Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Północne Węgry
Nie zadzieraj z bobrami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2019, 16:54
A dziewczyny też się nie masturbują w NNN? Znaczy się to też ich dotyczy? Z ciekawości pytam
Odpisz
10 listopada 2019, 16:59
@Helmut_Przeciwlotniczy: tak
Odpisz
10 listopada 2019, 20:13
@Shady_: wow
Odpisz
10 listopada 2019, 21:57
@Helmut_Przeciwlotniczy: Ja jestem dziewczyną i pierwsze słyszę o czymś takim więc naprawdę nieliczne dziewczyny to robią
Odpisz
10 listopada 2019, 23:07
@Helmut_Przeciwlotniczy: ja już poległam
Odpisz
10 listopada 2019, 23:20
@Helmut_Przeciwlotniczy: nie. Dziewczyny mają FFF
Odpisz
10 listopada 2019, 23:21
@Chemical: co to FFF?
Odpisz
10 listopada 2019, 23:57
@IwantToDie: if u wanna die then die
Odpisz
11 listopada 2019, 00:37
@Shady_: nie xd specialnie istnieje fff
Odpisz
11 listopada 2019, 00:53
@Virtualna_Cobra: co to FFF?
Odpisz
11 listopada 2019, 01:00
@IwantToDie: Sporo dziewczyn to robi, ale nie chce się przyznawać. I nie trzeba się penetrować, żeby onanizować się jako baba. Ja odpadłam drugiego dnia, bo zapomniałam
Odpisz
11 listopada 2019, 02:07
@Myuriam: racja
Odpisz
12 listopada 2019, 14:28
@Helmut_Przeciwlotniczy: Forbidden Finger February
Odpisz
12 listopada 2019, 14:40
@Chemical: dzięki
Odpisz
12 listopada 2019, 20:11
@Chemical: O. No to mam kolejną szansę
Odpisz
7 listopada 2019, 15:39
a ciekawe czy wiedzą że osoby które biorą udział w NNN będą mieli lepiej w DDD ?
Odpisz
7 listopada 2019, 16:15
@Virus_Bob: Powodzenia w waleniu co pół godziny ;)
Odpisz
7 listopada 2019, 20:31
@D0minik: doceniam
Odpisz
10 listopada 2019, 17:33
@Virus_Bob: co oznacza skrót DDD? Coś z december chyba
Odpisz
10 listopada 2019, 17:41
@NesquikBoi: Destroy Di*k December
Odpisz
10 listopada 2019, 17:43
@NesquikBoi:
Odpisz
10 listopada 2019, 20:38
@BezNicku: o nie... Ostateczny boss
Odpisz
11 listopada 2019, 12:16
@BezNicku: fun fact: 28 lutego przypada 28 liczba ciągu fibonacciego czyli 317811. Żeby wygrać w ten dzień trzeba by było walić 3,67 razy na sekundę przez 24h.
Odpisz
10 listopada 2019, 18:28
Nawet mi was nie żal
Odpisz
11 listopada 2019, 00:35
X-ray Delta
Odpisz
10 listopada 2019, 20:58
Ja jeszcze nie odpadłem ale nie wiem czy dam radę do końca
Odpisz
7 listopada 2019, 15:47
Jestem już na siódmym dniu i potrafię czytać myśli
Odpisz
7 listopada 2019, 15:57
@rumcajschr: Ja widzę w czwartym wymiarze
Odpisz
10 listopada 2019, 16:03
@Landark: Umiem porozumiewać się ze zwierzętami
Odpisz
10 listopada 2019, 16:45
@Jakrubo: I co mówią?
Odpisz
10 listopada 2019, 17:01
@Kto_Inny: Przeszedłem w n-tą gęstość
Odpisz
10 listopada 2019, 17:05
@Jakrubo: ja widzę diabły i anioły
Odpisz
10 listopada 2019, 17:45
@Kto_Inny: Najczęściej "jeeeeść".
Odpisz
10 listopada 2019, 17:45
@SorestSuperior5: ja jestem na 14 dniu bo otrzymałem taką moc
Odpisz
10 listopada 2019, 18:02
@bobrzej06: To przenieś się odrazu do
1 grudnia i odrazu zwyciężysz
Odpisz
10 listopada 2019, 19:50
@Kto_Inny: Ostatnio mój pies powiedział "Dlaczego mam coś mówić skoro mam 18 lat a emerytom się spokoju nie zakłuca"
Odpisz
10 listopada 2019, 19:50
Opie szablon
Odpisz
10 listopada 2019, 16:40
Zgadnijcie którym ja jestem
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2019, 16:41
@nwmniemampomyslu: Nie bierze udziału
Odpisz
10 listopada 2019, 19:49
@Dcktun: żartuję że biorę
Odpisz
10 listopada 2019, 16:13
Well...
Odkąt mam 12 lat jeszcze nigdy nie wygrałem NNN xd
Tego się nie da zrobić, to zbyt wiele...
Odpisz
10 listopada 2019, 16:19
@Mr_Quicky: Od 6 lat nie wygrałem NNN.
Odpisz
10 listopada 2019, 16:25
@d0wek: Same here...
Odpisz
10 listopada 2019, 16:52
@Mr_Quicky: Który rocznik?
Odpisz
10 listopada 2019, 17:00
@d0wek: 2001
Odpisz
10 listopada 2019, 17:14
@Mr_Quicky: Ten avek...xD
Odpisz
10 listopada 2019, 17:20
@Towarzysz777: Już go mam z tydzień ale dopiero dziś ludzie na niwgo reagują xd
Odpisz
10 listopada 2019, 18:16
@Mr_Quicky: Ja 2005.
Odpisz
10 listopada 2019, 18:41
@d0wek: Wait... Masz 14 lat i od 6 lat nie wygrałeś NNN? Mam rozumieć, że fapałeś mając 8 lat? XD
Odpisz
10 listopada 2019, 19:16
@Mr_Quicky: .
Odpisz
10 listopada 2019, 19:37
@Mr_Quicky: no ja tez wtedy zaczalem
Odpisz
10 listopada 2019, 16:11
Odpadłam na 3 dniu
Odpisz
10 listopada 2019, 16:19
@BloodyEyes: Na pewno "odpadłAm"?
Odpisz
10 listopada 2019, 16:30
@d0wek: tak
Odpisz
10 listopada 2019, 16:40
@BloodyEyes: Jesteś trapem?
Odpisz
10 listopada 2019, 16:40
@d0wek: nie jest
Odpisz
10 listopada 2019, 16:51
@Dcktun: Kobieta z penisem to też trap.
Odpisz
10 listopada 2019, 17:39
@d0wek: jestem zwykłą stulejarą uchodząca w klasie za trapa
Odpisz
10 listopada 2019, 18:15
@BloodyEyes: Ale skoro przegrałaś NNN, to znaczy, że jesteś trapem.
Odpisz
10 listopada 2019, 18:54
@d0wek: a dziewczyna nie może fapać?
Odpisz
10 listopada 2019, 19:14
@BloodyEyes: Nooo...
Odpisz
10 listopada 2019, 19:30
@d0wek: czy ty właśnie mnie zdyskryminowałeś?
Odpisz
10 listopada 2019, 18:44
z jakiego anime jest szablon ????????????
Odpisz
10 listopada 2019, 18:56
@naruto12345678: mogę się mylić ale z carnival phantasm
Odpisz
10 listopada 2019, 19:08
@WarDeRR: dziękuje
Odpisz
15 listopada 2019, 22:09
@WarDeRR: jaka grupa docelowa?
Odpisz
10 listopada 2019, 17:29
Niestety przegrałem dzisiaj chociaż mogłem wytrwać do końca. Po prostu postanowiłem już skończyć ten jakże trudny CzElEnDż.
Odpisz
10 listopada 2019, 17:09
*śmieje się po aseksualnym*
Odpisz
10 listopada 2019, 17:04
szablon z jakiego anime?
Odpisz
10 listopada 2019, 16:33
Tymczasem ludzie, którzy w ogóle nie walą konia:
Odpisz
10 listopada 2019, 16:13
Ja odpadłem już pierwszego dnia:( ale powodzenia wytrwałym
Odpisz
10 listopada 2019, 16:19
@Magmund: 1. Ja odpadłem 7 dnia
2. Serio xddd
Odpisz