Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar niemieckireptilian

16 maja 2020, 12:34

U mnie mieliśmy takie "klatki" w 1-3 i w pierwszej klasie miałem 2 klasy w tej "klatce" i było ciasno w **uj a jak byłem w 4 przyszedłem zobaczyc i kurna szafki i w ogóle

Avatar obelus284

20 grudnia 2019, 08:26

na szczęście ja tak nie miałem

Avatar Fenekin582

15 grudnia 2019, 09:20

Z czego jest ten kadr?

Avatar XDemon666

15 grudnia 2019, 12:33

@Fenekin582: Kojarzy mi się z Tomorrowland

Avatar Fenekin582

15 grudnia 2019, 16:33

Avatar Anielka999

15 grudnia 2019, 10:59

Wyremontowali całkowicie stołówkę, wymienili krzesła, stoły, podłogę i pokrycie ścian oraz zbudowali "kącik ciszy", czyli takie miejsce z poduszkami i pufami, gdzie można odpocząć na przerwie. Za to przestali organizować szkolny festyn...

Avatar matiExtreme

14 grudnia 2019, 22:59

U mnie znowu na odwrót
była ch*jnia
ale jak odeszłem to zrobiła się taka patologia że podobno jeden chciał drugiego nożyczkami zabić uczeń z 6 klasy xD

Avatar orves

Edytowano - 14 grudnia 2019, 23:24

@matiExtreme: jaka szkoła? Znałem ziomka co zaatakował innego ucznia nożyczkami.Chyba że takie coś stało się już domyślne

Avatar matiExtreme

15 grudnia 2019, 10:14

@orves: Radzyń Chełmiński, akcja miała miejsce w tym tygodniu nawet

Avatar Mati200416

14 grudnia 2019, 23:28

Dokładnie tak jest

Avatar br120907

14 grudnia 2019, 23:24

Miałem tak z przedszkolem

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2019, 23:22

U dokładnie tak samo. Czekali z remontem i w sumie dobrze, z kolorowej i przytulnej szkoły, zmieniła się na szarą. Teraz wraz z kratami w oknach na najwyższym piętrze (które już były), jeszcze bardziej przypomina więzienie niż wcześniej.

Avatar orves

14 grudnia 2019, 22:31

U mnie rok po tym jak skończyłem 1-6 wyremontowali całą szkołę, powiększyli, zrobili 8 klas wybudowali płot, a teraz remontują moją szkołę i remont kończą ... w te wakacje. Fajnie

Avatar kurczak1122

14 grudnia 2019, 21:21

U mnie robią szafki jakby nikt o nie nie walczył odkąd byłem w 4 klasie (jestem w 8) będzie taktyczny kibel

Avatar vass296

Edytowano - 14 grudnia 2019, 20:19

U mnie jak przyszedłem po 3 latach z powrotem do podstawówki, to zastałem nowo wybudowaną halę gimnastyczną z obserwatorium na dachu. Je****m obserwatorium na dachu!

Avatar benek10

Edytowano - 14 grudnia 2019, 21:01

@vass296: jaka to szkoła? chce zobaczyć to obserwatorium

Avatar benek10

14 grudnia 2019, 21:00

U mnie dowalili wszędzie jakieś 70 calowe telewizory, kółka z programowania, inne zajebiste rzeczy a rok temu zabierali papier z kibla...

Avatar Skleroza

13 grudnia 2019, 18:14

W sumie sprawdziłam ostatnio stronę szkoły i podpytałam się ludzi.
• Spotkania z różnymi ludźmi, gdy ja co roku spotykałam tylko policjanta/strażaka/ratownika.
• znacie może projekt warzywa i owoce w szkole? Przez cały rok nasza klasa dostawała tylko marchew i jabłko, a raz na ruski rok gruszka i rzodkiewki. A teraz dzieci dostają borówki, truskawki… nawet po sezonie lub przed nim.
• Remont szkolnej biblioteki i ciągle nowe dostawy książek. Za moich czasów nowości miały conajmniej 4 lata
Jedynie co zostało, bo jest standardem w szkole to stare komputery.

Avatar polandszczalka

14 grudnia 2019, 20:49

@Skleroza: my mieliśmy stare komputery takie fest z Windows XP. 2 lata temu kupili nowe laptopy i na ten moment działają gorzej niż te stare.

Avatar ZoNei

14 grudnia 2019, 20:28

Największa patologia odeszła, co się dziwisz?

Avatar seba27113

14 grudnia 2019, 20:13

Pamiętam jak w pierwszej klasie podstawówki u mnie ogłosili budowę sali sportowej i zaczęli jak już byłem w pierwszej klasie gimnazjum.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Rel

To musiało być męczące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka