Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Graids

26 września 2019, 07:36

każdy ma inny gust. Ja np lubię kawę samą w sobie, bez mleka. Cold brew jest super. Niemnej nie pije rano bo 1. Nie mam czasu i 2. Kofeina uzależnia pijana codziennie. Preferuję tabletki z kofeiną bo łatwiej kontrolować dawkę ( kofeina to zwykły stymulant i tak go właśnie używam - wydajność i ostrość zmysłów np przed ważnym zaliczeniem np. Max 360 mg tygodniowo ale zazwyczaj mieszczę się na 80-160 )
Kawę pijam sporadycznie, zazwyczaj jak wyjdę z kimś po prostu do kawiarni i tyle

Avatar Graids

26 września 2019, 06:42

Kofeina rozluźnia mięsień zwieracza

Avatar zygzak11

Edytowano - 25 września 2019, 22:14

Bo kawa nie pobudza, tylko hamuje zmęczenie, im później wypijesz, tym masz bardziej przerąbane. Na pobudzenie to lepiej coś słodkiego

Avatar norek00

26 września 2019, 06:33

@zygzak11: 8 łyżek cukru do mocnej kawy i jesteś jak nowy Bóg

Avatar EWIPS

18 września 2019, 23:25

Kawosze łączmy się

Avatar bulazpasztetem

25 września 2019, 22:19

@EWIPS: <3

Avatar Rozyv

25 września 2019, 22:20

@EWIPS: ech, piłem kawusie regularnie przez jakiś miesiąc czy dwa kilka miesięcy temu i ciągle mi tego brakuje, ale nie pije bo wiem, że jest to niezdrowe :<

Avatar bulazpasztetem

25 września 2019, 22:24

@Rozyv: i tak umrzesz

Avatar Rozyv

25 września 2019, 23:07

@bulazpasztetem: ale nie zejdę na zawał w wieku 30 lat

Avatar bulazpasztetem

25 września 2019, 23:48

@Rozyv: wsm ta

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 22:46

Ludzie którzy nie potrafią funkcjonować bez kawy są żałośni

Avatar Rozyv

25 września 2019, 23:06

*uzależnieni

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 23:19

@Rozyv: czyli żałośni

Avatar zyczu1337

19 września 2019, 09:44

Ja ładuje energole i jaram epety

Avatar d0wek

25 września 2019, 22:11

@zyczu1337: Ja bym się nie chwalił.

Avatar bulazpasztetem

25 września 2019, 22:18

@zyczu1337: no i dobrze

Avatar d0wek

25 września 2019, 22:28

@bulazpasztetem: Właściwie. Szybciej padnie.

Avatar dawcaAiDS

25 września 2019, 23:59

@zyczu1337: analogi lepsze

Avatar zyczu1337

27 września 2019, 07:03

Avatar mlkla

18 września 2019, 22:55

Mmmm i potem jeszcze na 8 na 10 godzin do szkółki.Życie jest piękne

Avatar Misiuuu

18 września 2019, 22:58

@mlkla: najgorsze uczucie...
*obrazek całkowicie z tym nie związany*

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

19 września 2019, 06:43

@mlkla: albo na 7:30-20:00
kocham życie

Avatar NorseWarrior

18 września 2019, 23:11

Trzeba być jakimś nienormalnym żeby kawę pić

Avatar MeliPL

18 września 2019, 23:15

@NorseWarrior: Czemu? Kawa jest całkiem dobra w smaku i daje energię na poranek

Avatar NorseWarrior

18 września 2019, 23:18

@MeliPL: Dla mnie smakuje jak gówno.
Nie potrzebujesz żadnej dodatkowej energii na poranek. No chyba że za mało śpisz ale wtedy tylko maskujesz to że niedosypiasz no i nie wiem jak dla mnie to średni pomysł.

Avatar MeliPL

18 września 2019, 23:23

@NorseWarrior: Kawa sama z siebie faktycznie może smakować jak gówno ale np. z cukrem albo z mlekiem jest bardzo dobra

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 22:08

@NorseWarrior: ona zatyka kanaliki którymi przekazywane jest zmęczenie (to uproszczona wersja)

Avatar norek00

26 września 2019, 06:34

@NorseWarrior: Dorośniesz to zobaczysz i jeszcze wspomnisz swoje słowa

Avatar
Konto usunięte

26 września 2019, 07:25

@norek00: Tak jest naprawdę. Te kanaliki zaczynają się rozmnażać i dlatego człowiek przyzwyczaja się do kawy. Wtedy właśnie jak człowiek przestanie pić kawę wszystkie kanaliki się odblokowywują i dlatego jest się takim zmęczonym. Jednak po jakimś czasie organizm się reguluje i kanaliki powracają do wcześniejszego stanu, przez co nie jesteś taki zmęczony, mimo iż nie wypiłeś kawy.

Avatar Frutti56

18 września 2019, 23:02

dlatego nie pije nic ''pobudzającego''

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar EWIPS
Dodane przez: EWIPS

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka