Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2019, 13:23
XD
Odpisz
1 grudnia 2019, 15:50
@plastikowy_dinozaur: Użytkowniku! Zgadzam się z tobą, bardzo śmieszny internetowy obrazek z podpisem!
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:27
@plastikowy_dinozaur: drogi użytkowniku chciałbym Cię powiadomić iż na tej stronie internetowej używanie xD we wszystkich odmianach nie jest tolerowane proszę zapamiętać na przyszłość aby uniknąć dostania wdółgłosów
Odpisz
7 grudnia 2019, 02:04
@kurczak1122: Naprawdę dlaczego nie zaczniecie być normalni zamiast hejtować, ustalać "burżuazyjne" zasady! Stop jejowej Burżuazji!
-Wasz Jejowy Rewolucjonista.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 07:04
@Konstantynopol33: nie wiem o co chodzi. Jako pierwszy skomentowałem ten mem, a że mnie rozbawił i nie miałem nic ciekawego do napisania to wstawiłem słynne litery X oraz D. Ażeby autorowi nie było smutno, że nikogo nie rozbawiła jego twórczość to napisałem "XD". Zrobiłem to ze względu na moją dobroć serca i cnotę. Jeżeli tego nie rozumiecie to jesteście zwykłe chamy, a nie burżuazja jejowiczów. Pozdrawiam rewolucjonistów. Z Bogiem.
Odpisz
7 grudnia 2019, 10:23
@plastikowy_dinozaur: słusznie
Odpisz
8 grudnia 2019, 02:17
@plastikowy_dinozaur: Większość ludzi na jeja hejtuje za emotki i wliczają w to XD, To głupie więc powinniśmy zrobić rewolucje! Wyciągnąć gilotyny, widły i pochodnie na mój znak!
-Wasz Jejowy Rewolucjonista
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:06
Można szablon? Odpłacę się w liściach akacji.
Odpisz
7 grudnia 2019, 02:29
Dlaczego tylko w tym dniu składamy sobie życzenia? powinniśmy codziennie sobie życzyć a nie raz do roku
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:11
Ej, bo mam zagwozdkę. Jak nazywała się tak bajka? XDD
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:25
@XDemon666: JJ odrzutowiec
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:54
@XDemon666: jak by co jest emitowana na tv trwam
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:25
Da ktoś ten obrazek z samolotem bez napisu? Płacę strzałką w górę
Odpisz
1 grudnia 2019, 16:27
PRAWDA
Odpisz