ysynie !
...::: CZŁOWIEK ANTY S***IEL :::...
Odpisz
18 sierpnia 2013, 11:29
Teraz jęczą że nie chcą do szkoły, a później jęczą że pracują w McDonaldzie.
Odpisz
18 sierpnia 2013, 11:23
nie!
jeszcze dwa lata!
Odpisz
18 sierpnia 2013, 09:29
fuck you ludziu s***ielu
Odpisz
18 sierpnia 2013, 00:18
Gimbaza była fajna :P Teraz liceum...
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2013, 23:29
FUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUU
UUUUUUUUUU-
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:42
a ja już mam szkołe ;___;
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:36
Czy wszyscy muszą mi przypominać o tym że ide do gimbazy (pewnie trafie do klasy z debilami znając moje szczęście)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:00
A spier*alać
Odpisz
17 sierpnia 2013, 13:37
Gdybym więdzała gdzie ten ***ie syn mieszka to bym go zamordowała za pomocą 100 granatów i śmierdzących skarpert mojego dziadka -.-
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:15
orgasm
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:01
Nie masz oni jednego zielonego
REKORD 0:15!
Odpisz
18 sierpnia 2013, 02:38
41-943 Piekary Śląskie
ul. ofiar katynia 10/1/11
czekam xD
Odpisz
17 sierpnia 2013, 12:42
Po co ten napis na dole? Przecież wiadomo że to CZŁOWIEK S***IEL ^^
Odpisz