Opowiedz o niej coś więcej, synek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2019, 08:21
Emilia to według mnie najpiękniejsze kobiece imie, jest jeszcze Hermenegilda ale to poza rankingiem
Odpisz
8 listopada 2019, 08:25
@mietek69i8: dla mnie najśliczniejsze imię to Kunekunda
Odpisz
8 listopada 2019, 08:59
@mietek69i8: ja mam tak na imię
Odpisz
8 listopada 2019, 09:03
@Nihilista: usiądź mi na mordzie
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2019, 10:37
@Damond: heh, no zastanowię się
Odpisz
8 listopada 2019, 12:46
@Damond: ale ja tak za bardzo to nie lubię swojego imienia, trudno się przedstawia
Odpisz
8 listopada 2019, 14:55
@Nihilista: trudno
Odpisz
8 listopada 2019, 15:19
@Damond: a ty jak masz na imię Damondzie?
Odpisz
8 listopada 2019, 15:54
@Nihilista: Mateusz , ale nie będę księdzem
Odpisz
17 lutego 2022, 22:43
@mietek69i8: Emilia spoko, Alicja też jest fajne, Sylfia ale to raczej w Ameryce, ale Hermenogilda? To imię z Australji czy co. Kto to wymyślił.
Odpisz
8 listopada 2019, 20:55
Mama: Jak ma na imię?
Ja: *męskie imię*
Mama:
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2019, 14:17
jak by było "Emil", to bym była szczęśliwsza ;-;
Odpisz
4 listopada 2019, 11:56
Powiedz jej, że jesteś gejem, to nie będzie tak robić jak wspomnisz o koleżance *wstaw gościa mówiącego outstanding move*
Odpisz
8 listopada 2019, 13:40
Wait. That outstanding move is beyond science
Odpisz
4 listopada 2019, 10:35
Stary: Podoba Ci się jakaś koleżanka synek?
Ja:No tak,ale nie znasz jej.
Stary:*barbarian rage mode on* "A jak ma na imię?" "A pokaż zdjęcie" "Ładna jakaś?Ja ocenie,dobry gust mam"
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2019, 11:00
@mlkla: *barbarian rage mode on* pasuje do twojego avatara
Odpisz
8 listopada 2019, 08:26
@mlkla:
Odpisz
4 listopada 2019, 12:02
Irytuje mnie fakt, że w angielskim "friend" oznacza zarówno kolegę jak i koleżankę.
Odpisz
4 listopada 2019, 11:29
Nie rozumiem
Odpisz
4 listopada 2019, 11:30
@Uruchamiacz: chłop baba rodzice r*chansko
Odpisz
4 listopada 2019, 11:37
@polak922: Myślałem że chodzi o coś z jego imieniem
Odpisz
4 listopada 2019, 10:56
femboy
Odpisz