Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2018, 11:55
Nie
Odpisz
17 sierpnia 2013, 22:01
Czy jestem dziwny jesli cisne skillem tak samo w faceta jak i w dziewczyne w grze? ;_:
Odpisz
13 maja 2017, 11:40
nie
Odpisz
18 maja 2014, 10:58
ja nigdy nie żebrze o amunicje tylko się chowam i czekam na cud :)
Odpisz
18 kwietnia 2014, 23:31
i przeciwnik detonuje swoje C4
Odpisz
18 sierpnia 2013, 23:56
Battlefield 3. Fajna giera:P mi jakoś zawsze brakuje amunicji
Odpisz
18 sierpnia 2013, 12:09
To DooM49 ;)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:17
co to za gra(wiem że dostanę 1000 strzałek w dół ale pytam bo chcę w to zagrać)?
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:28
@loloja: Battlefield 3
Odpisz
18 sierpnia 2013, 11:40
dzięki!!! a wejdzie na directX10?
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2013, 11:46
@loloja: Powinno ;) Ale dla pewności pobierz najnowszego (11)
Odpisz
18 sierpnia 2013, 11:51
ale moja nie obsługuje 11 niestety:(
Odpisz
18 sierpnia 2013, 11:53
@loloja: To na 10 powinno pójść, ale nie wiem
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:27
Kobiety graczki już tak mają :)
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:15
Atak napalonych nerdów:P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:51
Że niby faceci są lepsi ?! wcale nie !!! jestem babą a w Battlefield 3 (gram 3 miesiące ) wygrałam z 1000 razy!!! Nietrzeba być facetem żeby umieć grać !!!!!
Odpisz
17 sierpnia 2013, 21:12
Gratuluję braku mózgu!
Chodzi o to że dziewczyna gracz to rzadkość i wszyscy się do niej lepią.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 23:07
Najpierw załatw sobie mózg i zrozum sens obrazka potem pisz komentarz
Odpisz
17 sierpnia 2013, 23:10
A moze tak nie kłam i idz do lasu poszukac czy Cię tam nie ma ? -.-
Odpisz
18 sierpnia 2013, 12:00
Słysze ból dupy.
Odpisz
18 sierpnia 2013, 12:18
Wygrywanie gier nie świadczy o twoim poziomie gry tylko od drużyny.
Odpisz
27 sierpnia 2013, 16:59
@shark2199: Że to ja nie mam mózgu? Aż szkoda nerwów na takich debili jak wy. Więkrzość napisała że dziewczyny grają badziewnie i ja sie postawiam im. Naprawde szkoda mi was
Odpisz
27 sierpnia 2013, 18:09
Ta cała "więkrzośc" to zero osób, gratuluję, naprawdę jesteś taaaka odważna. Może zamiast wnerwiać innych walnij się słownikiem w ryj, bo widzę że normalnie słowa do ciebie nie docierają.
Odpisz
5 lipca 2014, 16:30
idiotką też jesteś nie przecze
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:19
bylo
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:26
Poszukajcie na YT "Battlefield 3 Troll Army".
Odpisz
17 sierpnia 2013, 20:15
@Aracz: Zrobiłeś mi dzień XD
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:58
101 % prawdy, a tam bf3 to pikuś w jakiś grach gdzie jest voicechat i ma się ładny głos spokojnie wiele rzeczy można tak ugadać, od free slotów bo jakieś inne wsparcie. Ta moc.
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:21
Haha świetne ;D
Odpisz
17 sierpnia 2013, 19:19
O to ja to ja stoję tam z tyłu po prawej :D
Odpisz