Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xMacius

23 listopada 2019, 07:43

Ale w takich dyskusjach osoba próbująca udowodnić że Boga nie ma zawsze wygra.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Maly_modelarz15

26 listopada 2019, 19:02

@xMacius: a ponoć osoba próbująca udowodnić że Boga nie ma zawsze wygra
szach-mat

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2020, 19:07

@xMacius: zazwyczaj to Osoba ktora wierzy w Boga wygrywa

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2020, 19:06

Liberalizm jest głównie prawicowy a prawica w Boga wierzy

Avatar Max_Strecz

24 listopada 2019, 11:58

Avatar Ignisus

23 listopada 2019, 08:37

Jestem ministrantem

Avatar McMocarz

21 listopada 2019, 14:38

Jaki jest sens rozmowy o Bogu?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MemicznyInkwizytor

22 listopada 2019, 20:40

@Lumii: Co do psucia humoru, to ośmielę się nie zgodzić. Ja na przykład czerpię ogromną satysfakcję z prowadzenia z kimś innym debaty, więc jeżeli obie strony tego chcą(a tak najczęściej w przypadku dojrzałych tematów rozmów jest) to nie rozumiem w jaki sposób miałoby to im popsuć humor. Natomiast co do tego, że twoim zdaniem nie powinno się "zestawiać obok siebie konstruktów naukowych z konstruktami teologiczno-filozoficznymi", chciałbym wiedzieć czemu tak uważasz.

Avatar Lumii

22 listopada 2019, 21:40

@MemicznyInkwizytor: Nie mają żadnych wspólnych punktów zaczepienia z którymi możnaby polemizować. Nauka odpowiada na pytanie jak, a religia i filozofia na pytanie dlaczego. Dla mnie są to kompletnie różne rzeczy które niewiele mają że sobą wspólnego i taka dyskusja po prostu do niczego nie prowadzi. Fajnie dyskutować z księdzem na przykład na poziomie tylko naukowym, wtedy można pogadać, albo tylko tym teologicznym, to wtedy też możecie ciekawa rozmowę poprowadzić, ale jednak gdy jedna osoba mówi o nauce a druga o religii to tak naprawdę mówią o dwóch różnych rzeczach.

Avatar lalaluja

22 listopada 2019, 20:49

Powiem tak.Tego typu rozmowy zwykle są dość prymitywne i nie ma w nich uzasadnionych argumentów

Avatar Tajdeus

21 listopada 2019, 15:13

Problemem jest to, że w takich dyskusjach często dominują opinie, które rozmówcy próbują narzucić innym.

Avatar Boberek00

21 listopada 2019, 14:39

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niegrzeczny Oskarek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka