Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2019, 07:36
każdy ma inny gust. Ja np lubię kawę samą w sobie, bez mleka. Cold brew jest super. Niemnej nie pije rano bo 1. Nie mam czasu i 2. Kofeina uzależnia pijana codziennie. Preferuję tabletki z kofeiną bo łatwiej kontrolować dawkę ( kofeina to zwykły stymulant i tak go właśnie używam - wydajność i ostrość zmysłów np przed ważnym zaliczeniem np. Max 360 mg tygodniowo ale zazwyczaj mieszczę się na 80-160 )
Kawę pijam sporadycznie, zazwyczaj jak wyjdę z kimś po prostu do kawiarni i tyle
Odpisz
26 września 2019, 06:42
Kofeina rozluźnia mięsień zwieracza
Odpisz
Edytowano - 25 września 2019, 22:14
Bo kawa nie pobudza, tylko hamuje zmęczenie, im później wypijesz, tym masz bardziej przerąbane. Na pobudzenie to lepiej coś słodkiego
Odpisz
26 września 2019, 06:33
@zygzak11: 8 łyżek cukru do mocnej kawy i jesteś jak nowy Bóg
Odpisz
18 września 2019, 23:25
Kawosze łączmy się
Odpisz
25 września 2019, 22:19
@EWIPS: <3
Odpisz
25 września 2019, 22:20
@EWIPS: ech, piłem kawusie regularnie przez jakiś miesiąc czy dwa kilka miesięcy temu i ciągle mi tego brakuje, ale nie pije bo wiem, że jest to niezdrowe :<
Odpisz
25 września 2019, 22:24
@Rozyv: i tak umrzesz
Odpisz
25 września 2019, 23:07
@bulazpasztetem: ale nie zejdę na zawał w wieku 30 lat
Odpisz
25 września 2019, 23:48
@Rozyv: wsm ta
Odpisz
25 września 2019, 22:46
Ludzie którzy nie potrafią funkcjonować bez kawy są żałośni
Odpisz
25 września 2019, 23:06
*uzależnieni
Odpisz
25 września 2019, 23:19
@Rozyv: czyli żałośni
Odpisz
19 września 2019, 09:44
Ja ładuje energole i jaram epety
Odpisz
25 września 2019, 22:11
@zyczu1337: Ja bym się nie chwalił.
Odpisz
25 września 2019, 22:18
@zyczu1337: no i dobrze
Odpisz
25 września 2019, 22:28
@bulazpasztetem: Właściwie. Szybciej padnie.
Odpisz
25 września 2019, 23:59
@zyczu1337: analogi lepsze
Odpisz
27 września 2019, 07:03
@zyczu1337: xD
Odpisz
18 września 2019, 22:55
Mmmm i potem jeszcze na 8 na 10 godzin do szkółki.Życie jest piękne
Odpisz
18 września 2019, 22:58
@mlkla: najgorsze uczucie...
*obrazek całkowicie z tym nie związany*
Odpisz
19 września 2019, 06:43
@mlkla: albo na 7:30-20:00
kocham życie
Odpisz
18 września 2019, 23:11
Trzeba być jakimś nienormalnym żeby kawę pić
Odpisz
18 września 2019, 23:15
@NorseWarrior: Czemu? Kawa jest całkiem dobra w smaku i daje energię na poranek
Odpisz
18 września 2019, 23:18
@MeliPL: Dla mnie smakuje jak gówno.
Nie potrzebujesz żadnej dodatkowej energii na poranek. No chyba że za mało śpisz ale wtedy tylko maskujesz to że niedosypiasz no i nie wiem jak dla mnie to średni pomysł.
Odpisz
18 września 2019, 23:23
@NorseWarrior: Kawa sama z siebie faktycznie może smakować jak gówno ale np. z cukrem albo z mlekiem jest bardzo dobra
Odpisz
25 września 2019, 22:08
@NorseWarrior: ona zatyka kanaliki którymi przekazywane jest zmęczenie (to uproszczona wersja)
Odpisz
26 września 2019, 06:34
@NorseWarrior: Dorośniesz to zobaczysz i jeszcze wspomnisz swoje słowa
Odpisz
26 września 2019, 07:25
@norek00: Tak jest naprawdę. Te kanaliki zaczynają się rozmnażać i dlatego człowiek przyzwyczaja się do kawy. Wtedy właśnie jak człowiek przestanie pić kawę wszystkie kanaliki się odblokowywują i dlatego jest się takim zmęczonym. Jednak po jakimś czasie organizm się reguluje i kanaliki powracają do wcześniejszego stanu, przez co nie jesteś taki zmęczony, mimo iż nie wypiłeś kawy.
Odpisz
18 września 2019, 23:02
dlatego nie pije nic ''pobudzającego''
Odpisz