Czekali z remontem, aż odejdę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Zdeklasowani znowu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2020, 12:34
U mnie mieliśmy takie "klatki" w 1-3 i w pierwszej klasie miałem 2 klasy w tej "klatce" i było ciasno w **uj a jak byłem w 4 przyszedłem zobaczyc i kurna szafki i w ogóle
Odpisz
20 grudnia 2019, 08:26
na szczęście ja tak nie miałem
Odpisz
15 grudnia 2019, 09:20
Z czego jest ten kadr?
Odpisz
15 grudnia 2019, 12:33
@Fenekin582: Kojarzy mi się z Tomorrowland
Odpisz
15 grudnia 2019, 16:33
@XDemon666: ok
Odpisz
15 grudnia 2019, 10:59
Wyremontowali całkowicie stołówkę, wymienili krzesła, stoły, podłogę i pokrycie ścian oraz zbudowali "kącik ciszy", czyli takie miejsce z poduszkami i pufami, gdzie można odpocząć na przerwie. Za to przestali organizować szkolny festyn...
Odpisz
14 grudnia 2019, 22:59
U mnie znowu na odwrót
była ch*jnia
ale jak odeszłem to zrobiła się taka patologia że podobno jeden chciał drugiego nożyczkami zabić uczeń z 6 klasy xD
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2019, 23:24
@matiExtreme: jaka szkoła? Znałem ziomka co zaatakował innego ucznia nożyczkami.Chyba że takie coś stało się już domyślne
Odpisz
15 grudnia 2019, 10:14
@orves: Radzyń Chełmiński, akcja miała miejsce w tym tygodniu nawet
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:28
Dokładnie tak jest
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:24
Miałem tak z przedszkolem
Odpisz
14 grudnia 2019, 23:22
U dokładnie tak samo. Czekali z remontem i w sumie dobrze, z kolorowej i przytulnej szkoły, zmieniła się na szarą. Teraz wraz z kratami w oknach na najwyższym piętrze (które już były), jeszcze bardziej przypomina więzienie niż wcześniej.
Odpisz
14 grudnia 2019, 22:31
U mnie rok po tym jak skończyłem 1-6 wyremontowali całą szkołę, powiększyli, zrobili 8 klas wybudowali płot, a teraz remontują moją szkołę i remont kończą ... w te wakacje. Fajnie
Odpisz
14 grudnia 2019, 21:21
U mnie robią szafki jakby nikt o nie nie walczył odkąd byłem w 4 klasie (jestem w 8) będzie taktyczny kibel
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2019, 20:19
U mnie jak przyszedłem po 3 latach z powrotem do podstawówki, to zastałem nowo wybudowaną halę gimnastyczną z obserwatorium na dachu. Je****m obserwatorium na dachu!
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2019, 21:01
@vass296: jaka to szkoła? chce zobaczyć to obserwatorium
Odpisz
14 grudnia 2019, 21:00
U mnie dowalili wszędzie jakieś 70 calowe telewizory, kółka z programowania, inne zajebiste rzeczy a rok temu zabierali papier z kibla...
Odpisz
13 grudnia 2019, 18:14
W sumie sprawdziłam ostatnio stronę szkoły i podpytałam się ludzi.
• Spotkania z różnymi ludźmi, gdy ja co roku spotykałam tylko policjanta/strażaka/ratownika.
• znacie może projekt warzywa i owoce w szkole? Przez cały rok nasza klasa dostawała tylko marchew i jabłko, a raz na ruski rok gruszka i rzodkiewki. A teraz dzieci dostają borówki, truskawki… nawet po sezonie lub przed nim.
• Remont szkolnej biblioteki i ciągle nowe dostawy książek. Za moich czasów nowości miały conajmniej 4 lata
Jedynie co zostało, bo jest standardem w szkole to stare komputery.
Odpisz
14 grudnia 2019, 20:49
@Skleroza: my mieliśmy stare komputery takie fest z Windows XP. 2 lata temu kupili nowe laptopy i na ten moment działają gorzej niż te stare.
Odpisz
14 grudnia 2019, 20:28
Największa patologia odeszła, co się dziwisz?
Odpisz
14 grudnia 2019, 20:13
Pamiętam jak w pierwszej klasie podstawówki u mnie ogłosili budowę sali sportowej i zaczęli jak już byłem w pierwszej klasie gimnazjum.
Odpisz