Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2013, 19:03
kto tak niema ? XD
Odpisz
22 czerwca 2012, 15:21
ja mam tak samo... 4/5
Odpisz
27 kwietnia 2012, 20:29
też tak mam
Odpisz
2 marca 2012, 16:43
heh uwielbiam Garfielda
Odpisz
5 stycznia 2012, 19:21
Mamy ten tekst w książce od polaka -.-
Alee zżyna ^^
Odpisz
3 września 2011, 10:50
5/5 i do UlU
Odpisz
19 maja 2011, 21:42
Ja mam tak aż za często :-D
Odpisz
19 maja 2011, 14:42
też tak czasami mam 5/5
Odpisz
4 maja 2011, 22:24
dobrze że takie choroby szybko przechodzą uff
Odpisz
2 maja 2011, 11:49
@chojnice1975: LoL
Odpisz
1 maja 2011, 22:07
@chojnice1975: Bo neosy minusują bez powodu!
Odpisz
1 maja 2011, 20:13
a zamiast strzałek w dół odpisujcie
SWD
skrót od strzałka w doł
Odpisz
1 maja 2011, 20:11
a dla czego nie ma strzałek w dół
a za zdjęcie 5/5
Odpisz
1 maja 2011, 19:26
@krewek: No i ale jest obrazek ! daje ci taką nie widzialną strzałkę w dół ;]
Takei osoby które piszą takie komentarze jak krevek powinny mieć obok strzałki w górę, strzałkę w dół
Odpisz
1 maja 2011, 12:42
Uff ,dzięki Bogu! Już siębałam,że on pójdzie na studia!!!
A tego bym nie przeżyła....
Odpisz