Jeszcze się zasmucą i smutno będzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Z klasą się trzeba urodzić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dwa oblicza
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2020, 20:23
No dobil no
Odpisz
4 listopada 2019, 20:49
historyczne zi0meczki:
Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy! (...)
Odpisz
4 listopada 2019, 20:50
Polski my naród, polski lud
Odpisz
8 listopada 2019, 09:23
@Boberek00: królewski szczep Piastowy
Odpisz
8 listopada 2019, 10:03
Nie damy by nas gnębił wróg
Odpisz
8 listopada 2019, 10:35
@krypton22: Tak nam dopomóż Bóg
Odpisz
8 listopada 2019, 10:36
@ben1794: tak nam dopomóż Bóg
Odpisz
8 listopada 2019, 10:56
@Tenczowa_Rybka: do krwi ostatniej kropli z żył
Odpisz
8 listopada 2019, 11:27
bronić będziemy ducha
Odpisz
8 listopada 2019, 12:14
@Polski_Nacjonalista: az sie rozpadnie w proch i pył
Odpisz
8 listopada 2019, 12:23
krzyżacka zawierucha
Odpisz
8 listopada 2019, 13:38
@ben1794: Twierdzą nam będzie każdy próg
Odpisz
8 listopada 2019, 14:35
@Tenczowa_Rybka: tak nam dopomóż Bóg
Odpisz
8 listopada 2019, 15:11
@Polski_Nacjonalista: tak nam dopomóż Bóg
Odpisz
8 listopada 2019, 15:40
@ben1794: Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
Odpisz
8 listopada 2019, 15:41
Ni dzieci nam germanił
Odpisz
8 listopada 2019, 15:48
@ben1794: Orężny stanie hufiec nasz
Odpisz
8 listopada 2019, 16:30
@Tenczowa_Rybka: Duch będzie nam hetmanił
Odpisz
8 listopada 2019, 16:39
@Polski_Nacjonalista: pójdziem gdy zabrzmi złoty róg
Odpisz
8 listopada 2019, 17:12
tak nam dopomóż Bóg
Odpisz
8 listopada 2019, 23:13
@Polski_Nacjonalista: Tak nam dopomóż Bóg
Odpisz
8 listopada 2019, 23:14
@ben1794: nie damy miana Polski zgnieść
Odpisz
8 listopada 2019, 23:37
Nie pójdziem żywo w trumnę
Odpisz
9 listopada 2019, 00:58
@Polski_Nacjonalista: Na Polski imię, na jej cześć
Odpisz
9 listopada 2019, 01:05
@ben1794: Podnosi czoła dumne
Odpisz
9 listopada 2019, 01:30
Odzyska ziemi dziadów wnuk
Odpisz
9 listopada 2019, 09:50
@Polski_Nacjonalista: Tak nam dopomóż Bóg
Odpisz
9 listopada 2019, 10:32
@ben1794: Tak nam dopomóż Bóg
Odpisz
8 listopada 2019, 08:21
Pewnie myśli "Buu, biedne dzieci, po co mają się tego, przecież są takie niewinne".
Nie ku*wa, uczymy się tego, by nie powtarzać błędów z przeszłości. Te dzieci równie dobrze mogą kiedyś zostać faszystami
Odpisz
8 listopada 2019, 13:10
@Dawek65: albo komunistami
Odpisz
8 listopada 2019, 16:02
@pospolityruch:
Brrr... To ja wolę już chyba faszyzm.
Odpisz
8 listopada 2019, 15:57
Dobra powiem to pierwszy i ostatni raz
To co mówią "gwiazdy" yt i instagrama jest ch*ja warta i jedybe poparcie jakie mają jest w ich zje**nych fanach.
Odpisz
8 listopada 2019, 15:51
Z chęcią bym zobaczył twgo typka w okopie w czasie I Wś.
Odpisz
4 listopada 2019, 20:46
Usuńmy te fragmenty, w których Niemcy przegrywali i zostawmy te, w których wygrywali
Odpisz
8 listopada 2019, 13:56
@MonioMonio: I nie piszmy że to Niemcy
Odpisz
8 listopada 2019, 08:17
To fake? Czy żyjemy w społeczeństwie?
Odpisz
8 listopada 2019, 08:22
@SpokoLoko420: żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
8 listopada 2019, 08:40
@SpokoLoko420: mam jedno rozwiązanie nazywa się bomba atomowa i bunkier
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2019, 08:51
@KubiXator: Jesteśmy świadkami eksperymentu Calhouna, tylko na gatunku ludzkim. Radzę poczytać, ale w skrócie rozleniwiliśmy się jako gatunek. Od siebie dodałbym też, że wielu uznaje ludzi za "ponad naturą", a nie jako "część natury" i kierowani nieuzasadnionymi ideami, których podstawą są uczucia, idziemy przez życie ku zagładzie. Ale jak mówisz, potrzebujemy czegoś, co zniszczy dumę ludzi i przypomni im jest mało znaczącymi są, wojna atomowa to jeden ze sposobów.
Odpisz
8 listopada 2019, 13:51
@KubiXator: nah, lepiej drugi holokaust usuwający takich jak on i podobnych bo atomówa rozpie**oli zbyt dużo
Odpisz
8 listopada 2019, 12:30
Wygląda jakby chciał aby przywalić mu w mordę
Odpisz
8 listopada 2019, 09:44
Wy się śmiejecie, a ja przy takich okazjach mało nie mdleję.
Odpisz
8 listopada 2019, 08:53
"gwiazda"
Odpisz
8 listopada 2019, 08:11
Tego gościa popierdzieliło
Odpisz
8 listopada 2019, 08:11
Ok zoomer
Odpisz
4 listopada 2019, 21:56
Już sie nawet nie wypowiem żeby pan Bożydar nie musiał mi dawać bana
Odpisz
4 listopada 2019, 20:54
Historyczne Ziomki:
Odpisz
4 listopada 2019, 20:56
W sumie ładni chłopcy uwu
wszyscy moi pradziadkowie: *kręcenie się w grobie*
Odpisz
4 listopada 2019, 20:42
Tak serio to chwilę mnie nie było i chciałem się zapytać czm admin usunął kategorie z dodawania memów
Odpisz
4 listopada 2019, 20:50
@TheNoobBetterYou: Admin teraz daje
Odpisz
4 listopada 2019, 20:50
@TheNoobBetterYou: Pewnie, dlatego że każdy brał kategorie zwierzęta
Odpisz
4 listopada 2019, 20:50
ah ok
Odpisz