Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Deal życia
Dobrze czasem się oderwać
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2023, 08:23
🤣
Odpisz
3 marca 2024, 15:03
@Chinska_podrobka: Tu się nie używa emotek
Odpisz
3 marca 2024, 19:33
@Memiorz_z_Rosji: Ok. Mogę wiedzieć czemu?
Odpisz
4 marca 2024, 07:40
@Chinska_podrobka: Taka zasada
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:45
To nie feministki, tylko idiotki. Rozróżniajcie te dwa pojęcia, bo kobiety które są prawdziwymi feministkami są przez to uznawane za pustogłowe
Odpisz
10 października 2022, 15:43
@Abalella: +1 Takie to nie rozumieją że gadają totalne głupoty, które jest łatwo obalić.
A może tak się zachowują by zwrócić na siebie uwagę.
Odpisz
25 kwietnia 2020, 00:16
Uwielbiam memy o feministkach.
One są tak w ciul głupie że aż śmieszne
Odpisz
23 grudnia 2019, 14:38
Poprawka:
*feministki vs homo Sapiens
Odpisz
17 grudnia 2019, 00:25
To obłąkanie umysłowe feminazistki i jeden wielki WTF na twarzach prowadzących
Odpisz
12 grudnia 2019, 01:22
Krótko. JPRDL
Odpisz
6 grudnia 2019, 16:15
Da ktoś linka do 2 części?
Odpisz
6 grudnia 2019, 16:21
@Wilhelm_II_Hohenzollern: .
Odpisz
6 grudnia 2019, 16:23
@Kousei: .
Odpisz
8 grudnia 2019, 17:14
@Tawreos: .
Odpisz
10 grudnia 2019, 09:03
@PanZbyszek: Boże ku*wa ludzie, admin się namęczył żeby dodać ten dzwoneczek, uszanujcie to.
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:39
@darcus: Przyzwyczajenie i tradycja, musisz im wybaczyć.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2019, 14:52
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Proszę bardzo.
https://memy.jeja.pl/569732,feministka-vs-logika-2.html
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:04
@MrChleb48: Niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:49
@Przemek572: Nic nie muszę.
Odpisz
10 grudnia 2019, 20:51
@darcus: Lecz powinieneś
Odpisz
10 grudnia 2019, 20:52
@Przemek572: Nic nie powinienem.
Odpisz
10 grudnia 2019, 21:14
@darcus: Jest wiele rzeczy które powinieneś.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2019, 21:27
@darcus: Dzwoneczek jest do dupy bo po dłuższym czasie jak jest dużo kom to trudniej znaleźć ten wątek.
No czasem się zapomina jaki wątek. A jak widzisz kropkę to wiesz
Odpisz
10 grudnia 2019, 22:06
To chociaż zrób to kreatywnie, nie wstawiaj kropki tylko skomentuj, wrzuć taktycznego papieża obserwatora wątku, czy coś
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2019, 00:44
@darcus: .
Odpisz
11 grudnia 2019, 00:45
w sumie ja nie daję kropek. Tylko coś piszę
Odpisz
11 grudnia 2019, 00:55
To super
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:43
NiE jEsT GoDnY mOjEgO CzAsu
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:15
Gdyby do mnie podszedł misiek i si3 przywitał to moją pierwszą reakcją było by ogarnięcie że ten bimberek od szwagra nie był jednak z tych lekkich
Odpisz
6 grudnia 2019, 17:05
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:20
@Ayrin: Dziekuje
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:17
Gdyby do mnie podszedł misiek i się przywitał, to prawdopodobnie bym go przygarnął.
Odpisz
10 grudnia 2019, 12:11
Daje strzałkę w w górę ale tego nie obejrzę bo nie chce mi się wyować słuchawek ani czytać napisów
Odpisz
10 grudnia 2019, 09:21
Jestem babą i zgadzam się z facetami coraz bardziej odnośnie tego jak powinno wyglądać życie.
Odpisz
10 grudnia 2019, 08:53
Boże jaka ciemnota xD
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2019, 08:53
Feministka ktora nie zna nikogo bo nie moze z nikim rozmawiac poniewaz go nie zna
Odpisz