Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szarok

2 maja 2023, 13:30

W sumie to nie do końca nic nie robili, wysyłanie ochotników, wspieranie sprzętem i tym podobne a po Pearl Harbour się włączyli do wojny czyli jawnie wzięli udział w walkach

Avatar ALKATRAZ

23 grudnia 2019, 21:23

Dobrze, że nie urodziłem się w 1930r

Avatar Idiosyncratic

23 grudnia 2019, 22:49

@ALKATRAZ: 1920 byłby gorszy, do wojska byś musiał iść.

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2019, 15:47

@Idiosyncratic: lepiej w wojsku niż w obozie

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2019, 15:47

....Ale ty wiesz że Japończycy nie byli wcale tacy święci? I że popełniali właściwie gorsze zbrodnie wojenne niż Niemcy? Nie żeby amerykę to jakoś specjalnie obchodziło.

Avatar Dalski

23 grudnia 2019, 08:57

W rzeczywistości Japończycy atakując Pearl Harbor zniszczyli więcej niż kilka samolotów kilka amerykańskich statków i zabili kilkaset ludzi.

Avatar Peroczek

25 grudnia 2019, 13:48

@Dalski: *kilka tysięcy ludzi

Avatar Hubso

24 grudnia 2019, 10:27

Nie chce nic mówić ale Japonia zniszczyła im największą flotę morską

Avatar Yeyay

24 grudnia 2019, 07:41

Ciekawostka: Japonia poddała się też przez inwazje Sowietów.

Avatar Poemon

23 grudnia 2019, 23:10

OKRĘTÓW!!!!!!!!

Avatar Antonio331

Edytowano - 23 grudnia 2019, 00:06

Nigdy nie możemy być pewni jak byśmy się zachowali w danej sytuacji, ale po rozważeniu tego myślę, że jako któraś z głów państwa nie pozostawał bym obojętny przy masowym ludobójstwie.

Avatar analnymous

23 grudnia 2019, 00:08

@Antonio331: rozsądnie, ja też bym się przyłączył do III rzeszy

Avatar Damond

23 grudnia 2019, 01:01

@analnymous: ja pewnie też tylko po to by kurna przeżyć

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2019, 22:29

@Damond: Zależy o jakim państwie mówimy

Avatar Saaaaasuke

23 grudnia 2019, 22:42

@Damond: ale damond kochanie, oni i tak by cie zaatakowali tylko ze później

Avatar Damond

23 grudnia 2019, 22:54

@Saaaaasuke: mam dylemat teraz

Avatar Emperor_Hirohito

23 grudnia 2019, 01:53

Tak było

Avatar KubiXator

23 grudnia 2019, 21:27

@Emperor_Hirohito: nie zmyślam

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2019, 22:28

@Emperor_Hirohito: A jednostka 731 może to potwierdzić.

Avatar Placwaniak

Edytowano - 23 grudnia 2019, 22:13

Po Pearl Harbor USA się dopiero mocno wku*wiło i miało wielki powód przyłączenia się do Aliantów a wcześniej podsyłali tylko uzbrojenie do aliantów

Avatar Legolas9988

23 grudnia 2019, 21:22

W sumie większość państw by tak postąpiła.

Avatar panbananeq

23 grudnia 2019, 00:17

Jedni przesadzili drudzy wysadzili

Avatar Mrpoker

23 grudnia 2019, 00:13

tf2 fhajna giera ale dawnoo nie graem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

Jakby trochę nie fair

Młodzi gniewni

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka