Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ignix

10 grudnia 2019, 23:19

niektórzy przez palenie fajek chcą zrobić speedrun życia

Avatar aniam_131

8 grudnia 2019, 17:26

I tak lepsze to niż zwykle papierosy. Przynajmniej nie je*ie aż tak. A jak czasem siedze z palaczami godzine to potem wszystkie ciuchy do prania

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2019, 18:51

@aniam_131: Przysięgam mało rzeczy mnie tak wkurza jak takie wsiuuuup od dzieciaka 4 lata młodszego ode mnie, gdy sobie siedzę na ławce

Avatar aniam_131

10 grudnia 2019, 20:06

wiem. Bo tacy przeważnie mają wszystkich w dupie i palą to gdziekolwiek. A nie jak normalni palacze którzy wolą sie odsunąć żeby nie kopcić tym przy osobach niepalących

Avatar Aragornek

10 grudnia 2019, 18:41

Jak piłem sobie na imprezie, a obok mnie stanął vaper i puścił mi prosto w twarz śmierdzący dym, to odwdzięczyłem się strzykając mu w ryj strumyczkiem piwa. Zainspirowane starym memem, ale potwierdzam - działa.

Avatar InsaneFOX13

10 grudnia 2019, 19:35

@Aragornek: rownie dobrze mogles mu zrobic na epecika mugetsu

Avatar nightcube

Edytowano - 8 grudnia 2019, 16:32

fajki, e-fajki, wejpy i inne gówno

na ch*j to komu? chyba że lubi marnować pieniądze i planuje wcześniej zakończyć swój żywot

Avatar bamxvvss

8 grudnia 2019, 16:34

@nightcube: i teraz to napisałeś mądrze

Avatar nightcube

8 grudnia 2019, 17:06

@bamxvvss: takie rzeczy powtarza się pod każdym memem z nimi związanymi więc nic nowego, aczkolwiek debili z pod- i licbazy trzeba uświadamiać

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

8 grudnia 2019, 19:44

Avatar Crln_7

10 grudnia 2019, 18:24

@nightcube: niech se jarają, ale nie komuś na ryj.

Avatar
Jestem_Martwym_Memem

8 grudnia 2019, 16:32

Raz mi chuchnął je**ny w twarz tym dżemowym gównem

Avatar Damond

8 grudnia 2019, 16:38

mi podobnie, miał jakieś 16-17 lat
Wtedy ja kaszląc pół krzykiem powiedziałem:
Ku*wa, typie, na ch*j palisz to gówno ?

Avatar
Jestem_Martwym_Memem

8 grudnia 2019, 16:39

@Damond: mnie wyminął, a na moją znajomą też chuchnął, no to ja do niej :
- No co za ch*j, takie gówno pali?

Avatar Damond

8 grudnia 2019, 16:39

i prawidłowo

Avatar
Jestem_Martwym_Memem

8 grudnia 2019, 16:53

@Damond: no a co mi będzie dmuchać w twarz?!

Avatar Damond

8 grudnia 2019, 16:57

właśnie ku*wa, chmurki nie są po to na niebie by ktoś ci nimi w ryj dmuchał

Avatar
Jestem_Martwym_Memem

8 grudnia 2019, 16:58

@Damond: jesteśmy po to, żeby narzekać na takich ludzi!

Avatar Damond

8 grudnia 2019, 18:09

dokładnie!

Avatar KKuubbaaa1

8 grudnia 2019, 17:33

Tak zauważyłem, że najwięcej mają do powiedzenia osoby które mają najmniejszą wiedzę i styczność z e petami jedynie je kojarzą z dzieciakami vapującymi w szkolnym kiblu :/

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2019, 20:38

@KKuubbaaa1: Przebadano już naukowo, że są szkodliwe. To mi wystarczy.

Avatar KKuubbaaa1

8 grudnia 2019, 21:10

właściwe prawie wszystko jest szkodliwe więc nie ma co się bardzo ograniczać
Życie jest jedno dlatego nie ma co się tak ograniczać a akurat e pety są mało szkodliwe a potrafią odstresować i dają fajny posmak w ustach. Z głową się powinno zażywać narkotyki (nikotyna też jest narkotykiem ale lekkim) w małej ilości potrafią działać dobrze np nikotyna, THC ale w dużych przeciwnie.
Od czasu do czasu można sobie pozwolić ale nie jarać codziennie i bez przerwy bo oczywiście niesie to ze sobą skutki uboczne.
Najbardziej denerwują komentarze typu "bo co jalac te kufno to nic nie daje UgaBuGa trlala" i obrażające wszystkich e palaczy i zwykłych palaczy
Kurde moje życie moja sprawa.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 grudnia 2019, 21:12

@KKuubbaaa1: Ktoś przebadał pod kątem bodajże rakotwórczości i wyszło, że e-pety dorównują zwykłym petom. Dodatkowo dzieciory nie powinny palić nawet takich petów, a ludzie na ulicy nie powinni tym chuchać w twarz. No i nie lubię, jak w ścisku w pociagu ktoś zaczyna mi nad głową tego używać, bo to jak dla mnie śmierdzi.

Avatar KKuubbaaa1

Edytowano - 9 grudnia 2019, 07:08

jest dużo badań niektóre wykazały, że są bardziej szkodliwe a niektóre przeciwnie ja akurat sprawdzam najnowsze badania.
Dopiero 6 osób od e petów umarło ale nie wiadomo czy to fake news bo to ponoć w Ameryce (porównaj sobie ze zwykłymi petami)
Ja wiadomo kultura wymaga aby nie używać e petów w miejscach publicznych ale mówienie na wszystkich waperów jest głupie i nie każdy tak robi
To jest tak samo jakby powiedzieć na osoby pijące alko, że wszyscy to cwaniaki i rozwalają co spotkają na drodze. A nie wszyscy tak robią

Avatar Natasza_02

10 grudnia 2019, 22:07

@KKuubbaaa1: 6 osób zmarło w stanach bo w olejku było coś trującego. A jak wiadomo olejki tylko z pewnego źródła wypada palić ╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭

Avatar KKuubbaaa1

11 grudnia 2019, 14:51

@Natasza_02: czyli nikt jescze nie umarł przez same e pety

Avatar Natasza_02

11 grudnia 2019, 19:10

@KKuubbaaa1: Poprostu firmy typu Malboro muszą jakoś wyeliminować konkurencję i takie informacje o epetach lecą prosto do mediów. Jakoś o milionach zgonów przez analogowe fajki nikt nie mówi w telewizji.

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2019, 17:02

Je**ni palacze.

Avatar
ddawdad

8 grudnia 2019, 16:27

Przeklęci Vaperzy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Niezły wyczyn

Angielskie śmieszki

Należy się za piękne oczy

Ładne rzeczy

Dobra oferta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka