Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2019, 14:34
Tak samo jest z energetykami
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2019, 18:29
@Henzej: Trochę ich ....DUŻO
Zwolnij sztatanie
Odpisz
1 grudnia 2019, 18:39
@Towarzysz777: mówiłeś coś?
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2019, 18:45
@Henzej: Ja? Ja siedzę cicho ...
*Pod nosem*
Ku*wa ile by za to dali na skupie
Odpisz
1 grudnia 2019, 18:51
@Towarzysz777: Właśnie za niedługo z tym idę i zostawiam tylko te które są wersją limitowaną
Odpisz
1 grudnia 2019, 19:22
@Henzej: Cholera. To połowa mojego zbioru.
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:10
@Henzej: M-m-mmm kamienie nerkowe~~~
*mam nadzieję że nie pijesz jeden za drugim bo znam takie osoby i aż mi się przykro robi myśląc jak skończą*
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:17
@Nattat: ah tak, zniewolone problemy z sercem
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:21
@Nattat: Robię tak bo chce żeby się tak skończyło
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:21
@sa_ludzie_i_taborety: Przykry jest fakt, że sama mam ogromne problemy ze zdrowiem, a osoby z mojej klasy co palą i piją chorują kilka razy do roku na kurde przeziębienie a innych dolegliwości - zero
Poczekajmy kilka lat, zobaczymy. Dojdzie jeszcze więcej alkoholu, bo za dwa/trzy lata osiemnastka, na legalu, można
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:23
@Henzej: O cholibka, co za zwrot akcji
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:50
@Henzej: To twoja kolekcja czy zbiór?
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:54
Kolekcja
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:58
@Henzej: szanuję ludzi kolekcjonujących nietypowe rzeczy, Ja zbieram paczki po chipsach i tuby po pringelsach (w sensie jako nie typowe)
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:52
a ja zbieram kurz
Odpisz
7 grudnia 2019, 03:02
@Henzej: jaką masz dewizje w lolu
Odpisz
7 grudnia 2019, 11:41
@Henzej: a level upa mangowego piłeś?
Odpisz
7 grudnia 2019, 11:43
@NatesFear: tak
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:18
@Henzej: jagodowy Rockstar? Ah I see you're a man of culture as well...
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:23
panie ja miałem na szafie 74 rury po pringlesach. Miałem... Mame mnie zmusiła by je wyrzucić, tylko 10 najważnieszych i zdjęcia wszystkich zostały.
Odpisz
7 grudnia 2019, 17:30
@Henzej: Dobrze widzę? Czarnobiały lipton?
Odpisz
7 grudnia 2019, 17:32
@Grewest: gdzie niby
Odpisz
7 grudnia 2019, 17:47
@Henzej:
Odpisz
7 grudnia 2019, 17:55
@Grewest: to 7up
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2019, 03:24
@Demondo498: iron
W lolu
Odpisz
11 grudnia 2019, 12:02
O ku*wa o Boże
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:15
@Demondo498: no
Odpisz
7 grudnia 2019, 11:42
Mam prawie 19 lat a nigdy nie sprobowalem papierosa ani elektryka mimo tego ze mnie czestowano i namawiano.
Odpisz
8 grudnia 2019, 02:12
@Hestio: Brawo! Lepiej nie próbować, chociaż się nie uzależnisz a i tak dobre w smaku nie są.
Odpisz
8 grudnia 2019, 18:21
@Konstantynopol33: Wiem że w smaku są nie dobre i dlatego nie próbuje, a w elektrykach przerażają mnie pogłoski o wodzie w płucach.
Odpisz
11 grudnia 2019, 01:44
@Hestio: Poza tym pieniądze można wydać na wiele innych, lepszych sposobów. Chociażby na czipsy
Odpisz
11 grudnia 2019, 07:35
@Mega_Groudon: no nie wiem czy chipsy to lepsza rzecz. Na pewno mniej szkodliwa ale dobre dla zdrowia nie są
Odpisz
11 grudnia 2019, 09:27
@Hestio:
Odpisz
1 grudnia 2019, 14:35
Nie rozumiem tej fascynacji mango, dla mnie nie jest wybitne jeśli chodzi o smak.
