Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BubbleGum_14

23 grudnia 2019, 18:42

U mnie też jest Karp grubol. Jest wielki

Avatar Chenderella

21 stycznia 2020, 23:23

@BubbleGum_14: przypadkiem trafiłam na ten komentarz teraz, po prawie miesiącu i aż się uśmiechnęłam. W sensie, cute

Avatar BubbleGum_14

22 stycznia 2020, 09:46

@Chenderella: karp grubol jest cute? XD. Bałem się że mnie pobije za śmianie się z tych wszystkich magicarpi

Avatar Chenderella

22 stycznia 2020, 09:58

@BubbleGum_14: tak, powiedzenie, że karp to był ogromny grubol jest kinda cute

Avatar BubbleGum_14

22 stycznia 2020, 10:00

@Chenderella: haha, serio był duży. Dobrze że nie lubię ryb, nie zjadłem go.

Avatar Sarkastyczny_Uzytkownik

23 grudnia 2019, 18:51

Gdyby ryby mogły wybrać ostatni posiłek przed śmiercią, na pewno wybrałyby marchew

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 25 grudnia 2019, 15:25

@Hartio: pufferfish eating carrot toxic cleaning

Avatar Hartio

25 grudnia 2019, 15:46

@Maly_modelarz15: Dziękuję

Avatar Maly_modelarz15

25 grudnia 2019, 15:25

äUgH

Avatar Rinna

Edytowano - 24 grudnia 2019, 17:09

W czwartek jak byłam w sklepie to jakiemuś typowi uciekł karp z reklamówki i ganiali się wkoło regałów. Teraz tak patrzę i przynajmniej ten bidny karp miał trochę rozrywki...

Avatar Pozytywny_wariat

23 grudnia 2019, 22:51

Czyli karp widzi to samo co dziewczyny w piwnicy?

Avatar jejacz25

24 grudnia 2019, 15:16

Avatar Chenderella

24 grudnia 2019, 16:34

@Pozytywny_wariat: niektóre dziewczyny chciałyby to zobaczyć w piwnicy.
Koleś na zdjęciu to gwiazda kpopu. Badum tssss

Avatar arenak1111

24 grudnia 2019, 15:17

No dzisiaj taka nieprzyjemna sytuacja mnie spotkała, że wykonałem początkowe cięcie na karpiu a ten je**niec zaczął machać ogonem. Ku*wa pociąłem żywą rybę, czuje się z tym źle...

Avatar MrocznyWilk

24 grudnia 2019, 15:24

@arenak1111: To pewnie były tylko odruchy pośmiertne. Jak ja oprawiałem karpie, to jednemu ruszył się ogon już po odcięciu głowy

Avatar arenak1111

24 grudnia 2019, 15:27

@MrocznyWilk: Nie były, miotał się tak jeszcze jakiś czas musiałem go dobić ;-;

Avatar jejacz25

24 grudnia 2019, 15:05

*ze szczerym entuzjazmem*
Siemanko, witam w mojej kuchni!
Dzisiaj zabijemy karpia!

Avatar conect12345

24 grudnia 2019, 15:02

Jak to powiedział Pudzian
Ręka jak młotek no to jeb (dźwięk uderzania o karpia ręką z siłą bogów)

Avatar Polish_Soldier

24 grudnia 2019, 15:00

Śmierć powinna być szybka i bezbolesna.

Avatar Kahol05

24 grudnia 2019, 14:48

Ja kupuję karpia z Biedronki

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

24 grudnia 2019, 14:31

Nie jem karpia na święta

+Ekologia

Avatar BDMVIP

23 grudnia 2019, 20:49

äëo

Avatar LOKO30

Edytowano - 23 grudnia 2019, 19:56

Im sorry little man

Avatar jacek1s

23 grudnia 2019, 18:44

Nie powinno się ogłuszać zwierząt przed śmiercią moim zdaniem. Zwierze ma prawo być świadome w momencie umierania, bo zabicie go gdy jest nieprzytomne to bestialstwo w mojej opinii.
To tak jakby dostać strzał w tył głowy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar
LenoPat

24 grudnia 2019, 16:17

@jacek1s: a o czym? Może kiedyś umierałaś/eś? Najwyraźniej wiesz jak to jest umierać, a swojej śmierci boją się tylko głupcy

Avatar jacek1s

24 grudnia 2019, 16:52

Tak właściwie to o niczym konkretnym, po prostu sobie umierasz. Co do głupców, to faktem jest, że są głupi, bo nie ma nic bardziej oczywistego niż śmierć.

Avatar Big_Chungus

23 grudnia 2019, 18:41

Flashbacki z Kocham Gotować

Avatar max1234

Edytowano - 23 grudnia 2019, 18:59

@Big_Chungus: Rozpi***alanie pęcherza karpia to najlepsza zabawa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Chenderella
Dodane przez: Chenderella

Jakby trochę nie fair

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka