Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Z klasą się trzeba urodzić
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2019, 22:02
Było
Odpisz
10 grudnia 2019, 21:22
Byo
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:18
Polskie nie oznacza lepsze.
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:24
@MajnkraftAlusiek: Smakuje tak samo a jest 3 razy tańsze
Odpisz
10 grudnia 2019, 12:05
@Uruchamiacz: jadłeś kiedyś to gówno? To jest ochydne
Odpisz
10 grudnia 2019, 16:58
@Wojtaseq63: Sam żeś jest ochydny, żuberek jest pyszny
Odpisz
10 grudnia 2019, 13:37
Czy tylko mi ten koleś przypomina Weze?
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:55
ŁYSY WEZA
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:41
@Aserli: Nie wiem co tutaj koleś ma pod czapką, no ale na pewno mniej włosów niż Weza.
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:14
Czemu podróbki Nutelli smakują jak masło o smaku czekolady?
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:13
Było
https://memy.jeja.pl/542822,dobre-bo-polskie.html
Odpisz
10 grudnia 2019, 10:58
mm mm nutkrem
Odpisz
6 grudnia 2019, 15:32
Chyba było
Odpisz
6 grudnia 2019, 15:49
no bo było
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:26
Mam silne wrażenie że było
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:36
@PoTeST: kiedy
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:38
@Nokia_701: no właśnie szukam, ale było na pewno
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:39
@Nokia_701: o patrz.
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:40
@PoTeST: ou, jejaczki przepraszam
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:36
można szablon?
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:11
POTĘŻNY KREMUŚ
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:11
@MeMas: P
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:12
@Nokia_701: O
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:13
@MeMas: T
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:13
@Nokia_701: Ę
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:13
@TheKotlet: Ż
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:14
@MeMas: N
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:14
@TheKotlet: Y
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:14
@MeMas: *spacja*
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:15
@Nokia_701: K
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:15
@MeMas: R
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:16
E
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:17
@MeMas: M
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:17
U
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:18
@Nokia_701: Ś
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:18
@MeMas: brawo jejaczki
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:19
@MeMas: Udało się.
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:23
@MeMas: wow gratulacje
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:23
dziękuje
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:15
Oczywiście, że te podróby są lepsze. Nie dość, że tańsze to lepiej smakują
Odpisz