Odpisz
7 grudnia 2019, 12:38
@Stynal: mango to nadowoc
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 01:47
W tym rzecz że oni chcą to uzależnienie od nikotyny nie ważne jakie miałoby smak, bo chcą pokazać tym jacy to są dojrzali a tak naprawdę żaden uzależniony dorosły palacz nie jest i nie wygląda przez to na dojrzalszego tylko na idiotę \_____/
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 01:58
@benben7: Masz całkowitą rację. Nic dodać nic ująć.
Odpisz
7 grudnia 2019, 10:07
@benben7: państwo te chce żeby byli uzależnieni ($$$)
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 10:23
@benben7: Myślę, że to już nie robią tak aby poczuć się dojrzałymi (głupi powód który wymyślili sobie dorośli). Już w gimnazjum zauważyłem, że dużo moich znajomych zaczynało palić tylko po to aby znaleźć się w nowym środowisku i poznać nowych znajomych
Odpisz
7 grudnia 2019, 11:42
@benben7: Palenie to najgłupszy nałóg na świecie, moge powiedzieć z autopsji. De facto nawet nie uspokajają, pokręci się w głowie przez tlenek węgla zawarty w tytoniu i to tyle. Dłuższego sensu w tym nie ma, chyba, że właśnie popisywanie się przed znajomymi etc. Żadnego efektu nie dają, a tylko szkodzą.
Odpisz
7 grudnia 2019, 11:43
@YoungSomebody: Dobry film na temat nagrał Rafał Masny. Wyjaśnił dlaczego takowe uzależnienie może występować. Ogólnie polecam.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2019, 23:50
Cygara>papierosy>epapierosy>te dziwne rzeczy vapery czy jakoś tak
Odpisz
7 grudnia 2019, 07:50
@chomusuke: nie palenie>wszystko co wymieniles
Odpisz
7 grudnia 2019, 08:15
this
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 09:40
@chomusuke: uważasz że zwykłe kiepy są zdrowsze od epetów? Ja bym bardziej zrobił listę
Cygara>epety/vape>papierosy
Epety są bezpieczniejsze od zwyklakow o 95%, a cygara to nwm bo nie czytałem o nich
Odpisz
7 grudnia 2019, 09:56
@BLUEBLOOD: edit wracam po researchu ( na oficjalnych stronach cdc i bh) i ta cała lista jest poku*wiona.
To powinno być vape/e-papieros>cygara>papierosy.
W e-petach masz z 3-6 rakotwórczych substancji, zwykle mają z 40. Cygara to praktycznie zwykle papierosy, tylko trochę inne i powodują inne choroby .
E-pety są teraz narzucane gównem , i to wszystko przez tych młodych synków w kiblach i firmy takie jak Marlboro siejące propagandę by nie wyszło z biznesu.
Jakbyś w sumie vapował samą bazę (PG/vg) to praktycznie byś nigdy nie dostał żadnej choroby. E-pety powstały by rzucić zwykle palenie, a później rzucić i je.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 10:03
@BLUEBLOOD: a to nie jedyne plusy.
-Nie barwią ci się zęby
-nie stwarzasz zagrożenia innym (chmura z vapea nie ma w sobie nikotyny i raczej nic ci się nie stanie jak ja wdechniesz
-nie śmierdzisz ty i twoje otoczenie zdechłym psem
-masz większa tą chmurę
-ladnie wygląda
I inne
Nienawidzę jak bardzo obwaleni są vaperzy przez wszystkich. To jest praktycznie takie niewinne hobby. Ale żeby było też normalnie trzeba dać minusy
-jak jesteś debilem to możesz sobie robić krzywdę (palisz na spalonej grzale, używasz lq z czarnego rynku i inne debilne rzeczy)
-jest to trochę droższe (zależy , jak jest się zaawansowanym to wychodzi o wiele taniej)
Wszystkim tym minusom można zapobiec
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:56
Tymbark ostatnio piłem mango mięta i po słodkim pączku to było tak niedobre że szok, pikantny chłód + słodkie mango :/ normalnie mi smakuje, szczególnie pikantny chłód :)
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:22
Mango ma swój charakterystyczny posmak. Moja siostra je uwielbia a ja nie lubię.
Odpisz
1 grudnia 2019, 16:10
Chesz?
Nie, nie chesze
Odpisz